زولبیا و شیرینی سرای نیک پيشتاز در كيفيت و مشتري‌مداري

زولبیا و شیرینی سرای نیک در لاهیجان از نظر تولید انواع شیرینی های با کیفیت و با طعم مزه عالی، زبانزد مصرف کنندگان است. مدیر این شیرینی سرا بر عهده علی نیکجو می باشد که نزدیک به سه دهه در این عرصه مشغول فعالیت بوده و تجارب فراوانی اندوخته است. کیفیتی عالی، طعمی دلپذیر، تنوع تولید، مشتری مداری، صداقت در کار و... از ویژگی های برجسته زولبیا و شیرینی سرای نیک محسوب می شود که بدون شک موفقیت های به دست آمده از اعمال مدیریتی آگاه و متخصص در این زمینه ناشی می شود. مدیریتی که با تهیه مرغوب ترین انواع مواد اولیه و فرآوری استادانه آن در محیطی کاملاً بهداشتی و تمیز، اعتماد و رضایت مشتریان را از هر قشر و طبقه ای به خود جلب کرده است. کمااینکه عملکرد زولبیا و شیرینی سرای نیک در ارائه شیرینی های با کیفیت و بی همتا؛ باعث شده که علاوه بر مردم شهر لاهیجان؛ مشتریان فراوانی از شهرهای دیگر استان همچون رشت، رودسر، لنگرود، آستانه اشرفیه، سیاهکل و... این واحد را انتخاب نموده و مشتری پروپاقرص این شیرینی فروشی باشند. به منظور آشنایی بیشتر با فعالیت و خدمات این شیرینی فروشی خوشنام، مصاحبه ای را با مدیر خوش سابقه ی این مجموعه انجام داده ایم که در ذیل می خوانید:
علی نیکجو در مصاحبه با خبرنگار ما ابتدا به علاقه فراوان خود به این حرفه اشاره کرد و گفت که از سال 1369 در این عرصه مشغول به فعالیت بوده و کار در شیرینی پزی و قنادی را از درجات پایین شروع کرده و با پشتکار و جدیت به این کار، به مرحله کنونی رسیده است.
در ادامه وقتی که از علی نیکجو اوضاع و احوال این روزها را جویا شدم افزود: هر آنچه خداوند برای انسان رقم بزند؛ همان پیش خواهد آمد و خدا رو شکر این روزها هم خوب است. وی رمز ماندگاری اش را صداقت، وجدان کاری، پشتکار و مردم مداری می داند و ادامه می دهد: من قبل از این در هر کاری رفتم؛ به لطف خدا موفق بودم و آن هم به دلیل پشتکار و جدیتم در کار است؛ البته مدام در حال تغییر و تحول هستم و سعی می کنم با دیدی مثبت به اطرافم نگاه کنم و همیشه پویا باشم.
وی با اشاره به اینکه حفظ و تضمین سلامت مصرف کنندگان از اهداف اصلی وی بوده و همچنین در ماندگاری محصول تولیدی، و طعم و مزه متفاوت و لذیذ، تأثیر مستقیمی دارد افزود: مجموعه زولبیا و شیرینی سرای نیک در آیتم های کیفیت و تنوع در تولید حرف های زیادی برای گفتن دارد. در این زمینه ما انواع شیرینی تر و خشک را بنا به نیاز بازار مصرف؛ روزانه و تازه به تازه تولید می کنیم و تا شب تمام می شود. چرا که مردم همیشه از جنس خوب استقبال کرده اند و جنس بد هم همیشه مورد انتقاد قرار می گیرد.
نیکجو تصریح کرد: ما برای این کار مطلقاً تبلیغاتی نداشته ایم و تنها تبلیغ ما این بوده که جنس خوب به مردم داده ایم. ما سعی کرده ایم تمام مواد اولیه ای که در اینجا مصرف می کنیم از نوع بهترینش باشد، ما راضی و قانع به سود کم هستیم، اصلاً موافق کاهش کیفیت نبوده ایم و سعی کردیم روز به روز بر کیفیت کار اضافه کنیم.
وی تصریح کرد: اگر مشتری از شیرینی راضی باشد، حکایت از موفقیت ما دارد، کمااینکه در این صورت او ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کند. کمااینکه هر کسب و کاری فقط با حضور مشتری معنا پیدا می کند که در این زمینه ما از حسن انتخاب و اعتماد مشتریان عزیز خود صمیمانه تشکر می کنیم.
نیکجو در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در خصوص اجرای طرح توسعه افزود: بدیهی است هر فردی در هر کسب و کاری که پیشه می کند به طور طبیعی مایل به پیشرفت و توسعه کار خود است ما نیز در این مسیر حرکت می کنیم و عمده تلاش ما معطوف آن است که هر روز ما بهتر از روز قبل باشد و کار و فعالیت های مجموعه هر چه بیشتر توسعه پیدا کند.
وی افزود: با توجه به اینکه از پتانسیل بالقوه برای توسعه فعالیت ها و خدمات خود برخوردار هستیم چنانچه بتوانیم از تسهیلات ویژه کارآفرینی بانکی در قالب وام طولانی مدت با بهره کم به میزان کافی استفاده کنیم این امکان برای ما فراهم می شود تا ضمن گسترش خدمات دهی مجموعه میزان اشتغالزایی را افزایش دهیم.
نیکجو خطاب به مسئولان محترم اظهار کرد: ما خانواده و انرژی خود را برای این کار گذاشته و برای این مجموعه وقت اختصاص داده ایم تا بتوانیم در عرصه تولید انواع شیرینی خوشمزه و سالم هر چه بیشتر و بهتر به مردم عزیز خدمات رسانی کنیم، از این رو سزاوار حمایت و پشتیبانی مسئولان ارشد استان بخصوص تسهیلات بانکی کارآفرینی هستیم تا با توسعه خدمات خود نزد مشتریان و همشهریان عزیز سر بلند باشیم.
حرف هایمان که به انتها رسید؛ در این فکر غوطه ور شدم که شیرینی پزی و جلب رضایت مشتری با سلایق متفاوت، به سادگی ممکن نیست! و علی نیکجو و خانواده و دخترش؛ چه خوب توانسته اند دوشادوش هم با تلاش، اخلاق مداری و وجدان کاری محیطی آنچنان گرم و صمیمی برای مشتریان خود بسازند که آنها لذت کنار هم بودن و حال خوش یک وعده شیرینی خوشمزه خوب را در زولبیا و شیرینی سرای نیک جستجو کنند.
تلفن: 01342442531 – 09197661787