هدف واحد صافکاری حمید ارایه بهترین خدمات به مشتریان است

صافکاری حمید از جمله واحد های خدمات خودرویی در شمال کشور به شمار می رود که به دلیل ارائه خدمات مطلوب مشتریان زیادی را از سراسر کشور جذب کرده است. در ادامه با این واحد صنفی بهتر آشنا خواهید شد.
حمیدرضا آتش افروز مدیر واحد صافکاری حمید در مصاحبه با خبرنگار ما با اشاره به سابقه 38 ساله خود در این حرفه، علاقه و آینده نگری را زمینه اصلی خود در ورود به این حرفه دانست و اعلام کرد: در این واحد صنفی علاوه بر صافکاری، خدمات نقاشی و مکانیکی خودرو نیز توسط استادکاران باتجربه به مشتریان عزیز ارائه می شود.


وی رمز موفقیت این واحد طی سالیان متمادی را کیفیت در ارائه خدمات و مشتری مداری برشمرد و تصریح کرد: طی این سالها رعایت این دو اصل منجر به افزایش مشتریان از شهرهای رشت،صومعه سرا،ضیابر،ماسال،تولم شهر و حتی مشتریان ثابتی از سراسر کشور شده است که در سفرهای خود به گیلان از خدمات این واحد مکانیکی بهره مند می شوند.


حمیدرضا آتش افروز در پایان ضمن تشکر و قدردانی از استاد خویش( هادی رحمتی ) تصریح کرد: با توجه به افزایش آمار بیکاری طی سالیان اخیر به جوانان و به ویژه دانشجویان پیشنهاد می کنیم در کنار تحصیل به یکی از شاخه های خدمات خودرویی از جمله حرفه صافکاری روی آورده و با طی کردن دوره های آموزشی ،درصورتی که نتوانستند در رشته تحصیلی خود وارد بازار کار شوند حداقل این صنعت را فراگرفته و در این زمینه اشتغال یابند.
آدرس: گیلان-کلاشم پایین-روبه روی کلوچه صدری
تلفن تماس: 09119832280