طبخ و توزیع

 بیش از 2000 پرس هلیم نذری در روز عاشورا

 

وقتی اسم ماه محرم را می شنویم نا خودآگاه به یاد ایام سوگواری، دسته های عزاداری سالار شهیدان و همچنین نذری دادن که یک سنت مذهبی رایج در میان عموم مردم است می افتیم.

فرقی نمی کند که باشی و در کجا زندگی کنی، همین کافیست که به امام حسین (ع) و خاندان پاکش متوسل شوی و با تمام وجود برای حاجت خود نذر کنی و با دلی پر از شکر و توسل نذرت را ادا کنی.

آقای محمد صبور مدیر محترم و خوش سابقه هلیم محمد شهر رشت، 25 سال است که هر ساله در صبح روز عاشورا در واحد صنفی خود بین مشتریان و همشهریان عزیز، هلیم نذری توزیع می کنند و امسال با توفیقی که نصیب شان شد، توانستند در صبح روز عاشورا بیش از 2000 پرس هلیم را بین مردم و عزاداران حسینی توزیع کنند. و این تجارت پر سودی ست که خداوند وعده ی آن را به مؤمنانش داده است؛ تجارتی کساد ناپذیر که علاوه بر اینکه هرگز زیانی در آن راه نمی یابد بلکه فرصت بهره مندی از مغفرت و رحمت خداوند و بهشت رضوان را برای صاحبش فراهم می کند.

گزارش خبرنگار نشریه و سایت خبری پگاه گیلان در ارتباط با این واحد صنفی حاکی از آن است که مدیریت هلیم محمد، بر این باور است که تنها با حفظ کیفیت برتر می توان رضایت مشتریان عزیز را جلب کرد؛ مشتریانی که موفقیت و پیشرفت "هلیم محمد" مدیون  حُسن اعتماد آنها می باشد.

آدرس هلیم محمد:رشت، میدان فرهنگ،اول خیابان پرستار

تلفن تماس: 09113375014

اینستاگرام: sbwr7110

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید