کارگاه یخچال سازی فریدون آذری
با تجربه و معتبر در تولید و ارایه خدمات یخچال های خانگی و صنعتی

کارگاه یخچالسازی فریدون آذری از جمله واحدهای معتبر و با سابقه در استان گیلان محسوب می شود که در زمینه تولید و تعمیر انواع یخچال های خانگی و صنعتی تاکنون منشاء خدمات ارزشمندی بوده و از جایگاه ممتازی در سطح استان گیلان برخوردار است.
فریدون آذری مدیر این واحد صنفی که فعالیت خود را از زمستان 1368 آغاز کرده است در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما از تولید و تعمیر انواع یخچال های ویترینی،قنادی،سوپرمارکتی،فریزری و... خبرداد و خاطرنشان کرد طی سالیان متمادی با ارائه خدمات در سطح کیفی بالا، افراد زیادی از سراسر استان گیلان به این واحد مراجعه و بعضاً به مشتری ثابت ما تبدیل شده اند.


وی دستگاه های تولیدی در گارگاه تحت مدیریت خویش را شامل 12 ماه گارانتی به ویژه در بخش موتور یخچال دانست و تصریح کرد: متاسفانه ضعف در حمایت از بخش های تولیدی یکی از بزرگترین مشکلات استان به شمار می رود. کما اینکه با حمایت مسوولان از این واحد و واحد های مشابه شاهد افزایش اشتغال و رونق اقتصادی استان نیز خواهیم بود.
فریدون آذری در ادامه با اعلام اینکه چند تَن که در گذشته توسط وی در این واحد کارگاهی مورد آموزش قرار گرفته و هم اکنون به صورت مستقل مشغول به کار هستند ، از آمادگی خود برای جذب کارآموز جدید با درنظر گرفتن حقوق هفتگی خبرداد.
وی زمان لازم برای فراگیری این حرفه را حدود 1 سال اعلام و خاطرنشان کرد: افراد مستعد می توانند پس از طی دوره آموزش با کمترین سرمایه استقلال یافته و از درآمد مکفی برخوردار شوند.


این استادکار باتجربه با تاکید بر اینکه در هر صنفی اگر فقط سود و مباحث مالی مطرح باشد عمر آن واحد بسیار کوتاه خواهد بود تصریح کرد: تا حد امکان با مشتریان و مراجعین محترم ضمن رعایت اصل مشتری مداری و وجدان کاری تعامل داریم و این موضوع در سالهای سپری شده با رضایت مشتریان از عملکرد ما همراه بوده است.
فریدون آذری در پایان خطاب به مشتریان و هموطنان عزیز یادآور شد: در هر یک از امور خویش صرفاً نزد یک شخص و یک واحد مراجعه نکنند و با مراجعه مراکز مشابه ،ضمن درنظر گرفتن همه جوانب واحد مورد اعتماد خویش را گزینش و خدمات مربوطه را دریافت نمایند.
آدرس: گیلان-صومعه سرا-دوگور
تلفن تماس: 09119837040