تعویض روغن و فروشگاه جعفری بی همتا
در ارایه خدمات تخصصی خودرو

واحد تعویض روغنی و فروشگاه جعفری در زمینه ، تعویض روغن انواع اتوموبیل ، خدمات لاستیک خودرو و فروش باطری ، خدمات نوین و تخصصی از این رسته شغلی را ارئه کرده است که در نوع خود کم نظیر است.
ابراهیم جعفری صیقلان مدیر تعویض روغنی و فروشگاه جعفری در ابتدا با اشاره به اینکه در گذشته به ارائه خدمات در زمینه کشاورزی و تسطیح اراضی منطقه مشغول بوده ایم ،خاطر نشان کرد: از سال 1388 نیز ضمن تاسیس این مرکز با هدف ارائه خدمات خودرویی در بخش های مذکور مشغول به فعالیت شدیم.
وی اظهار کرد: با راه اندازی این واحد و ایجاد فرصت اشتغال برای دو تن از همشهریان به ارائه خدمات در قسمت های مختلف خودرو شامل تعویض روغن اتوموبیل های بنزینی ، سرویس لاستیک ها ، و فروش باطری اتوموبیل های داخلی و خارجی پرداختیم. همچنین در یک اقدام ابتکاری علاوه بر یاداشت خدمات انجام شده در دفترچه خودروی مشتری ،تاریخ و کلیه اقدامات صورت گرفته را در دفتر ثبت این مرکز درج کرده و در صورتی که مشتری برای مراجعات بعدی دفترچه خویش را به همراه نداشته باشد می توانیم به اطلاعات مندرج این دفتر استناد کنیم.


ابراهیم جعفری در ادامه از عرضه باطری های ایرانی با برندهای معتبری همچون سپاهان خبرداد و تصریح کرد: در مراجعه مشتریان ضمن تست باطری و دینام اتوموبیل آنها ، در صورت نیاز به تعویض آن باطری های ایرانی از جمله برند سپاهان که خدمات گارانتی آن در سراسر کشور در دسترس است را پیشنهاد می کنیم. کما اینکه این موضوع همواره با استقبال ویژه مشتریان نیز همراه بوده است.
مدیر تعویض روغنی و فروشگاه جعفری خاطرنشان کرد: در سالهای اخیر که کشورمان با بحران اقتصادی شدیدی مواجه است و به رغم افزایش قیمت محصولات در همه صنوف، ما نیز از این قاعده مستثنی نبودیم اما با پشتیبانی تامین کننده بزرگی همچون شرکت ملت دوست و برخورداری از مشتریان ثابت و عزیزی که طی سالهای متمادی کنار ما ایستاده اند با کیفیت هرچه بیشتر به ارائه خدمات پرداخته و مشتریان جدیدی نیز جذب کرده ایم.


وی مشتریان واحد تحت مدیریت خویش را از شهرهای،تولم شهر،فومن،صومعه سرا و سایر شهرهای همجوار برشمرد و تصریح کرد : علاوه بر افراد مقیم این مناطق ، از مسافرانی که در سفر خویش به استان گیلان از منطقه می گذرند نیز مشتریان ثابتی داریم که این امر بیانگر لطف و اعتماد مشتریان از کیفیت خدمات این واحد می باشد.
ابراهیم جعفری در پایان با تاکید بر اصل مشتری مداری افزود: مادام بر این باور هستیم که افزایش سود و صرفا نگریستن به جنبه های مادی در هر حرفه ای فقط به صورت کوتاه مدت جوابگو خواهد بود. از اینرو برای حفظ و افزایش مشتریان تمرکز خویش را به ارائه خدمات با کیفیت معطوف کرده و به لطف خدا در این مسیر تاکنون نیز موفق بوده ایم.
آدرس: گیلان-تولم شهر-کیلومتر 5 جاده صومعه سرا
تلفن تماس: 09111821157-01344363210