پیتزا لاین لاهیجان

سبکی متفاوت از غذاهای طبیعی و مغذی با طعمی شگفت انگیز

 

اهمیت غذا در توسعه ی صنعت گردشگری بسیار اساسی است. شاید باورتان نشود اما در دنیای امروز، سفر برای غذا یکی از انگیزه های اصلی گردشگری محسوب می شود که صرف نظر از مسائل مادی و اقتصادی، دروازه فرهنگ های مختلف را به روی گردشگران می گشاید. شهر زیبای لاهیجان؛ با طبیعت سرسبز و بی بدیل،همواره میزبان مسافران زیادی از اقوام مختلف است. لذا با توجه به اینکه یکی از مهم ترین شاخصه های کیفیت سفر مسافرانی که به لاهیجان سفر می کنند، پیدا کردن یک رستوران خوب و خوردن غذایی سالم است، بر خود لازم دانستیم در سلسله گزارشات معرفی واحدهای صنفی موفق و مورد اعتماد، گفتگویی اختصاصی با مدیر توانمند مجموعه پیتزا لاین داشته باشیم. سرآشپزی که با نگرشی متفاوت و تمرکز بر استفاده از مواد اولیه ارگانیک و با کیفیت؛ غذاهای فست فودی سالم، طبیعی و مغذی با عطر و طعمی شگفت انگیز را به سبکی نو و متفاوت برای انواع سلیقه ها و رژیم های غذایی فراهم می سازد.

مدیر خوش ذوق پیتزا لاین در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما ابتدا در مورد تاریخچه پیتزا اظهار داشت: "پیتزایی که ماامروزه می شناسیم از جنوب غربی ایتالیا و مشخصاً از شهر ناپل متولد شده، فقر و زندگی کارگری باعث شده بود که مردم این شهر توانایی تهیه ی بسیاری از غذاها را نداشته باشند و احتمالاً ساده ترین، ارزان ترین و سیر کننده ترین غذا برای آنها خمیری تخت که رویش را با گوجه، پنیر، روغن، ماهی و یا سیر می پوشاندند و داخل تنور می گذاشتند به شمار می آمد. به عبارتی؛ پیتزا این خوراک خوشمزه و محبوب در ابتدا به عنوان غذای کارگری به وجود آمد و جای خود را در تمامی وعده ها باز و تبدیل به غذایی خیابانی شد و محبوبیتی روز افزون پیدا کرد؛ تا اینکه رفته رفته با آمدن توریست ها به اروپا و بعدتر با وجود جنگ جهانی و مهاجرت ایتالیایی ها به آمریکا، شهرت این غذا از مرزهای کشور ایتالیا فراتر رفته و دیگر کسی به چشم غذای فقرا به آن نگاه نمی کرد. البته امروزه با بالا رفتن سرعت زندگی اجتماعی و رشد اقتصادی جامعه، تغییراتی در تهیه این غذا صورت گرفته و سبک های مختلفی از پیتزا در سراسر دنیا رواج پیدا کرده است."

آرمان علیدوست در ادامه به روش منحصر به فرد مجموعه پیتزا لاین برای پخت خمیر اشاره کرد و گفت: "همان قدر که مواد  پیتزا، روی طعم آن تأثیر گذار است، خمیر آن نیز می تواند به شدت طعم پیتزا را تغییر دهد. از این رو، خمیر مورد استفاده در پیتزا لاین بعد از آماده سازی به جهت هضم بهتر غذاها، 48 ساعت استراحت می بیند و این راز طعم بی نظیر غذاهای ما است."

وی آنگاه منوی بسیار سالم و مغذی صبحانه، نهار و شام مجموعه را مورد اشاره قرار داد و افزود: " با توجه به اینکه سیاست پیتزا لاین تنها فروش غذا نیست، از آغاز به کار مجموعه اولویت هایی را جهت حفظ اصالت و طعم مطلوب غذاها ترسیم کرده ایم و قصدمان همواره این بوده و هست تا با تهیه مرغوب ترین مواد اولیه و شیوه طبخی منحصر به فرد، استانداردی تازه از یک غذای فست فودی سالم، متفاوت و با کیفیت را برای همه اقشار جامعه از کودکی تا کهنسالی فراهم کنیم و مشتریان و میهمانان عزیز با میل کردن غذاهای پیتزا لاین، یقین حاصل کنند که سلامتی شان برای ما ارزشمند، محترم و مغتنم است."

علیدوست با اشاره به اینکه عاشق داستان طعم سازی غذاهاست و استفاده از چاشنی های متفاوت و دست ساز ارگانیک، جایگاه ویژه ای در طبخ و آماده سازی غذاهای پیتزا لاین دارد، در پاسخ به این سؤال خبرنگار ما که آیا با این حرف موافق هستید که غذایی که با عشق و علاقه درست شود، طعم و مزه بهتری دارد یا خیر، افزود: "قطعاًهمین طور است. غذایی که با جان و دل پخته شود، طعم مطلوبی می گیرد. وقتی با عشق آشپزی می کنید همه معادلات تغییر می کنند و شما مهمانان خود را به دنیایی خوشمزه و طبخی بی نظیر دعوت می کنید."

وی همچنین در راستای انتقاد پذیر بودن مجموعه اظهار کرد: "البته که ما پیتزا لاین را عاری از نقص و کمبود نمی دانیم و امید داریم که با بهره مندی از نقطه نظرات مشتریان عزیز بتوانیم روند حرکت رو به جلوی خود را با ارائه غذاهایی سالم و متفاوت ادامه دهیم."

علیدوست توجه به اصول و مؤلفه های بهداشتی را نیز از  شاخصه های برتر مجموعه پیتزا لاین برشمرد و گفت: "در هر واحدی هر چقدر  برای عرضه ی غذای با کیفیت و سالم تلاش شود اما نکات بهداشتی مورد غفلت قرار گیرد، ارزش کار از دست خواهد رفت. لذا ما در راستای رعایت بهداشت محیط و پرسنل تمامی ضوابط و آیین نامه های بهداشتی را با حساسیت بالا اجرا می کنیم و در این زمینه از تذکرات کارشناسانه مشتریان صاحب نظر و مسئولان ذیربط استقبال می کنیم."

مدیر پیتزا لاین در پایان فرصت را مغتنم شمرده و از تیم پرتلاش و مجرب مجموعه و همچنین حُسن اعتماد مردم عزیز گیلان و به خصوص لاهیجان که پیتزا لاین را انتخاب می کنند، صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

آدرس: لاهیجان،میدان معلم

تلفن: 01342223675

اینستاگرام: pizzaline.takeaway

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید