آش و هلیم محمد با بیش از 30 سال سابقه

 خوشمزه و پرطرفدار

 

مجموعه آش و هلیم محمد؛ یکی از انتخاب های مطمئن و قابل اعتماد شهروندان رشتی و  گیلانی و حتی تورریست های داخلی و خارجی می باشد. این مجموعه پذیرایی به واسطه ارائه آش و هلیم و همچنین سیرابی خوشمزه و لذیذ؛ بدون شک یکی از آش و هلیم و فروشی های اسم و رسم دار و خوش سابقه گیلان و شهر رشت محسوب می شود.

این مجموعه پذیرایی خوش سابقه، که دارای یک شعبه در جلوی درمانگاه تأمین اجتماعی میدان فرهنگ و همچنین یک شعبه در اول خیابان پرستار رشت است از ساعت 6 صبح تا پاسی از شب به مشتریان خود خدمات ارائه می کند.

حاج اسفندیار میرزایی و محمد صبور، مدیران آش و هلیم محمد در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه گوشت و دیگر مواد اولیه مصرفی این مجموعه همه روزه بر اساس نیاز مصرفی و تقاضای بازار  تهیه می شود متذکر شدند: هیچگاه غذای مانده از قبل را در اختیار مشتری قرار نمی دهیم و اساساً یکی از مهم ترین دلایل موفقیت این مجموعه ارائه غذای سالم و صداقت کاری در همه ابعاد است کمااینکه دیزاین این مجموعه به گونه ای اجرا شده که همگان مراحل مختلف پخت و پز و سرویس دهی را مشاهده می کنند.

محمد صبور با اشاره به افتتاح و راه اندازی  شعبه دوم آش و هلیم محمد در اول خیابان پرستار رشت افزود: تلاش ما این است که هر روز در جهت بهتر شدن عمل نمائیم و هنگامی از کار خود مطمئن خواهیم شد که رضایت مشتریان عزیز را جلب داشته باشیم. در واقع همواره خود را خدمتگزار مشتری می دانیم و بر این باوریم که مشتری مهم ترین ناظر بر فعالیت های ما بوده و مجموعه آش و هلیم محمد وابسته به او است.

مدیران آش و هلیم محمد با بیان اینکه لطف و محبت های مشتریان برای شان افتخار آفرین است تصریح کردند: بهترین لذت برای ما زمانی ایجاد می شود که برق رضایت را در چشمان مشتریان عزیز مشاهده می کنیم و این لذت بدون شک با مسائل مادی قابل مقایسه نیست و برای ما در اولویت اول قرار دارد.

حاج اسفندیار میرزایی و محمد صبور مدیران آش و هلیم محمد در پایان این گفتگوی صمیمی ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای مسؤولان اتاق اصناف،اتحادیه صنفی، دامپزشکی، شبکه بهداشت و همچنین شهروندان عزیز  و تمامی مشتریان عزیز؛ از پرسنل زحمت کش مجموعه و همچنین همسر و اعضای خانواده خویش  تشکر و قدردانی کردند.

گفتنی است؛ آش و هلیم محمد هیچ شعبه ای در استان گیلان ندارد. 

ویژگی آش و هلیم محمد:

  •       کیفیتی متفاوت
  •        محیطی صمیمی
  •       قیمت مناسب
  •       پخت روزانه
  •        آسودگی خاطر از بهداشت غذا
  •       احترام به مشتری و خواسته های او

شعبه یک" رشت، میدان فرهنگ، روبروی درمانگاه تامین اجتماعی
شعبه دو" رشت میدان فرهنگ، اول خیابان پرستار

   تلفن:   09113375014