خدمات مکانیکی به روز متناسب با آپشن اتومبیل های مدرن در تعمیرگاه تخصصی سعید بشری

تعمیرگاه تخصصی سعید بشری از مراکز مکانیکی باسابقه و معتبر در این صنف به شمار می رود که مدیریت آن از حدود سه دهه فعالیت در این حرفه برخوردار است.
سعید بشری مدیر این واحد تعمیرگاهی اعلام کرد: تعمیر کلی موتور، گیربکس،دیفرانسیل، تعویض دیسک صفحه کلاچ، لنت ترمز، شستشوی سوزن انژکتور، دیاگ و ... در سطح کاملا تخصصی برخی از خدمات این واحد را تشکیل می دهد که با دستگاه های مدرن و به روز انجام می شود.
وی افزود : طی این سالها ایجاد ارتباط محترمانه و صمیمانه با مشتریان موجب شده است افراد زیادی از شهرهای همجوار و حتی مسافران عزیز به ما مراجعه کنند که این امر نشانگر صداقت کاری و اعتمادی است که بین ما و مشتریان شکل گرفته است.


این مکانیک باتجربه و ماهر در ادامه کاهش کیفیت و افزایش قیمت برخی قطعات مورد استفاده طی سالهای اخیر را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: جهت رفاه حال مشتریان گرامی چنانچه در ایام عادی و حتی روزهای تعطیل خودروی آنها با نقصی مواجه شده باشد ، در صورتی که در موقعیت مکانی ما باشند نزد آنها مراجعه و به رفع مشکل خواهیم پرداخت.


سعید بشری در پایان وجه تمایز واحد تحت مدیریت خویش در این صنف را کیفیت بالای خدمات،رعایت اصل مشتری مداری و وجدان کاری برشمرد و تاکید کرد خوشبختانه به لحاظ ارائه خدمات با کیفیت طی این سالها از معدل بالایی برخوردار هستیم و رضایتمندی مشتریان در این خصوص مُهر تاییدی بر عملکرد ماست.
آدرس: گیلان-صومعه سرا-دوگور-جنب شیرینی شهدنبات
تلفن تماس: 09113821227 44352144