افتتاح نخستین مرکز تخصصی 

طلا، جواهر و صرافی استان گیلان

 

در کلانشهر رشت همواره شاهد افتتاح مراکز مختلفی هستیم که هر یک از این مراکز میزبان صاحبان حرفه و فعالیت خاصی هستند.


یکی از جدید ترین و تماشایی ترین این مراکز، مجتمع تخصصی طلا، جواهر و صرافی رویال است که در فضایی گسترده به وسعت 1600 متر با تلفیق معماری سنتی و مدرن، سیستم امنیتی هوشمند (سنسورهای حرارتی)، نگهبانی 24 ساعته متصل به نیروی انتظامی، سیستم اعلان و اطفاء حریق هوشمند (اسپرینکلر) متصل به آتش نشانی، سرویس بهداشتی، کافه رستوران رو باز و... در قلب تجاری شهر رشت افتتاح شده است.


این مرکز خرید طلا و جواهر به عنوان یکی از شاخص ترین طرح های منحصر به فرد با امکانات رفاهی ویژه و گردآوری بهترین های صنف طلا و جواهر، تحولی چشمگیر در اقتصاد و رونق بازار طلا و جواهر گیلان رقم زده و بازخوردهای اقتصادی مثبتی، در وهله اول برای مردم استان از منظر خرید جواهرات بسیار زیبا و دست ساز و در ادامه برای حمایت از فعالان این صنعت هنرمندانه به همراه داشته و در تلاش است تا مطابق با همه سلیقه ها و بر اساس مُد روز تجربه ی بهترین خرید را برای شهروندان عزیز فراهم کند.


خوب است بدانید که فعالیت مغازه دارن داخل این مجتمع که شامل بخش طلاسازی و طلافروشی است، زیر نظر اتحادیه طلا و جواهر رشت، صورت می گیرد.


تنوع طلا و جواهرات در مرکز خرید رویال به عنوان یکی از شاخص ترین بورس های طلا و جواهر، بسیار زیاد است.
به نحوی که هر یک از افرادی که قصد خرید طلا داشته باشند، می توانند با مراجعه به این مجتمع، انواع طلا و جواهرات را در سبک ها و قیمت های متنوع، پیدا و خریداری کند.


لازم به ذکر است که حتی افردی که قصد فروش طلا و جواهرات خود را دارند نیز می توانند به این مرکز خرید، مراجعه کرده و طلاهای خود را در آن به فروش برسانند.

آدرس مرکز خرید طلا، جواهر و صرافی رویال:
رشت،خیابان امام،جنب بازار بزرگ رشت  

تلفن:  9 - 01333242428