زندگی هوشمند با محصولات پارس فراهوش آژمان

پيشرفت تكنولوژي در همه عرصه‌ها؛ زندگي را براي بشر امروز بسيار سهل و آسان نموده به‌طوري كه حتي تصور امكانات و تسهيلاتي كه امروزه در اختيار انسان قرار گرفته، در گذشته امكان‌پذير نبود.
شركت دانش بنیان پارس فراهوش آژمان از جمله مراكزي به شمار مي‌رود كه با توجه به مقتضيات جامعه رو به پيشرفت، تأسيس و راه‌اندازي شده و هوشمند‌سازي واحدهاي مسكوني، تجاري، اداري و... زمينه اصلي فعاليت و خدمات آن را تشكيل مي‌دهد.
مهندس علايي و مهندس حسيني مديران جوان و خوش آتیه ی اين شركت در مصاحبه اختصاصي با خبرنگار ما ضمن اشاره به اينكه شركت پارس فراهوش آژمان از سال 97 تأسيس و آغاز به كار كرده افزودند: توليد طيف بزرگ و متنوعي از محصولات الکترونیکی هوشمند زمينه اصلي فعاليت و خدمات اين شركت را تشكيل مي‌دهد.
مهندس حسيني با توضيح نوع فعاليت‌هاي اين شركت افزود: اصلي ترین محصول ما مركز كنترل هوشمند است که از طريق اينترنت، سیم کارت و... کار می کند و وظایفی مهم از جمله: کنترل وسایل متصل به دستگاه از هر نقطه از ایران به کمک اپلیکیشن فراهوش با 250 خروجی بی سیم و 4 خروجی باسیم ، کنترل دستگاه ها به کمک ریموت، محافظت از ساختمان و حذف کلیه محافظ های وسایل الکترونیکی، مجهز به سنسور دود و گاز و اعلام حریق، کنترل دمای محیط، مجهز به سیستم های ضد سرقت، مجهز به صفحه نمایشگر دما، ولتاژ، وضعیت کلیدها با توان 1500 وات را به صورت کاملاً هوشمند انجام می دهد.
مهندس حسيني در ادامه با بيان اينكه طراحي و ساخت كليد و پریز لمسي هوشمند، ترموستات، پریز ارت دار، رسیور درب باز کن، دورله صنعتی، ماژولIR، مرکز کنترل پیامکی، گت وی اینترنتی، محافظ بین راهی و... ديگر فعاليت‌هاي اين شركت را تشكيل مي‌دهد افزود: من و مهندس علايي پيش از اين اختراعات مختلفي براساس نيازهاي هر پروژه داشته‌ايم. به‌عنوان مثال يكي از وسيله‌‌هاي ابداعي ما ساخت وسيله‌‌اي برقي براي يكي از نهادها ی دولتی است كه خطاياب هوشمند خطوط متوسط برق است و پيش از اين از خارج وارد مي‌شد. همچنين با يك نهاد ديگر در زمينه پروژه مونيتورينگ تانكرهاي سوخت قرارداد همكاري داريم.
مهندس حسيني همچنين از گارانتي محصولات توليدي شركت پارس فراهوش آژمان خبر داد و تصريح كرد: رضايتمندي مشتريان هدف اصلي ما است و همه سعي و تلاش ما معطوف آن است كه رضايت و اعتماد مشتريان عزيز به طور كامل جلب شود.
مدیران شرکت پارس فراهوش آژمان در پايان شعار شركت را (هوشمند‌ کنترل کنید) اعلام كردند و افزودند: خوشبختانه از محصولات توليدي و خدمات شركت در داخل کشور با استقبال خوبی رو به رو شده ایم لذا با توجه به این پشتوانه مشتریان عزیز و حمایت مسؤلان درصدد هستیم که در بازارهای بین المللی حضوری فعال داشته باشیم.
تلفن های تماس شرکت پارس فراهوش آژمان تولید کننده انواع تجهیزات کنترلی و هوشمند الکترونیکی
01333329414
09109229229
09120842621
اینستاگرام:Farahoush@
سایت : www.farahoush.ir
تلگرام : farahoush@