سروپلاست نامي مطمئن در زيرساخت‌هاي برقي صنعت ساختمان

شركت سروپلاست که كارخانه اين شركت در شهرستان اردبيل مستقر است عرضه‌كننده محصولات و ارايه‌دهنده‌ي خدماتي است كه از ملزومات زيرساختي صنعت ساختمان‌سازي محسوب مي‌شود. در واقع اولين گام براي برق‌كاري در هر ساختمان، نصب محصولاتي است كه شركت سروپلاست عرضه مي‌كند از اين حيث مي‌توان گفت محصولات و خدمات شركت مذكور در نوع خود كم نظير است .
علي مثمري مدير فروش كارخانه سروپلاست در استان گیلان طی مصاحبه با خبرنگار ما اعلام كرد كه اين شركت در زمينه توليد لوله و اتصالات برق فعاليت و خدمات‌دهي مي‌كند و مواردی همچون لوله‌هاي خرطومي برق،لوله های پلیکا ، لوله های دوجداره، انواع قوطی كليد، زانو، انواع جعبه‌ فيوز و... از جمله تولیدات شرکت سرو پلاست محسوب می شود.
مدير فروش كارخانه سروپلاست با بيان اينكه محصولات و خدمات اين شركت اولين قدم برق‌كاري در ساختمان‌سازي به‌شمار مي‌رود؛ گفت: بعد از نصب اين محصولات؛ سيم برق، كليد، پريز و ملزومات ديگر مورد استفاده قرار مي‌گيرد.
وي آنگاه با بيان اينكه محصولات شركت سروپلاست فعلاً در سطح استا‌ن‌‌هاي اردبيل و گيلان توزيع مي‌شود؛ افزود: تمامي شهرهاي استان گيلان تحت پوشش خدمات اين مجموعه قرار دارد.
علي مثمري در ادامه با اشاره به كيفيت بالاي محصولات توليدي شركت سروپلاست؛ اظهار كرد: استانداردهايي كه براي اين محصولات تعريف شده؛ با استاندارد ديگر كشورهايي كه در اين شاخه محصول توليد مي كنند، تفاوت‌‌هايي دارد و از اين حيث مي‌توان گفت كه كيفيت محصولات توليدي سروپلاست با بهترين انواع مشابه خارجي برابري مي‌كند.
وي سپس نحوه فروش محصولات سروپلاست را مورد اشاره قرار داد و اظهار كرد: مشتريان اين شركت اكثراً عمده‌فروشان و صاحبان مغازه‌‌هاي الكتريكي هستند همچنين پيمانكاران و استادكاران برق از ديگر مشتريان اين مجموعه محسوب مي‌شوند. از آنجايي كه اين مكان به‌عنوان مركز پخش و نمايندگي كارخانه سروپلاست در گیلان فعاليت مي‌كند، مجاز به خرده‌فروشي محصولات نيستيم و در راستاي خط‌مشي كلي شركت در زمينه فروش محصولات فعاليت مي‌كنيم.
وي در همين حال متذكر شد كه بيش از 70 درصد فروش اين محصولات، با تقاضا و سفارش مشتريان انجام مي‌شود و 20 تا 30 درصد مابقي نيز از طريق مراجعه‌ همكاران اين مركز به مغازه‌هاي الكتريكي و مشتريان قديمي (در قالب بازاريابي) صورت مي‌گيرد.
علي مثمري در پاسخ به سوال ديگر خبرنگار پگاه كه با توجه به فعاليت برخي واحدهاي مشابه، چه ويژگي‌هايي محصولات سروپلاست را از ساير محصولات متمايز مي‌سازد؛ تصريح كرد: چند ويژگي‌ شاخص، متمايز‌كننده اين محصولات از انواع مشابه است كه مهم‌ترين آن وزن و متراژ كامل و نشكن بودن لوله است. ضمن اينكه در لوله‌هاي خرطومي يك خم تعبيه شده كه عبور سيم را به راحتي امكان‌پذير مي‌كند و بايد اذعان نماييم تعداد واحدهايي كه محصولات مشابه در سطح استان گيلان عرضه مي‌كنند، از تعداد انگشتان يك دست فراتر نمي‌رود و اين واحد‌ها نيز قادر به رقابت با محصولات سروپلاست نيستند، ضمن اينكه واحدهاي مزبور نمايندگي شركت‌‌هايي را به عهده دارند كه در تهران و اصفهان مستقر بوده و اين واحدها صرفاً محصولات توليدي آن شركت‌ها را عرضه مي‌كنند.
مدير فروش كارخانه سروپلاست همچنين با اشاره به خدمات پس از فروش اين مجموعه گفت: با توجه به كيفيت بالا، ويژگي‌هايي كه قبلاً اشاره كردم از قبيل نشكن بودن و كامل بودن متراژ اجناس؛ بهترين ضمانت خدمات پس از فروش محسوب مي‌شود. اين محصولات ميزان مصرف بسيار بالايي دارد كه ظرف يك تا دو روز پس از عرضه به بازار به فروش مي‌رسد و هيچ گاه دپو نمي‌شود. و شكر خدا طي 5 يا 6 سالي كه در اين عرصه مشغول فعاليت و خدمات‌دهي هستيم، تاكنون مشتريان از كيفيت محصولات و خدمات اين مجموعه راضي بوده و هيچ گلايه و نارضايتي تا به امروز به ما منعكس و اعلام نشده است.
وي تصريح كرد: سعي و تلاش ما معطوف آن است كه با عرضه محصولات با كيفيت و ارايه خدمات به نحو احسن، مصرف‌كنندگان را به خريد از داخل استان ترغيب و تشويق نماييم كه نيازي به خريد از استان‌‌هاي ديگر نداشته باشند.
وي در پایان با تأكيد بر اينكه كيفيت بالا، قيمت مناسب و خدمات به نحو احسن مهم‌ترين فاكتورهاي جلب رضايت و اعتماد مصرف‌كنندگان به‌شمار مي‌رود، خاطرنشان كرد: اين ويژگي‌ها موجب مي‌شود مصرف‌كنندگان از داخل استان خريد نموده و منابع مالي به استان‌‌هاي ديگر تزريق نشود بنابراين چنانچه برخي حمايت‌‌ها از سوي مسئولان ذيربط از اين مجموعه به عمل آيد؛ با توج به تجاربي كه به دست آورده‌ايم مي‌توانيم به عرصه‌ي توليد نيز ورود كنيم و يكسري محصولات مشابه را با كيفيت بالا در همين استان توليد و با قيمت‌هاي مناسب در اختيار مشتريان قرار دهيم.
آدرس: گیلان.رشت.بلوار شهید افتخاری.بالاتر از پمپ بنزین عینک.جنب شیرینی فروشی جزیره شیرین.بازار لوله و اتصالات برقی سروپلاست
تلفن تماس: ۰۹۱۱۵۰۰۰۶۲۰