سوپرگوشت مهدی
در کیفیت گوشت دام محلی و مشتری مداری حرف اول را می زند

 

صداقت و ارائه خدمات صادقانه به مردم یکی از مهم ترین موفقیت ها در مشاغل خدماتی است و قطعاً کسانی می توانند در این عرصه موفق باشند که بتوانند با صداقت و سلامت در کار، اعتماد مردم را به خدمات خود جلب نمایند. بر این اساس امروزه، در جای جای کشور پهناور مان جوانانی هستند که به همت والای خود و با اتکاء به توانمندی هایی که دارند، علاوه بر کسب موفقیت برای خود، امیدی برای جوانان جویای کار هستند و هر یک بدون هر گونه حمایت دولتی توانسته اند نقش تأثیر گذاری در عرصه اشتغالزایی و خدمات رسانی به مردم داشته باشند. نمونه بارز این گونه جوانان، آقای مهدی مرزی مدیر واحد سوپر گوشت مهدی در شهر خشکبیجار است که فعالیت خود را در ابتدا با کارگری در مجموعه های مختلف قصابی آغاز کرده و توانسته با آموختن فوت و فن حرفه قصابی و آشنایی با اصول مدیریت، با انگیزه بالای جوانی و استعداد های خود در این حرفه به سرعت در مسیر موفقیت قرار گرفته و در این راستا به مدد هوش و ذکاوت و نبوغی که از خود در این صنف نشان داده، توانسته است راه چندین و چند ساله را در مدت کوتاهی طی کرده و گوی سبقت را به گواه مردم از رقبای خود برباید و قطعاً با ادامه این روند و تداوم تلاش و انگیزه می تواند خود را به عنوان یکی از موفق ترین افراد در صنف قصابی معرفی کند. البته آنچه که باعث شده هر روز بر موفقیت های مجموعه سوپر گوشت مهدی با کارنامه ای درخشان در صنف قصابان گیلان؛ افزوده شود این است که مدیر موفق و خوش آتیه این واحد صنفی؛ صداقت، رو راستی و احترام به حق و حقوق مردم و همچنین عرضه ی گوشت سالم و با کیفیت دام محلی را از ابتدای فعالیتش تاکنون در اولویت قرار داده است. بر این اساس در راستای اطلاع رسانی و معرفی توانمندی ها و خدمات واحدهای برتر صنفی، خبرنگار ما مصاحبه ای با مدیر خوش سابقه و کارآزموده مجموعه سوپر گوشت مهدی که یکی از واحدهای شاخص عرضه کننده انواع گوشت قرمز و سفید تحت نظارت مستقیم سازمان دامپزشکی محسوب می شود و محصولات خود را در شرایط کاملاً بهداشتی، با بالاترین کیفیت و مرغوبیت به مردم شریف عرضه می کند انجام داده که ماحصل آن در ذیل می آید:


مهدی مرزی که به خوبی اصول مهم کسب و کار حلال را در در حرفه دامداری و عرصه خدمات رسانی به مردم آموخته و سال ها در واحدهای قصابی مختلف مشغول به کار بوده در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار کرد: از ابتدا که به این عرصه ورود کرده ایم متعهد شده ایم که همیشه با مشتریان به صورت شفاف و صادقانه رفتار داشته باشیم و همواره در خصوص کیفیت و قیمت گوشت واقعیت را به مشتری بیان می کنیم. به طوریکه برخی واحدها در ابتدا با کیفیت بالا فعالیت خود را شروع می کنند اما در ادامه از سطح کیفی خدمات آنها کاسته می شود در حالی که ما همواره تلاش می کنیم کیفیت خدمات ما روز به روز ارتقاء یابد.


وی در ادامه با تأکید بر اینکه برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کند، تصریح کرد: با توجه به اینکه مقوله کیفیت گوشت، در سوپر گوشت مهدی حرف اول را می زند. از آغاز به کار مجموعه همواره تمام تلاشمان این بوده که با کیفیت ترین و لذیذ ترین گوشت دام محلی را با «بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت» به مردم شریف ارائه کنیم و از این رهگذر، بر این باوریم که در شرایط سخت اقتصادی امروز وقتی که مردم عزیز می خواهند یک کیلو گوشت خرید کنند، سزاوار نیستند که گوشت بی کیفیت به ایشان عرضه شود.


مهدی مرزی در همین حال ارتباط صمیمانه و دو سویه با مشتریان عزیز را دارای نتیجه برد _ برد دانست و افزود: ما ایرانی ها ضرب المثل معروفی داریم که آدم خوش حساب شریک مال مردمه! ما نیز سعی داشته ایم همواره با مشتری مداری، صداقت کاری و همچنین ارائه انواع گوشت با کیفیت و مرغوب، رفته رفته برای سوپر گوشت مهدی اعتبار آفرینی کنیم و شاید یکی از علل خوشنامی امروز سوپر گوشت مهدی، به واسطه همین اعتمادی باشد که در مورد کیفیت و مرغوبیت گوشت، نسبت به مجموعه شکل گرفته است. البته ما مجموعه سوپر گوشت مهدی، را عاری از نقص و کمبود نمی دانیم و در این رابطه برای ارتقاء هر چه بیشتر سطح کیفی خدمات، از انتقادات و نقطه نظرهای اصلاحی و سازنده استقبال می کنیم و همیشه در صدد رفع نقاط ضعف بوده و هستیم. چون خود را خدمتگزار مردم می دانیم و جلب رضایت مشتریان و عرضه گوشت باکیفیت برای ما یک هدف زودگذر نیست. مدیر سوپر گوشت مهدی آنگاه در پاسخ به سؤال خبرنگار ما مبنی بر اینکه مردم عزیز برای شناخت گوشت با کیفیت و سالم به چه نکاتی باید توجه کنند، افزود: مهم ترین آیتم عملکرد واحد قصابی و میزان اعتبار آن نزد مردم است. علاوه بر این توجه دقیق به مشخصات دام که روی لاشه حک و نصب شده، وضعیت سن و سال، تاریخ ذبح (کشتار) و مهر دامپزشکی از جمله نکات مهم در شناخت کیفیت، سلامت و تازگی گوشت است.


وی همچنین در خصوص رعایت موازين بهداشتي متذکر شد: در هر شغلي و به خصوص در حرفه قصابي، بهداشت حرف اول را مي‌زند! بنابراین رعايت نکات بهداشتي نه فقط در فضای مجموعه سوپر گوشت مهدی بلكه در رابطه با دام‌هاي كشتار شده نيز با حساسيت بالا اعمال و فرآیند طولانی را شامل می شود که نقطه آغاز آن خرید دام سالم و متعاقباً ذبح بهداشتی و شرعی در کشتارگاه بوده و در ادامه انتقال اصولی لاشه به محل قصابی و تحویل گرفتن و پاکسازی و آماده سازی گوشت را در بر می گیرد.


مهدی مرزی در ادامه سخنان خود طعم و مزه و کیفیت گوشت دام محلی گیلان را از لذیذ ترین و مرغوب ترین انواع گوشت ها و بی رقیب برشمرد و با تأکید بر اینکه دام های موجود در گیلان در طبیعت و آب و هوای سالم رشد یافته و تغذیه ی ارگانیک و طبیعی تری در مقایسه با دام های پرورش یافته در استان های دیگر دارند، اظهار کرد: متأسفانه علیرغم اینکه استان گیلان پتانسیل بالایی در زمینه تولید دام دارد، اما به علت عدم حمايت از دامداران گيلاني تولید دام محلی در منطقه كاهش يافته، که جا دارد با همت و تلاش مسئولان محترم و البته اختصاص سوبسيد مناسب و تأمين خوراك دام و تقويت بنيه ی مالي فعالان صنعت دامداري، وضعيت توليد و صنعت دامداري استان رونق بیشتری یابد. کمااینکه این حمایت ها، با بازخوردهای اقتصادی مثبتی، در وهله اول برای مردم استان از منظر ایجاد اشتغال و فرصت های درآمدزا و در ادامه برای مصرف کنندگان بازار گوشت قرمز همراه خواهد بود.
مدیر سوپر گوشت مهدی در پایان ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه شهروندان و مشتریان عزیز؛ از همکاران پرتلاش مجموعه سوپر گوشت مهدی، کارفرمایان محترم و خوش سابقه ای که نزد ایشان فوت و فن کار را فرا گرفته، بازرسین بهداشت و دامپزشکی، شهرداری و شورای اسلامی شهر خشکبیجار و همچنین اعضای خانواده خود تشکر و قدردانی ویژه نمود.
آدرس:خشکبیجار،بلوار مطهری،جنب میدان شهید محمدی تلفن: 01334462495
اینستاگرام: super.gosht.mahdi5442

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید