صافکاری سعید پیشتاز در ارایه خدمات بی رنگی انواع خودروهای داخلی و خارجی

مقوله هنر قلمرو گسترده ای دارد و منحصر به هفت هنر معروفی که همه می شناسیم نمی شود. در واقع هنر به معنای عام یعنی اعمال خلاقیت، ابتکار و نوآوری در هر زمینه ای که در حوزه علایق آدمی باشد. از این منظر مشاغلی همچون صافکاری اتوموبیل نیز یک هنر محسوب می شود.
سعید وفایی صافکار جوانی که در جاده رشت به فومن اشتغال دارد از جمله افرادی به شمار می رود که با تجربه کافی به کار خود عشق می ورزد و در آن همواره خلاقیت را مد نظر قرار می دهد.


این استادکار جوان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما ضمن اشاره به اینکه از دوران کودکی به این حرفه روی آورده است افزود: حدود یکسال است که این واحد را تاسیس و راه اندازی کردم.
وی در ادامه اظهار کرد: کار صافکاری به ویژه بی رنگ برای انواع خودروهای داخلی و خارجی با درجه کیفی بالا و به وسیله ابزارهای مدرن، هدف اصلی این واحد محسوب می شود .
سعید وفایی با اشاره به اشاعه خدمات واحد تحت مدیریت خود در فضای مجازی، مشتریان و مراجعین خویش را علاوه بر شهرهای مختلف گیلان از دنبال کننده ها در ابزار های ارتباط جمعی معرفی کرد که در سفر خود به گیلان از خدمات این واحد صافکاری بهره مند می شوند.


این استادکار جوان ظرافت،تمیزی، کیفیت بالای کار و اخلاق مداری را از جمله صفات بارز در حیطه کاری خود برشمرد که باعث شده است صاحبان خودرویی که یکبار به این واحد مراجعه می کنند به مشتریان دائم تبدیل شوند.
وی با اشاره به گستردگی و ظرافت این کار خاطرنشان کرد جوانان و به ویژه دانشجویان عزیز می توانند حین تحصیلات آکادمیک در یکی از بخش های خدمات خودرویی از جمله صافکاری اشتغال یافته و پس از پایان تحصیلات در صورت عدم احراز شغل مرتبط با رشته تحصیلی خود در این بخش از صنعت فعالیت کنند.
سعید وفایی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از برادر خویش( حسن وفایی ) که نقش بسزایی در حمایت همه جانبه از وی ایفا نمود از آمادگی خویش جهت عقد قرارداد با شرکت ها، ادارات و سایر مراکز دولتی و خصوصی جهت ارائه خدمات صافکاری خبرداد.
آدرس: گیلان-جاده رشت به فومن-نرسیده به میدان احسان بخش-جنب کاواش کامران
تلفن تماس: 09118841744