خدمات به روز متناسب با آپشن اتومبیل های مدرن در کلینیک برق و باتری سازی رحیم

کلینیک برق و باتری سازی رحیم با دو شعبه در بلوار امام علی رشت از مراکز باسابقه و معتبر در این صنف به شمار می رود که مدیریت آن از حدود سه دهه فعالیت در این حرفه برخوردار است.
رحیم کوچک زاده مدیر این واحد تعمیرگاهی که نایب رییس اتحادیه باتری سازان گیلان نیز می باشد خاطرنشان کرد: خدمات: عیب یابی و انژکتور با دستگاه دیاگ،ریمپ کردن ECU ، کم کردن آمپر آب،شستشوی انژکتور با دستگاه،شارژ کولر،تعمیر کمپرسور و نشت یابی با دستگاه،تعمیرات ECU و برد الکترونیکی، BM34، COM2000، BSI و پشت آمپر، تعریف کد سوییچ و دانلود و فلش، فروش و نصب انواع دزدگیر،باتری،دینام و استارت انواع خودروهای داخلی و خارجی در سطح کاملا تخصصی برخی از خدمات این واحد را تشکیل می دهد که با دستگاه های مدرن و به روز انجام می شود.
وی با اشاره به فعالیت 12 ساله در ایران خودرو از شرکت در دوره های متعدد و مرتبط با این رسته شغلی خبرداد و افزود: : طی این سالها ایجاد ارتباط محترمانه با مشتریان موجب شده است افراد زیادی از شهرها و استان های همجوار و برخی اداره های دولتی و خصوصی سطح استان به ما مراجعه کنند که این امر نشانگر صداقت کاری و اعتمادی است که بین ما و مشتریان شکل گرفته است.


این استاد کار با تجربه در ادامه ایمنی پرسنل و خودروهای ورودی به واحد تحت مدیریت خود را را امری مهم دانست و اعلام کرد جهت افزایش ضریب اطمینان ، سالانه این واحد تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرد و خوشبختانه واحد های بیمه ای در این راستا تعامل خوبی با ما داشته اند.
رحیم کوچک زاده در پایان تصریح کرد: در این مرکز همه ضوابط و امکانات یک واحد تعمیرگاهی مدرن از جمله به روز ترین دستگاه ها و ابزارهای مورد استفاده، البسه یکدست پرسنل، فرم پذیرش خودروها ، فرم تعهدنامه خدمات که توسط مشتری تکمیل می شود، ارائه مشاوره صحیح به مشتریان قبل از شروع کار، بیمه حوادث واحد صنفی، امکان آموزش به کارآموزان و علاقه مندان به این رسته شغلی و... رعایت و تدارک دیده شده است که رضایتمندی مشتریان در این خصوص مُهر تاییدی بر عملکرد ماست.
آدرس: رشت-میدان نیروی دریایی-بلوار امام علی-بعد از بریدگی سوم
تلفن تماس: 33617681-09112316497