مدیر عینک نورسا:

مشتری مداری بهترین تبلیغ ماست

مجموعه عینک طبی نورسا در شهر رشت از اعتبار و جایگاه خاصی نزد شهروندان برخوردار می باشد و بدون شک این منزلت و خوشنامی، به احساس مسؤلیت و سابقه ی کاری بیش از 20 ساله مؤسس این مجموعه بر می گردد. با توجه به این مهم گفت و گویی صمیمانه ای با مدیریت این واحد انجام داده ایم که با هم مرور می کنیم:
خانم ملیحه رضا صفت در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما ابتدا با بیان این مطلب که چشم؛ يكی از کاربردی ترین اعضاء و همچنین سلطان بدن انسان محسوب می شود؛ استفاده از عینک های طبی و آفتابی استاندارد را از مهم ترین راه کارهای مقابله با اختلالات بینایی و بیماری های چشمی مانند آب مروارید، آب سیاه و... دانست و افزود: افراد جامعه می بایست حتماً موقع خرید عینک، به فروشنده بگویند که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن عینک در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد و در این رابطه عینک آفتابی مناسب باید 99 تا 100 درصد اشعه فرابنفش UV را جذب کند و نباید باعث سوزش، خشکی چشم و سردرد شود و می بایست وضوح دید را بهبود بخشد و همچنین عاری از هرگونه موج، هاله و رنگ باشد.
وی همچنین با اشاره به اهمیت انتخاب نوع عینک های طبی متذکر شد: عینک های طبی جبران کننده ضعف بینایی افراد محسوب می شوند و باید از عدسی، لنز و فریم های استاندارد برخوردار بوده تا بتوانند معیارها و استاندارهای تعریف شده یک عینک خوب را از نظر پزشکی داشته باشند. از این رو توصیه مؤکد ما به افراد جامعه اینست که از خرید عینک های فاقد استاندارهای لازم خودداری کنند، چرا که با این کار شاید از نظر اقتصادی صرفه جویی کرده باشند، ولی در عوض سلامتی چشم های خود را به خطر انداخته اند.
خانم رضا صفت با اعلام اینکه با شرکت تعاونی اداره آب، شرکت توزیع نیروی برق، کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی، بیمه آسیا، کمیته امداد و انجمن M.S و... قرار داد همکاری دارد افزود: در شرایط اقتصادی کنونی ما به همشهریان و مشتریان عزیزی که از ما عینک خریداری می کنند، خدمات پس از فروش و تعمیرات رایگان عینک ارایه می کنیم و صرفاً در محدوده ی فروش عینک فعالیت نمی کنیم. چرا که ما بر این باوریم که جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز رمز بقاء و ماندگاری عینک نورسا محسوب می شود و فراهم آوردن امکانات، وقت شناسی، دقت، تعهد در حوزه خدمات دهی مطلوب و آرامش خاطر مشتریان عزیز از اساسی ترین وظایف ما می باشد و امید داریم که با توکل به خدا، سال آینده بتوانیم با اجرای طرح توسعه کاری، معاینه چشم رایگان را به مشتریان عزیز ارایه داشته باشیم.
مدیر عینک نورسا همچنین با اشاره به اینکه همواره از انتقادات و پیشنهادات احتمالی مشتریان عزیز استقبال می کند در پاسخ به سؤال خبرنگار ما که علل و عوامل موفقیت واحد عینک نورسا را جویا شد افزود: در مجموعه عینک نورسا همواره اصل بر این بوده که هر کالایی را نباید به مشتری ارایه داد و در این زمینه ((اطمینان از کیفیت کالا)) شرط اول و ((قیمت مناسب)) شرط دوم محسوب می شود؛ به طوری که این دو شرط در کنار هم، شرایط لازم و کافی برای ارایه کالای با کیفیت و همچنین رضایت مندی مشتری را به دنبال خواهد داشت.
خانم رضا صفت در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه مسؤلان و مشتریان عزیز مجموعه عینک نورسا، ابراز امیدواری کرد: از آنجایی که حرفه عینک سازی ریشه دار و اصیل است و بانیان بسیار خوب و صادقی داشته، باید با اتحاد همه همکاران عینک ساز و پتانسیل های موجود در تک تک این دوستان، جایگاه واقعی صنف عینک سازی بیشتر از اینها احیاء و حفظ شود و در این راستا خاطرنشان کرد که به عنوان کوچکترین عضو این مجموعه بزرگ آمادگی هر نوع همکاری در جهت این موفقیت را دارد.
آدرس:رشت،میدان فرهنگ،جنب کارگاه هنری سروش
اینستاگرام: eynak_noorsa
تلفن های تماس: 01333325036 09055093786