کره کبابی محمود
تجربه طعم لذیذ کباب کوبیده در یک لقمه

 

اگر تا به حال طعم کره کباب را نچشیده اید حتماً لااقل نام آن به گوشتان خورده است. غذایی که با ترکیب کباب کوبیده در کنار کره، پوره گوجه فرنگی و پیاز و جعفری در نان مخصوص پیچیده شده و با طعم منحصر به فرد خود هر ذائقه ای را شیفته خود می کند.


بر این اساس در منطقه گلسار رشت آوازه ی لقمه های یک کره کبابی به عنوان کره کبابی محمود پیچیده است. مجموعه ای نوپا که اگر چه زمان زیادی از افتتاح آن نمی گذرد اما در طی مدت فعالیت خود با استقبال چشمگیر مردم مواجه شده و به مدد هوش و ابتکاری که مدیران این مجموعه از خود نشان داده اند، توانسته با توکل به خدای متعال چنان در بین مردم منطقه جا بیفتد که کمتر کسی را می توان پیدا کرد که طعم لذیذ لقمه هایش را امتحان نکرده باشد.


خانم سحر صابر توانا و همسر محترم شان آقای سینا رنجبر مدیران خوش ذوق و با انگیزه کره کبابی محمود به عنوان اولین تولید کننده کباب کوبیده مرغ و تنها تولید کننده کباب کوبیده ترش، بر این باورند که مردم فرهیخته استان گیلان لایق بهترین ها هستند لذا نهایت دقت و تلاش خود را به کار بسته اند تا غذای با کیفیت و سالم در اختیار مردم قرار دهند و در این ارتباط لقمه کباب های مجموعه را با ترکیبی از زیتون پرورده، مغز گردو و سس مخصوص آماده سازی می کنند تا پاسخگوی سلایق مختلف مردم باشند.


این در حالیست که قابل رؤیت بودن فضای آشپزخانه، تازگی و مرغوبیت مواد اولیه و همچنین توجه به اصول بهداشتی سبب شده تا مشتریان اطمینان خاطر بیشتری از سلامت و کیفیت غذایی این مجموعه داشته باشند.


مدیران کره کبابی محمود در پایان از حُسن اعتماد مردم گیلان و به خصوص همشهریان عزیز صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و برای همه ی افراد و اداراتی که با آنها تعامل دارند آرزوی توفیق و سلامتی کردند.


آدرس کره کبابی محمود:
رشت،گلسار،ابتدای استاد معین ،نبش خیابان 158 تلفن تماس: 0133611
اینستاگرام: karekababimahmood

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید