صداقت کاری و احساس مسوولیت در جلوبندی سازی مهدی

 

حتما تاکنون عبارت جلوبندی خودرو را شنیده اید. اما منظور از عبارت جلوبندی خودرو چیست و دقیقا به کدام قسمت خودرو اشاره دارد؟ اهمیت این بخش از خودرو زمانی افزایش پیدا می کند که بدانید معمولا خودروهایی که از ناحیه جلوبندی دچار مشکل می شوند مشتری چندانی ندارند و این قسمت از خودرو آنقدر مهم است که حتی مراکزی برای تعمیر تخصصی آن به نام جلوبندی سازی نیز وجود دارد. با ما در ادامه همراه باشید تا با یکی از مراکز ارائه خدمات این شاخه از خدمات خودرویی بیشتر آشنا شویم.
واحد جلوبندی سازی مهدی در تولم شهر گیلان یکی از مراکز شاخص در این حیطه به شمار می رود که به طور تخصصی به تعمیر و تعویض قطعاتی از خودرو همچون: سیستم فرمان،سیستم تعلیق در جلو، اکسل، سیبک ها،فنر و کمک فنرهای جلو،طَبَق،میل تعادل و میل موجگیر،بلبرینگ و توپی چرخ ها،سیستم چرخ ها، رام و... می پردازد.
مهدی حسن نژاد مدیر این واحد صنفی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما اعلام کرد از سال 1379 این واحد تعمیرگاهی را با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان و جلب رضایت صاحبان خودرو تاسیس و راه اندازی کردم.


وی با بیان اینکه این حرفه از پیچیدگی های خاصی برخوردار است اظهار کرد: با اینکه امروزه جوانان کمتر به کارهای صنعتی علاقه نشان می دهند اما همواره از آمادگی جهت آموزش به افراد مستعد و علاقه مند به این حرفه برخوردار هستیم. و افتخار می کنیم جوانان را در این رسته آموزش داده و به عنوان استادکار معرفی کنیم.


وی با بیان اینکه مشتریان این واحد را افرادی از شهرهای دور و نزدیک تشکیل می دهند خاطرنشان کرد: داشتن احساس مسوولیت و صداقت کاری برای انجام کارها در جهت جلب اعتماد و رضایت مشتریان امری ضروری قلمداد می شود.
مهدی حسن نژاد در پایان گسترش فضای کاری، اضافه کردن دستگاه های مدرن و به روز را اهداف آینده واحد تحت مدیریت خود برشمرد و از آمادگی خویش جهت عقد قرارداد و همکاری با ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی خبرداد.
آدرس: گیلان- تولم شهر-دوگور روبه روی قنادی شهد نبات
تلفن تماس: 09192464842 09377454932