مهندس شهبازی، مدیر آقای ماهی فروش:

رضایت و اعتماد مشتریان بیش از میزان فروش برای ما اهمیت دارد

اشاره:
مهندس شهبازی مدیر مجموعه آقای ماهی فروش واقع در هایپر احمدی یکی از مدیران موفق، نمونه و فعال در سطح استان گیلان محسوب می شود. وی با اشاره به کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار مدیران مجموعه بزرگ هایپر احمدی اظهار کرد: هایپر احمدی به عنوان اولین و بزرگ ترین هایپر شمال کشور، یکی از مجموعه های موفق و کارآفرین در شهر زیبا و توریستی رشت محسوب می شود که این موضوع مایه مباهات همگان است. به بیان دیگر در حال حاضر مجموعه هایپر احمدی، به واسطه ی فراهم آوردن محصولات و کالاهای با کیفیت از بهترین و مرغوب ترین برندهای بازار، مورد استقبال چشمگير مصرف ‌كنندگان گیلانی قرار گرفته و به پشتوانه این اعتماد مشتریان خود، اكنون به عنوان یک برند معتبر و خوش سابقه، به جز شهرها و مناطق مختلف استان گيلان؛ مشتریان زیادی از برخي استان‌هاي ديگر كشور نيز مشتری این هایپر مدرن و مجهز هستند. بر این اساس مجموعه هایپر احمدی این ظرفیت و پتانسیل را دارد که در آینده نزدیک بتواند تبدیل به یک برند ملی در سطح کشور شود، لذا در این زمینه انتظار می رود مسئولان محترم همکاری های لازم را با این مجموعه و دیگر کارآفرینان و سرمایه گذاران صاحب ایده داشته باشند.

یکی از ارزشمند ترین و مفید ترین نعمت هایی که در دسترس دنیای بشر قرار داده شده ماهی می باشد. ماهی، غذایی سرشار از پروتئین با بافت پیوندی اندک و همچنین ویتامین ها و مواد معدنی و ترکیبات مفید است. چه بسا که وجود اسیدهای چرب امگا-3، آمینه و سایر عناصر ارزشمند دیگر، نقش مؤثری در تأمین سلامتی مصرف کنندگان دارد. ضمن اینکه مصرف منظم ماهی، به پیشگیری و درمان برخی از بیماری های شایع مانند بیماری های قلبی عروقی، آلزایمر، حمله و سکته مغزی، آسم، انواع سرطان و دیابت کمک می کند. با توجه به این مهم، دغدغه اصلی شهروندان و مردم عزیز این است که بتوانند مجموعه ای معتبر یافته و با خیالی آسوده انواع ماهی با کیفیت و فرآورده های مربوط به آن را خرید کنند، اینکه آن ماهی و محصولی را که می خواهند تهیه کنند آیا تازه،بهداشتی، با کیفیت و... هست یا نه؟! کمااینکه در این رابطه، کیفیت، مرغوبیت ماهی، قیمت مناسب در انتخاب شهروندان محترم حرف اول را می زند. در این راستا مجموعه آقای ماهی فروش مستقر در هایپر بزرگ احمدی شعبه بلوار مدرس رشت، یکی از واحدهای شاخص و معتبر در صنف فروش ماهی به شمار می رود که مدیر آن، کیفیت برتر و تازگی محصول را به عنوان شعار کاری خود انتخاب کرده، این ویژگی عمدتاً از عواملی همچون عرضه ی بهترین و مرغوب ترین انواع ماهی، رعایت اصول و موازین بهداشتی با حساسیت ویژه، تسلط مدیریت بر زوایای این حرفه و به خصوص رعایت اصل مشتری مداری ناشی می شود. اساساً عملکرد فروشگاه آقای ماهی فروش در ارایه انواع ماهی و محصولاتی با کیفیت و بی همتا، موجب شده است علاوه بر مردم شهر رشت؛ مشتریان فراوانی از شهرهایی دیگر استان برای تهیه ماهی به این واحد مراجعه نمایند. بنا به اظهارات برخی مشتریان فروشگاه آقای ماهی فروش، محصولات این مجموعه از نظر کیفیت و طعم و مزه در هیچ واحد ماهی فروشی دیگری همتا ندارد. عده ای از مشتریان دیگر این مجموعه نیز به خبرنگار ما گفتند: علاوه بر کیفیت بالای ماهی، بهداشت پرسنل و محیط کار در این واحد با حساسیت ویژه ای اعمال می شود و مدیریت و پرسنل آقای ماهی فروش، صداقت در کار را سرلوحه فعالیت ها و خدمات خود قرار داده اند و شعار حق همیشه با مشتری است را در عمل به نمایش گذاشته اند، مدیران برخی رستوران ها و واحدهای پذیرایی معتبر و خوشنام استان نیز، کیفیت و تازگی محصولات این فروشگاه را زبانزد دانستند. با توجه به عملکرد مطلوب مجموعه آقای ماهی فروش در جلب رضایت مشتری و عرضه ی محصولی سالم و با کیفیت، خبرنگار ما در ادامه سلسله گزارشات معرفی واحدهای نمونه و برتر استان، در این شماره با مدیر موفق و تحصیلکرده ی این مجموعه مصاحبه ای اختصاصی انجام داده که ماحصل آن به شما خواننده گرامی تقدیم می شود:
مهندس محمد جعفر شهبازی مدیر پرتلاش و خوش آتیه ی مجموعه آقای ماهی فروش، مستقر در هایپر بزرگ احمدی شعبه بلوار مدرس رشت، که مهم ترین افتخار خود را کیفیت برتر و کارآفرینی و خدمت به مردم می داند در گفتگو با خبرنگار ما افزود: از آنجا که تعصب زیادی نسبت به محصول با کیفیت و سالم داشته و داریم، به عنوان یک برند خوش سابقه؛ در راستای حفظ اعتبار مجموعه ی آقای ماهی فروش، با اعتقاد راسخ بر لزوم جلب رضایت مشتریان و با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و همچنین مهارت پرسنل با سابقه و مجرب خود در جهت افزایش ارایه محصولات دریایی سالم و با کیفیت بالا و مطابق با ارزش غذایی، گام های بلندی برداشته ایم و امروز خدا را شاکریم که توانسته ایم در عرضه ی انواع ماهی، حرفی برای گفتن در سبد مصرفی خانواده های محترم رشتی و گیلانی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه مشتریان این واحد به مقوله کیفیت نسبت به قیمت توجه بیشتری دارند افزود: با توجه به قدرت خرید قشرهای مختلف مردم سعی می کنیم محصولات فروشگاه را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه کنیم و سود اقتصادی پایین تری برای خود در نظر بگیریم، کمااینکه در این زمینه برخی محصولات فروشگاه را در بسته بندی های بسیار شیک و عامه پسند ارایه می کنیم که این موضوع نیز مورد استقبال مشتریان عزیز هم قرار گرفته است.
مهندس شهبازی در ادامه برخورد محترمانه و مؤدبانه با مشتریان را در چارچوب اصل مشتری مداری مورد تأکید قرار داد و افزود: هر نوع ماهی و محصولی که مشتریان محترم درخواست کنند را دقیقاً مطابق میل و خواسته ی آنها آماده می کنیم و پاک کردن ماهی را در مقابل دیدگان مشتریان انجام می دهیم.
مدیر پرتلاش مجموعه آقای ماهی فروش آنگاه با بیان اینکه گرفتن ضایعات ماهی و پاک کردن آن در این واحد با دقت و نسبتاً بیشتر از مراکز مشابه انجام می شود افزود: ما به این اصل که همیشه حق با مشتری است معتقد هستیم و به آن عمل می کنیم چرا که سرمایه اصلی هر کاسبی مشتریان او هستند و داشتن اخلاق حسنه در رفتار با مشتری، احترام گذاشتن به شخصیت مشتریان و گشاده رویی عوامل مهمی هستند که هر کاسب و هر فردی که در ارتباط با مردم باشد لازم است از آنها برخوردار شود.
وی با اشاره به اینکه برخی افراد جامعه از اطلاعات تخصصی پیرامون انواع ماهی و محصولات دریایی برخوردار نیستند خاطرنشان کرد: ما خود را ملزم می دانیم که در مراجعه مشتریان عزیز دانسته های خود در زمینه محصولات فروشگاه را با صبر و حوصله فراوان در اختیار عزیزان قرار دهیم. در واقع ما به مشتریان همچون اعضای خانواده خود می نگریم و در این راستا اعتماد مردم شریف استان و حتی کشور به مجموعه آقای ماهی فروش؛ مسؤلیت ما را سنگین تر کرده و در این زمینه ما روز به روز خدمات مجموعه را ارتقا داده و می دهیم.
مهندس شهبازی در ادامه کیفیت ، تازگی ، سلامت، قیمت مناسب، بهداشت و طعم و مزه عالی انواع محصولات مجموعه تحت مدیریت خود را را از ویژگی های شاخص واحد آقای ماهی فروش عنوان کرد و افزود: هدف ما اینست که در ارایه انواع محصولات مجموعه همه ذائقه ها و سلیقه ها را لحاظ کنیم، کمااینکه خدمات مجموعه آقای ماهی فروش محدود به شهر رشت نخواهد بود، بلکه به مسافران و کلیه هموطنان سرویس دهی خواهد کرد.
مدیر مجموعه آقای ماهی فروش با بیان اینکه خود شخصاً انواع محصولات فروشگاه را تست و مصرف می کند، شعار و سرلوحه کاری مجموعه تحت مدیریت خویش را بالا بردن توقع و رضایت مشتری، سود اقتصادی کم و فروش بالا اعلام داشت و در ادامه ابراز عقیده کرد: برای رسیدن به موفقیت، هر مجموعه ای باید بازوهای قوی داشته باشد و بازوی این مجموعه پرسنل آن هستند که با تلاش مستمر خود سعی در جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز دارند که در این راستا از عزیزان تشکر دارم.
مهندس شهبازی با تأکید بر رعایت ضوابط و موازین بهداشتی خاطرنشان کرد: رعایت ضوابط و موازین بهداشتی در این رسته ی شغلی از حساسیت ویژه ای برخوردار است. چرا که مستقیماً با سلامت عمومی قشرهای مختلف جامعه سر و کار داریم. از این رو ما نهایت تلاش خود را برای بهداشت و نظافت این مجموعه به کار می بریم. کمااینکه تمامی آیین نامه های ابلاغی بهداشتی در این مجموعه با وسواس و حساسیت ویژه ای اعمال می شود و در این زمینه پرسنل مجموعه آقای ماهی فروش، ملبس به لباس کار ویژه و کلاه هستند و کلیه محیط و وسایل به طور مستمر نظافت می شود.
وی در همین زمینه افزود: بر این باور هستیم که چنانچه بر اثر اشتباه یک پرسنل در رعایت بهداشت، خدای ناکرده، مسأله و مشکلی ایجاد شود، تمامیت این مجموعه زیر سؤال خواهد رفت و اعتبار آن مخدوش خواهد شد. بنابراین هیچ گونه اهمال و کوتاهی در رعایت اصول و موازین بهداشتی در این رسته ی شغلی و مخوصاً در این مجموعه، جایز و قابل اغماض نخواهد بود.
مدیر مجموعه آقای ماهی فروش در ادامه همین مبحث به بازدید بازرسان بهداشت از مجموعه تحت مدیریت خود اشاره کرد و متذکر شد: بازرسان محترم شبکه بهداشت به طور مستمر و دوره ای از این واحد بازدید و ما را از رهنمودها و توصیه های کارشناسانه بهداشتی خود بهره مند می کنند.
مهندس شهبازی همچنین با اشاره به نوسانات شدید قیمت ها در چند سال اخیر افزود:علیرغم وجود تمامی مشکلات، ما همواره به رضایت و اعتماد مشتریان بیش از هر چیز دیگری بها می دهیم و این رضایت و اعتماد با ارایه محصولی تازه و با کیفیت در کنار صداقت و وجدان کاری تأمین و جلب خواهد شد.
مدیر مجموعه آقای ماهی فروش در پایان ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه شهروندان و مشتریان عزیز مجموعه؛ از برادران احمدی مدیران پرتلاش و کارآفرین هایپر احمدی، همکاران مجموعه هایپر، پرسنل آقای ماهی فروش و همچنین همسر خود که با مدیریت و ارایه ایده ها و راه کارهای مناسب، بهترین همکار ایشان در همه زمینه ها هستند تشکر و قدردانی ویژه نمود.
آدرس مجموعه آقای ماهی فروش: رشت،بلوار مدرس،هایپر برزگ احمدی
تلفن تماس: 01333822934