هایپر مارکت شعبانی
عرضه کننده تمامی کالاهای مورد نیاز مردم با قیمت مناسب

انسان های موفق اصولاً منبع الهام، یادگیری و ترسیم چشم اندازهای روشن آینده اند. این گونه افراد آینه ای تمام قد برای کسانی هستند که قصد دارند در زندگی بر توانایی های خود تکیه کنند. در این راستا آقای کریم شعبانی یکی از چهره های شاخص، خوش نام و متعهد استان گیلان است که اگر چه زبان از تعریف و تمجید ایشان عاجز است؛ اما بدون هیچ گونه اغراق و تملقی نه تنها یک پدر نمونه و موفق؛ بلکه یک مدیر دوست داشتنی و چهره ای مردمی است که حدود 30 سال به عنوان مسئول اتحادیه تراشکاران شهر رشت عملکرد چشمگیری داشته و به حق، جامعه ایرانی و گیلانی همواره به داشتن چنین چهره ای گرانقدر، سال ها افتخار می کند. امروزه مسیری که آقای کریم شعبانی در عرصه خدمت رسانی به مردم داشته، همچنان با ثبات قدم از سوی فرزندان وی دنبال می شود و ایشان با بهره گیری از تجارب و رهنمودهای پدر؛ متناسب با مقتضیات روز جامعه، با هدف فعالیت در صنعت خرده فروشی با محوریت کالاهای پر مصرف خانوار؛ گستره ای از کالاهای متنوع مورد نیاز مردم را با دسترسی آسان و البته تخفیفات ویژه در بالاترین سطح کیفی و مناسب ترین قیمت با برند «هایپر شعبانی» به مردم عرضه می کنند تا قدرت خرید مصرف کننده گیلانی افزایش یافته و سبد خرید ایشان گسترده تر شود. در این ارتباط امید است که در آینده ای نزدیک هایپر شعبانی جزء هایپر مارکت های برتر استان گیلان شناخته شود. آنچه در ذیل می خوانید ماحصل گفتگوی خبرنگار ما با مدیران این مجموعه یعنی فرزندان آقای کریم شعبانی است.


در ابتدا آقای حجت شعبانی یکی از مدیران توانمند هایپر شعبانی که مسلط بر روابط عمومی بالا و معتقد به اصل مشتری مداری است در مصاحبه با خبرنگار ما با اشاره به اینکه عرضه اجناس با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت صرفاً یک شعار محسوب نمی شود بلکه شناسنامه و اعتبار حرفه ای هایپر شعبانی به شمار می رود، اظهار کرد: «از آغاز به کار مجموعه، جهت حفظ اعتبار هایپر شعبانی با اعتقاد راسخ بر لزوم جلب رضایت مشتریان، همواره در انتخاب و خرید محصولات، نهایت دقت و وسواس را اعمال می کنیم. چون بر این باوریم که در شرایط اقتصادی امروز، فردی که با سختی و مشقت کسب درآمد می کند، وقتی می خواهد مایحتاج مصرفی خانوار خود را تهیه کند، سزاوار نیست که محصول نامرغوب و بی کیفیت به او عرضه شود. واقعیتی که مشتریان هوشمند ما از آن آگاه هستند.»


وی با تأکید بر اینکه فروش پایان کار نیست؛ بلکه آغاز تعهد هایپر شعبانی نسبت به اعتماد مشتریان است، افزود: «اعتماد مردم شریف به مجموعه با هیچ مبلغی قابل معاوضه نیست و ما این اعتماد را از مهم ترین سرمایه های خود قلمداد می کنیم و همواره خود را خدمتگزار مشتری می دانیم و بر این باوریم که مشتری مهم ترین ناظر فعالیت های ما بوده و ما وابسته به او هستیم و در این رابطه عمده تلاش ما جلب هر چه بیشتر رضایت همشهریان و خانواده های عزیز رشتی و مشتریان محترم بوده و است.»


در ادامه آقای حسن شعبانی، دیگر مدیر هایپر شعبانی با تأیید صحبت های برادر خود، ابتدا با بیان اینکه مقوله کیفیت و تنوع محصول در هایپر شعبانی حرف اول را می زند، افزود: «مجموعه هایپر شعبانی، تهیه مستقیم اجناس از تولید کننده و عرضه ی آن به متقاضیان را با حذف نقش واسطه به عنوان یکی از اهداف اصلی خود ترسیم کرده و انواع کالاهای متنوع مصرفی خانوار را با تخفیفات بسیار ویژه واستثنایی به مردم عزیز ارائه می دهد.»


وی ارتباط صمیمانه و دو سویه با مشتریان عزیز را دارای نتیجه برد _ برد دانست و افزود: « آدم خوش حساب شریک مال مردمه! ما نیز سعی می کنیم همواره با صداقت کاری و همچنین ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب در مقایسه با مراکز مشابه دیگر، رفته رفته برای هایپر شعبانی اعتبار آفرینی کنیم و شاید یکی از علل خوشنامی امروز مجموعه، به واسطه همین اعتمادی باشد که در مورد این مسائل شکل گرفته است. البته این اعتماد و اعتبار، تصادفی یا بر حسب اتفاق بوجود نیامده و از این رهگذر، همواره به دنبال ایده های نو و ابتکاری در عرصه خدمات رسانی بهینه تر به مردم عزیز بوده و هستیم و توسعه خدمات مجموعه را به موازات ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت محصولات؛ هوشمندانه، هدفمند و در چارچوب برنامه های مشخص در دستور کار خود قرار داده ایم تا بتوانیم به جهت آینده نگری و به روز بودن در بازار صنعت هایپر مارکت کشور؛ پیشتاز و پیشقدم باشیم.»


گفتنی است: مدیریت هایپر شعبانی در پایان از اعضای خانواده و همچنین حُسن اعتماد مردم عزیز و فهیم شهر رشت که محصولات مجموعه را برای مصرف انتخاب می کنند صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.


آدرس: رشت،میدان زرجوب،ابتدای خیابان شهدا نبش کوچه سلمان فارسی
تلفن تماس: 01333825531
اینستاگرام: hyper.shabani