سوپر گوشت رجب قصاب ارایه دهنده بهترین گوشت گوساله و گوسفندی

اطلاع رسانی مهم ترین اصل معرفی توانمندی های استان به شهروندان است و ما باید از طریق مختلف این توانمندی ها را به اطلاع مردم برسانیم و مناطق مستعد خود را به آنان معرفی کنیم. کما اینکه یکی از راه های حمایت از مصرف کنندگان و شهروندان محترم عرضه کالای با کیفیت و مرغوب با قیمت عادلانه است. اما آنچه در این بین مغفول مانده این مسئله است که مسؤلین باید میان فروشندگانی که در ترویج قیمت عادلانه و خدمات رسانی به مردم کوشا هستند با کسانی که به فکر سود جویی می باشند تفاوت بگذارند و در اخذ عوارض، مالیات و پرداخت هر مزایای دیگر رفتاری حمایت گرانانه داشته باشند. سوپر گوشت رجب قصاب در شهر خمام یکی از مراکز فعال و موفق در سطح استان گیلان است که با مدیریت آقای رجب محمدی کمساری جایگاه خوبی را در ارایه خدمات و مشتری مداری به دست آورده است.
رجب محمدی از پيشكسوتان صنف قصابي به ‌شمار مي ‌رود كه از 14 سالگی در اين حرفه اشتغال داشته‌ و با بیش از 40 سال سابقه؛ همواره صداقت را پیشه ساخته و با قناعت به سود اقتصادی کم و عرضه گوشت سالم تلاش کرده رضایت خدا و خلق خدا را به دست آورد. به طوریکه امروزه شهرت و اعتبار فروشگاه قصابی وی از محدوده‌ي خمام و شهرهاي اطراف فراتر رفته و شمار زيادي از مسافران وگردشگران كه در تعطيلات مناسبتي سال به استان گيلان و منطقه خمام سفر مي‌كنند گوشت مصرفی خود را از همين قصابي تهيه مي‌كنند. كيفيت، بهداشت و مشتري‌ مداري سه مؤلفه اصلي از موفقيت اين واحد صنفي به‌شمار مي‌رود.
در این راستا و در ادامه تهيه سلسله گزارش‌های نشریه پگاه از واحدهاي برتر صنفي و با توجه به موفقیت های سوپر گوشت رجب قصاب، گفت و گویی ویژه را با آقای رجب محمدی مدیر این مجموعه انجام داده ایم که به شما خواننده گرامی تقدیم می شود.
محمدی در مصاحبه با خبرنگار ما با اشاره به اینکه از 14 سالگی کار قصابی را آغاز کرده خاطرنشان كرد: عرضه ی گوشت گوسفند و گوساله با کیفیت ( دام محلی استان ) در دستور کار ما قرار دارد به طوری که در این راستا نیازهای مردم، رستوران ها، مجالس و .... را متناسب با مقداری که اعلام می کنند تأمین می کنیم.
وی در خصوص تهیه گوشت برای واحد صنفی خود گفت: در تهیه گوشت قیمت برای ما چندان مهم نیست بلکه کیفیت و سلامت دام و گوشت اهمیت دارد چرا که ما می خواهیم مشتریان ما دائمی باشند و اگر فقط یکبار گوشت فاقد کیفیت به آنها عرضه شود دیگر به این قصابی مراجعه نخواهند کرد و بدون ترديد ارايه گوشت با كيفيت و سالم از مهم‌ترين عوامل جذب مشتريان از نقاط مختلف است.
محمدی افزود: در راستای جلب رضایت مندی مشتری، حشو و زوايد و چربي‌هاي گوشت را حذف و گوشت خالص را در اختيار مشتريان عزيز قرار مي‌دهيم به طوری که اگر مشتری تقاضا داشته باشد با رعایت نکات بهداشتی لازم می گذاریم که خود مشتری در فضایی که در مجموعه تعبیه کرده ایم گوشت خریداری شده خود را خرد کند؛ از سوي ديگر در رفتار با مشتريان همواره اصول مشتري‌مداري را رعايت كرده و با نهايت ادب و احترام خدمات‌دهي مي‌كنيم.
این قصاب پیشکسوت با تأكيد بر اينكه جلب رضايت و اعتماد مشتريان هدف اصلي وی در کار به ‌شمار مي‌رود، در ادامه شعار مجموعه تحت مدیریت خود را کیفیت عالی و قیمت مناسب گوشت عنوان کرد و افزود: همواره معتقد است که عرضه ی گوشت سالم و با کیفیت و رفتار محترمانه توأم با ادب، باعث می شود مشتری علاوه بر خرید مطمئن، خاطره ای خوش در ذهن خود از سوپر گوشت رجب قصاب به یادگار داشته باشد و این امر برای ما بسیار ارزشمند است.
وی همچنين تعرفه‌هاي برق مصرفي را مورد اشاره قرار داد و گفت: متأسفانه برق مصرفي ما به‌ صورت تجاري محاسبه مي‌ گردد به طوریکه در هر دوره مبالغ هنگفتي بايد بابت برق مصرفي پرداخت كنيم ؛ در این راستا انتظار داریم که مسئولین با محاسبه‌ي تعرفه برق مصرفي به صورت خدماتي، مساعدت‌ لازم را با ما به عمل آورند.
این قصاب با تجربه مشتری مداری را از اصول حرفه ای کسب و کار دانست و گفت: در مراجعه مشتریان عزیز، برخورد ما مبتنی بر احترام و متانت است به طوریکه همین اصل مشتری مداری در کنار ارایه گوشت سالم و با کیفیت موجب معرفی این واحد قصابی توسط مشتریان به بستگان و آشنایان خودشان شده است.
رجب محمدی با توجه به ارتباط مستقیم این حرفه با سلامت عمومی، رعایت نکات بهداشتی را بسیار ضروری ارزیابی کرد و افزود: خوشبختانه بازرسان مرکز بهداشت و دامپزشکی در بازدیدهای خود موارد بهداشتی این واحد را اعم از سلامت و تازگی دام و تجهیزات موجود مورد تأیید قرار داد ه اند و تعامل و همکاری خوب و ارزشمندی با ما دارند؛ در این رابطه تمامی گوشت هایی که به این واحد منتقل می شوند دارای فاکتور و آرم کشتارگاه همراه با لحاظ کردن معیارهای بهداشتی به طور صد در صد است.
مدیر سوپر گوشت رجب قصاب در پايان ضمن قدردانی از زحمات آقای حاج حسین رمضان نژاد و همچنین اعضای خانواده خود؛ برای تمامی مسؤلان و مدیران دست اندر کار از جمله دامپزشکی، بهداشت، اتاق اصناف، اتحادیه صنفی، کشتارگاه صنعتی دام دیلم شرق و دام نمونه گیلان، مشتریان عزیز و دیگر ارگان های ذی ربط که جهت عمران و آبادانی استان گیلان و شهر خمام تلاش می کنند و موجبات دلگرمی شهروندان را فراهم می سازند آرزوی موفقیت نمود.
آدرس سوپر گوشت رجب قصاب: خمام، خیابان امام خمینی (ره)
09113311208 – 09334278891
اینستاگرام: rajabghasab