بستنی بارلی، یک طعم عالی

امروزه بستنی بعد از پسته دومین محصول صادراتی ایران است که توانسته بیش از 114 میلیون دلار برای کشور ارزآوری داشته باشد.
در صنف بستنی فروشان کشور واحدهای زیادی در حال فعالیت هستند و فضای رقابتی خوبی در بین این مراکز وجود دارد. همین موضوع انتخاب بهترین ها را سخت کرده است.
از این رو ما سعی کرده ایم بر اساس رأی مردم، یکی از محبوب ترین و معتبر ترین بستنی فروشی های استان، بستنی بارلی (آیس پک سابق) اولین تولید کننده بستنی سنتی و میوه ای که تمام تلاشش معطوف آن است که لذت خوردن انواع بستنی سالم را با حفظ کیفیت محصول به سفره مردم وارد کند و سلامتی را در عین خوشمزگی برای مصرف کنندگان عزیز به ارمغان آورد، به شما معرفی کنیم.


بستنی بارلی علیرغم صرف هزینه های بالا در تأمین مواد اولیه ممتاز؛ با کمترین حاشیه سود خدمات رسانی می کند و این امکان را برای همه فراهم ساخته تا اوقات شاد و خاطره انگیزی را در محیطی زیبا، مدرن و دلنشین که با خلاقیت و نبوغ هنرمندانه طراحی شده، سپری کنند.


رسالت اصلی بستنی بارلی به پشتوانه غنی از تجربه ای بیش از 20 سال تلاش مداوم بنیانگذار خود، همواره تولید هدفمند و متنوع محصولاتی نوآورانه و عاری از هرگونه مواد نگهدارنده با طعمی دلپذیر و منحصر به فرد در راستای حفظ و ارتقای سلامت جامعه است تا بتواند به جهت آینده نگری در بازار صنعت بستنی کشور پیشتاز و پیشقدم باشد.


در این راستا لازم است که مسئولان محترم نیز با در نظر گرفتن تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کارآفرینان و تولید کنندگان، با اعمال سیاست های تشویقی بستری را فراهم سازند تا مجموعه هایی مانند بستنی بارلی که یکی از برندهای موفق در صنعت تولید انواع بستنی کشور شناخته می شود، با فراغ خاطر بیشتر در تولید محصولی سلامت محور به لحاظ گستره ی تأمین امنیت غذایی در بازار منطقه ای و جهانی گام بردارد. مقوله ای که ایران بزرگ ما بیش از هر زمان دیگر به آن نیاز دارد تا بتواند همچون عقابی تیز پرواز، در فضای پیشرفت و آبادانی و افتخار اوج گیرد.


در پایان مدیریت این مجموعه تمام موفقیت های خود را مدیون مردم فهیم استان گیلان و گردشگرانی می داند که از ابتدای شکل گیری مجموعه با اعتماد خود بستنی بارلی را یاری کرده و کاستی های مجموعه را گوشزد نموده اند.


آدرس بستنی بارلی
(آیس پک سابق):
لاهیجان،بلوار امام رضا، بین گلستان 6و8
تلفن: 01342422558

ایسنتاگرام: barly.icecream

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید