مهندس محمود صادقی، مدیر عسل طبیعی کندوک:
ما عسل نمی فروشیم، سلامتی را به شما هدیه می دهیم

عسل طبیعی کندوک، نوش دارویی از طبیعت

 

یکی از مسائل مهمی که در سلامت جسم و روح بشر نقش اساسی دارد، تغذیه سالم است که متأسفانه در سده اخیر دستخوش تغییرات فیزیکی و شیمیایی پیچیده ای شده و امروز ما شاهد تبلیغات وسیع جهت معرفی انواع فرآورده های غذایی مصنوعی و مضر به راه های مختلف هستیم که به شدت سلامت انسان را مورد تهدید قرار داده و نتیجه آن وجود انواع بیماری های شناخته و ناشناخته است. بنابراین وظیفه خود دانستیم در این شماره به سراغ آقای مهندس محمود صادقی مدیر موفق و خوش آتیه مجموعه (عسل طبیعی کندوک) که توانسته با رویکردی نوآورانه و سلامت محور، اساس فعالیت و خدمات خود را در فرآیندی کاملاً کنترل شده؛ بر پایه کیفیت، امنیت و سلامت غذایی مردم پی ریزی کرده و انواع عسل 100 درصد ارگانیک و دیگر فرآورده های شگفت انگیز این ماده طبیعی شفا بخش (ژل رویال، گرده گل، زهر زنبور، عصاره بر بوم، معجون های تقویتی و..) را با بسته بندی متنوع و شکیل متناسب با معیارها و سلایق مختلف روانه بازار نماید برویم. انشاالله هدیه ای باشد به همه عسل دوستان و همه کسانی که به سلامتی خود و خانواده خود می اندیشند و همه بیمارانی که سلامتی و شفای بیماری خود را در داروی شفا بخش قرآن (عسل) جست و جو می کنند.

مهندس صادقی در گفتگو با خبرنگار ما ابتدا با اشاره به اینکه عسل،این ماده شفا دهنده یکی از نعمت های بزرگ الهی است که سرشار از ارزشمندترین مواد حیاتی اعم از مواد آلی، معدنی، قندهای طبیعی، انواع ویتامین و... بوده و ساخته دست بشر نیست، اظهار کرد: عسل، این ماده غذایی بسیار پر خاصیت هم غذاست، هم دارو؛ هم خوشمزه است، هم با فایده. خواص عسل طبیعی به قدری فراوان است که از گذشته تا کنون همواره در درمان بسیاری از بیماری ها مورد تجویز پزشکان و متخصصین قرار گرفته اما متأسفانه در کشور عزیزمان ایران که عسل و تولید آن منحصر به فرد و در نوع خود بی نظیر می باشد نه تنها از جنبه دارویی به این ماده طبیعی بسیار پر خاصیت توجه نشده بلکه از نظر مصرف غذایی هم مورد کم لطفی قرار گرفته است و این نعمت خدادادی شفا بخش هنوز ارزش واقعی خود را در بین سایر مواد غذایی به دست نیاورده، به طوری که بعضاً مصرف مربا و قندهای مصنوعی را بر این غذای بهشتی و اکسیر حیات بخش که از هر نظر برتری ممتاز و چشمگیری نسبت به همه مواد غذایی و خوراکی ها داشته و دارد ترجیح می دهند، که علت اصلی آن عدم شناخت از مزایا و ارزش های واقعی عسل می باشد.

مدیر توانمند مجموعه (عسل طبیعی کندوک) در همین حال با اشاره به اینکه صحت و سلامتی، نعمتی است که هیچ چیز مطلوب و لذت بخش، با آن برابری نمی کند و داشتن و نگه داشتن آن، مورد جست و جو و طلب هر کسی است و آنچه مردم در تدبیر دنیا و معاش خود می کوشند برای همین است، بیان کرد: از آغاز به کار مجموعه (عسل طبیعی کندوک) همواره توصیه مؤکد ما به خانواده ها و مردم عزیز بر این است که جزء ثابت ترین موارد لیست خرید خود، خرید عسل و دیگر محصولات تهیه شده از آن مانند: (ژل رویال، گرده گل، زهر زنبور، عصاره بر بوم، معجون های تقویتی و..) را هم قرار داده و در وعده های غذایی مختلف به خصوص صبحانه و میان وعده ها، مصرف کنند.

وی در ادامه خط مشیمحصولاتمجموعه (عسل طبیعی کندوک) را حفظ و تضمین سلامتی مردم اعلام کرد و افزود: با توجه به اینکه مقوله کیفیت؛ شناسنامه و اعتبار حرفه ای مجموعه (عسل طبیعی کندوک) به شمار می آید. ما به عنوان یک برند خوش سابقه جهت حفظ اعتبار (عسل طبیعی کندوک) با اعتقاد راسخ بر لزوم جلب رضایت مشتریان قبل از اجرایی کردن ابتکارات خود در راستای تولید محصولات سلامت بخش (عسل طبیعی کندوک) اولویت هایی را جهت ارتقاء سلامت غذایی مشتریان عزیز ترسیم کرده ایم و قصدمان همواره این بوده و هست تا با رویکردی خلاقانه و علمی در راستای مرزهای تندرستی گام برداشته و با تولید با کیفیت ترین، کامل ترین و پر خاصیت ترین محصولاتی ویژه از انواع عسل طبیعی و دیگر فرآورده های مربوط به آن مانند (ژل رویال، گرده گل، زهر زنبور، عصاره بر بوم، معجون های تقویتی و..) استانداردی تازه از یک زندگی سالم، شاد و با کیفیت برای همه اقشار جامعه از کودکی تا کهنسالی فراهم کنیم و در این میان، خدا را شاکریم که توانسته ایم حرفی برای گفتن در سبد مصرفی خانواده های محترم گیلانی، ایرانی و حتی خارج از کشور داشته باشیم؛ واقعیتی که مشتریان هوشمند مجموعه (عسل طبیعی کندوک) از آن آگاه هستند و در این رابطه ما از حُسن انتخاب و اعتماد این عزیزان صمیمانه تشکر می کنیم. البته چون بر این باوریم که مشتری مهم ترین ارزشیاب محصولات (عسل طبیعی کندوک) بوده و ما وابسته به او هستیم! مجموعه کندوک را عاری از نقص و کمبود نمی دانیم و امید داریم که با بهره مندی از نقطه نظرات مدبرانه و مسئولانه مشتریان عزیز بتوانیم روند حرکت رو به جلوی خود را با ارائه محصولاتی سالم و طبیعی ادامه ببخشیم.

مهندس محمود صادقی در پایان با بیان اینکه مردم فرهیخته استان گیلان و کشور ایران، لایق و مستحق بهترین ها هستند، از مسئولان و مقامات ارشد استان گیلان، مشتریان عزیز و دیگر دست اندرکاران و دلسوزان عرصه خدمات رسانی کشور، به ویژه همکاران مجموعه(عسل طبیعی کندوک) که صادقانه تلاش و فعالیت می کنند تشکر و قدردانی کرد

آدرس مجموعه عسل طبیعی کندوک:

شعبه1:بندرکیاشهر،نرسیده به هتل دریا،جنب سیمرغ دو

شعبه2:لاهیجان،چهارپادشاه،ابتدای کاشف غربی

تلفن: 09034825505

اینستاگرام: kandook.ir

سایت: Www.kandoook.com

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید