تولیدی مبل قائم(عج) پیشتاز در کیفیت و ظرافت

واحد تولیدی مبل قائم(عج) که در جاده فومن به رشت واقع شده از مراکز معتبر تولید مبل به شمار می رود که با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب محصولات خویش را به مشتریان و نمایشگاه های مبل عرضه می کند.
مصطفی یزدانی و مهرشاد فرحی مدیران این واحد تولیدی که از 7 سال پیش این واحد را تاسیس و راه اندازی کرده اند در مصاحبه با خبرنگار ما اعلام کردند:به دلیل تجربه کافی،کیفیت برتر و قیمت مناسب محصولات،مشتریان ما از منطقه فراتر رفته و از شهرهای دور و نزدیک استان مشتریان زیادی داریم.


آنها با اشاره به اینکه از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در ساخت محصولات استفاده می کنیم خاطرنشان کردند: چوب مورد استفاده در این واحد از چوب نراد روسی است که از بهترین چوب ها در سطح جهان به شمار می رود و در شرایط آب و هوایی گیلان دچار بید زدگی و کرم خوردگی نمی شود. همچنین در بخش پارچه نیز از مرغوب ترین مدل ها در بازار استفاده می کنیم تا با ارائه یک محصول با درجه کیفی بالا بتوانیم رضایت مشتریان را جلب نماییم.


این جوانان باتجربه و ماهر در ادامه از ایجاد فرصت اشتغال تحت عنوان رویه کوب،راننده،نجار،خیاط و رنگ کار در کارگاه تولیدی خود خبر داده و اذعان کردند محصولات این واحد عمدتا جهت عرضه به نمایشگاه های سطح استان تولید شده و در صورتی که نمونه خاصی مد نظر مشتریان باشد در اسرع وقت نسبت به آماده سازی آن اقدام می کنیم.
این جوانان فعال در عرصه تولید در پایان تصریح کردند: تجربه در هر حرفه ای حرف اول را می زند و با توجه به تجاربی که طی این سالها اتخاز نمودیم براین باور هستیم که محصولاتی باکیفیت در اختیار مشتریان قرار داده و ارزش و اعتبار این واحد را حفظ نماییم.
آدرس: گیلان- جاده فومن به رشت-100متر بعد از سه راه عزیزی
تلفن تماس: 09119330063-09382969287