مدیر سوپر گوشت آزادی:
اصالت و خدمات دهی صادقانه رمز ماندگاری ماست

امروزه حرفه ی قصابی، یکی از مشاغل ضروری در جامعه محسوب می شود و در این میان بسیاری از مردم به دنبال خرید بهترین و تازه ترین گوشت ها از مراکز فروش معتبر هستند. حال اگر قصد خرید گوشت قرمز را دارید می توانید به مجموعه سوپر گوشت آزادی در شهر خمام که به لحاظ سابقه ای درخشان و نیز ارایه با کیفیت ترین و لذیذترین گوشت دام محلی، از واحدهای ممتاز و خوشنام محسوب می شود مراجعه کنید. کربلایی حسین رمضان نژاد ملقب به (ناصر قصاب) مؤسس مجموعه سوپر گوشت آزادی که به عنوان مردی خدا ترس و عاشق خدمت به مردم شناخته می شود در طول زندگی پربار خود با رفتار محترمانه و مودبانه با مشتریان و پرورش افراد زیادی در حرفه قصابی، معدل بالایی از نظر اعتبار و شأن و منزلت صنفی به این واحد اعطا کرده و پایه های مجموعه ای را بنیان نهاده که همچون نگینی در صنف قصابان در کنار چند عنوان انگشت شمار دیگر می درخشد. مسیری که کربلایی حسین رمضان نژاد (ناصر قصاب) در خدمات رسانی به مردم در پیش گرفته، امروزه با ثبات قدم از سوی فرزند وی دنبال می شود و ایشان با بهره گیری از تجارب و رهنمودهای پدر، در این عرصه اشتغال دارد و بر این باور است که جلب رضایت مشتریان برای سوپر گوشت آزادی یک هدف زودگذر نیست بلکه رمز ماندگاری مجموعه می باشد. بنابراین در سلسله گزارشات معرفي واحدهاي برتر صنفي مصاحبه ای اختصاصی با امیر رمضان نژاد مدير موفق و خوش آتیه ی واحد سوپر گوشت آزادی انجام داده ایم که در ذیل می خوانید:


امیر رمضان نژاد در مصاحبه با خبرنگار ما ابتدا با بیان اینکه از دوران کودکی در کنار پدر خود در حرفه قصابی فعالیت دارد، رعایت صداقت و وجدان کاری را از عوامل موفقیت واحد سوپر گوشت آزادی در جلب رضایت و اعتماد مردم برشمرد و در ادامه با اعلام اينكه عرضه ی گوشت گوسفند و گوساله با کیفیت در دستور کار سوپر گوشت آزادی قرار دارد اظهار کرد: برای ما کیفیت و سلامت گوشت در کنار مشتری مداری بسیار مطرح می باشد و هیچ گاه مرغوبیت گوشت را فدای قیمت و سود اقتصادی نمی کنیم و در این ارتباط پس از حصول اطمينان از كيفيت و سلامت دام به خريد و عرضه‌ي آن اقدام مي‌كنيم و گوشت دام نر محلي براي ما در اولویت قرار دارد.
این قصاب خوش سابقه طعم و مزه و کیفیت گوشت دام محلی گیلان را از لذیذ ترین و مرغوب ترین انواع گوشت ها و بی رقیب برشمرد و در همین حال گوشت دام ماده را متفاوت با گوشت دام نر و فاقد کیفیت عنوان کرد و متذکر شد: علیرغم اینکه استان گیلان پتانسیل بالایی در زمینه تولید دام دارد، اما به علت عدم حمايت از دامداران گيلاني تولید دام محلی در منطقه كاهش يافته، که جا دارد با همت و تلاش مسئولان محترم و البته اختصاص سوبسيد مناسب و تأمين خوراك دام و تقويت بنيه ی مالي فعالان صنعت دامداري، وضعيت توليد و صنعت دامداري استان رونق بیشتری یابد. چرا که دام های موجود در گیلان در طبیعت و آب و هوای سالم رشد یافته و تغذیه ی ارگانیک و طبیعی تری در مقایسه با دام های پرورش یافته در استان های دیگر دارند.
امیر رمضان نژاد در پاسخ به سئوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه مصرف کنندگان چه آیتم هایی را برای شناخت گوشت با کیفیت و سالم می بایست مدنظر قرار دهند گفت: مهم ترین آیتم عملکرد واحد قصابی و میزان اعتبار آن نزد مردم است. علاوه بر این توجه دقیق به مشخصات دام که روی لاشه حک و نصب شده، وضعیت سن و سال، تاریخ ذبح (کشتار) و مهر دامپزشکی از جمله نکات مهم در شناخت کیفیت، سلامت و تازگی گوشت است.
وی همچنین در خصوص رعایت موازين بهداشتي در سوپر گوشت آزادی یادآور شد: در هر شغلي و به خصوص در حرفه قصابي، بهداشت جايگاه ويژه‌اي دارد و حرف اول را مي‌زند. در این میان رعايت نکات بهداشتي نه فقط در فضای مجموعه بلكه در رابطه با دام‌هاي كشتار شده نيز با حساسيت بالا اعمال و فرآیند طولانی را شامل می شود که نقطه آغاز آن خرید دام سالم و متعاقباً ذبح بهداشتی و شرعی در کشتارگاه بوده و در ادامه انتقال بهداشتی لاشه به محل قصابی و تحویل گرفتن و پاکسازی و آماده سازی گوشت را در بر می گیرد.
البته ما همواره با بردباري، به نقطه‌نظرها و پيشنهادات سازنده توجه کرده و در راستای کیفیت خدمات مجموعه از آن بهره می گیریم و بر این اعتقادیم که بهترین و مؤثرترین ابزار تبلیغی در کار ما جلب اعتماد مردم عزیز و ارایه گوشت سالم، تازه و مرغوب است. موضوعی که در موفقیت و رمز ماندگاری مجموعه سوپر گوشت آزادی بسیار مؤثر می باشد.
مدیر سوپر گوشت آزادی در ادامه سخنان خود با اشاره به برخی خواسته های قصابان از مسئولان کشتارگاه های منطقه در خصوص ذبح و کشتار دام، متذکر شد: با توجه به اینکه مصرف گوشت بی کیفیت و بعضاً مانده، سلامتی انسان را در معرض خطر قرار می دهد. انتظار داریم مسئولین محترم عنایت بیشتری نسبت به رفع موانع و مشکلات و همچنین برقراری تعامل بیشتر صنف قصابان با کشتارگاه های دام داشته باشند و ما را از دیدگاه ها، رهنمودها و تذکرات کارشناسانه و تخصصی خود در مسیر خدمات رسانی بهینه تر به مردم عزیز بی بهره نگذارند.
امیر رمضان نژاد در پايان از همه مسئولان ادارات بهداشت، دامپزشکی، صنعت معدن تجارت، فرمانداری، شهرداری و شورای اسلامی خمام، اتاق اصناف، اتحادیه صنفی، مشتریان محترم، مردم عزیز گیلان و خمام و همچنین از تلاش های پدر، مادر، همسر و اعضای خانواده خود تقدیر و تشکر نمود.
آدرس سوپر گوشت آزادی:
شهر خمام،خیابان امام،میدان آزادی
تلفن: 01334423556

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید