شهرک ویلایی عبادی در منطقه ای بکر و زیبا راه اندازی شد

شهرک ویلایی عبادی یکی از شهرک های مسکونی در روستای فشخام صومعه سرا است که به لحاظ واقع شدن در فضایی دل انگیز با امکانات رفاهی مجهز راه اندازی شده است.


فیروز عبادی مدیر این پروژه در مصاحبه با خبرنگار ما اعلام کرد: این شهرک در فضایی به مساحت 3200 متر و با 6 پلاک مجزا احداث که در مجاورت رودخانه و فضایی سرسبز و مکانی آرامش بخش احداث و راه اندازی شده است.


وی افزود:برای احداث واحدهای این شهرک از بهترین متریال و مصالح ساختمانی استفاده شده که به تسهیلات و امکانات رفاهی کامل مجهز است.


فیروز عبادی با بیان اینکه این شهرک با سبک تلفیقی کلاسیک و مدرن احداث شده اظهار کرد: واحدهای این شهرک به دیوارهای دکوراتیو،پنجره های دوجداره،پکیج،هود مخفی،نورپردازی هوشمند،درب های ریموت دار و ضد سرقت،کابینت های مدرن،آسمان مجازی،آینه کاری،کناف،سنگ گرانیتی، استخر رو باز و ... مجهز بوده و فضاسازی برای هر 6 پلاک صورت گرفته است.


مدیر پروژه شهرک ویلایی عبادی آنگاه با اشاره به شرایط فروش خاطرنشان کرد تاکنون 3 دستگاه از ویلاهای شهرک به فروش رسیده و سه پلاک دیگر ظرف دوماه آینده آماده واگذاری به متقاضیان خواهد بود.


وی همچنین با اظهار اینکه ویلاها تماماً دارای اسناد و مدارک و امتیازات کامل و انشعاب آب و برق و گاز است،فاصله شهرک تا مرکز شهر را 500 متر اعلام کرد و افزود: این شهرک جزو منطقه شهری محسوب می شود اما بافت آن روستایی است.


فیروز عبادی در پایان خاطرنشان کرد: این شهرک به لحاظ موقعیت جغرافیایی و مجاورت با کوه و جنگل و دریا و نزدیکی به مناطق باستانی همچون قلعه رودخان،ماسوله و ماسال از موقعیتی منحصر به فرد برخوردار است که هیچ شهرک ویلایی دیگری در سطح شهرستان و استان چنین مزیت هایی را ندارد.

دفتر فروش: صومعه سرا- خیابان شهید بهشتی-روبه روی بیمارستان امام خمینی-مشاور املاک عبادی
تلفن تماس: 09111844512