خريد، فروش، رهن، اجاره، ساخت و ساز و ارایه مشاوره رايگان در دفتر مشاور املاک مُدرن

‌صنعت ساختمان و بخش مسكن از معدود صنايعي به‌شمار مي‌رود كه مشاغل متعددي به صورت مستقيم و غير مستقيم به آن وابسته هستند و يكي از مهم‌ترين اين مشاغل، رسته‌ي شغلي مشاورين املاك است.
در واقع صنف مشاورين املاك نقش تأثيرگذاري در صنعت ساختمان و به خصوص بخش مسكن ايفا مي‌كند اين در حاليست كه در گذشته به دليل عملكرد سودجويانه برخي از اعضاي اين صنف، نگاه افكار عمومي به مشاورين املاك با بدبيني و بي‌اعتمادي همراه بود و مردم اين صنف را عمدتاً به نام بنگاه دلالي خطاب مي‌كردند كه افرادي واسطه و راحت‌طلب در آن صرفاً در صدد سودجويي و فريب فروشندگان و خريداران عمل مي‌كنند.
اما در سال‌هاي اخير تحولات چشمگيري در صنف مشاورين املاك رقم خورده و متصديان و مديران دفاتر مشاور املاك امروزه در راستاي شرح وظايف خود فعاليت و خدمات‌دهي مطلوبي به مردم ارايه مي‌كنند هر چند در هر صنف و كسب و كاري، همواره عده‌اي اندك برخلاف مقررات صنفي حركت نموده و اخلاق حرفه‌اي و مشتري‌مداري را رعايت نمي‌كنند؛ اما نبايد عملكرد نادرست و خلاف عده‌اي اندك را به همه اعضاي يك صنف تعميم داد. چرا كه در همين صنف مشاورين املاك افرادي صديق و اخلاق‌مدار حضور و فعاليت مي‌كنند كه دغدغه اصلي آنها ارايه خدمات به نحو احسن به جامعه است يكي از اين دفاتر كه در ارايه خدمات بهينه و جلب رضايت و اعتماد مردم نقش موثری ایفا می کند ، دفتر مشاور املاك مُدرن در دهستان پیربازار از توابع بخش مرکزی رشت است.


میرنقی عسکری موسس و مدير مسئول اين دفتر مشاور املاك از جمله فعالان پر تلاش و مردم‌دار دهستان پیربازار به‌شمار مي‌رود كه پايه و اساس فعاليت و خدمات خود را بر اصل صداقت و وجدان‌كاري پي‌ريزي كرده است.
وی اشراف کامل به طرح هادی روستاهای پیربازار با نظارت منحصر به فرد سید مهدی عسکری (دهیار روستای بیجارخاله ی پیربازار ) را وجه تمایز املاک مدرن در صنف مشاورین املاک رشت دانست و خاطرنشان کرد: خريد، فروش، رهن، اجاره، ساخت و ساز و ارائه مشاوره رايگان به مراجعين و مشتريان عزيز زمينه اصلي فعاليت و خدمات اين دفتر را تشكيل مي دهد.‌
آدرس: رشت- دهستان پیربازار- یک کیلومتری جاده چوکام تلفن تماس: 33712819
09213993481 - 09111382070