اولین قالیشویی مکانیزه کشور
با کادر مجرب خانم در شهرستان صومعه سرا افتتاح شد

 

طی سالهای اخیر با توجه به کمبود منابع آبی در ایران ، دستگاه‌های اتوماتیک جهت شستشوی قالی و با قابلیت بازیافت آب مصرفی مورد استفاده قرار گرفته است و این خدمات با پیشرفت تکنولوژی، و پیدایش دستگاه‌ها و مواد شوینده قوی، در کارخانه‌ها یا کارگاه‌ها به صورت آسانتر و با سرعت بیشتری انجام می شود.
از همین رو با پیشرفت روز افزون تجهیزات در این زمینه شاهد خلاقیت و ابتکار علاقه مندان در این حوزه بوده ایم که دستاورد آن افتتاح اولین مرکز قالیشویی کشور با کادر حرفه ای خانم می باشد.
واحد قالیشویی مکانیزه بانوان با مدیریت بسیار پویا و تیمی مجرب از پرسنل باتجربه، با دستگاه‌های مجهز و مکانیزه همگام با تکنولوژی روز دنیا در شستشوی فرش خدمات جدیدی را برای اولین بار نه تنها در استان گیلان، بلکه در سطح کشور به عرصه ظهور درآورده است که در ادامه گفتگوی خبرنگار ما با مدیر و موسس این واحد صنفی از نظر شما می گذرد.
مهدی داداش زاده مدیر خلاق و مبتکر مرکز قالیشویی مکانیزه در ابتدا با اشاره به تجارب خویش که ماحصل چندین سال فعالیت مستمر در این رسته شغلی است، از افتتاح این واحد در اوایل سال 1399 خبر داد و خاطرنشان کرد: در این مرکز شستشوی انواع فرش های دستباف ،ماشینی،ابریشم و گل ابریشم با مدرن ترین و به روز ترین دستگاه ها انجام می شود.
وی آبکشی و ضدعفونی انواع فرش و موکت با رعایت اصول مذهبی، رنگبرداری و لکه بری،شیرازه و ریشه زنی، پرداخت و رفوگری را از دیگر خدمات واحد قالیشویی مکانیزه بانوان برشمرد و افزود: جهت رفاه حال مشتریان اقداماتی چون مبل شویی و موکت شویی با مواد غیر اسیدی نیز به صورت حضور در محل انجام می شود.
مهدی داداش زاده وجه تمایز واحد تحت مدیریت خویش را اشتغال بانوان ، و تاکید بر اصول حرفه ای این رسته شغلی دانست و تصریح کرد:کیفیت بالا در شستشو، قیمت مناسب و منطبق با نرخ اتحادیه،سرعت بالا و رعایت اصل مشتری مداری از دیگر نقاط قوت این مجموعه محسوب می شود.
مدیر مرکز قالیشویی مکانیزه بانوان در ادامه با اشاره به اینکه مشتریان این واحد صنفی را علاوه بر مردم شریف صومعه سرا افراد کثیری از شهرهای دور و نزدیک تشکیل می دهند ؛خاطرنشان کرد: در صورت نارضایتی مشتریان عزیز هیچ هزینه ای از آنها دریافت نخواهد شد.کما اینکه تا کنون به دلیل رعایت تمامی موازین حرفه ای با مشکلی در این خصوص مواجه نبوده ایم.
وی در پایان ضمن دعوت از مردم شریف استان جهت بهره مندی از خدمات این واحد ابراز امیدواری کرد در سالهای آتی شاهد افزایش شعبات این مرکز در سراسر استان باشیم.
آدرس: صومعه سرا-رو به روی کارخانه چای آمارد-خیابان فشخام
تلفن تماس: 01344326766
09903981839-09903981859
09112821279