کباب گُنج
بی همتا در کیفیت، طعم، مزه و مشتری مداری

در منطقه شرق گیلان و شهر توریستی سیاهکل آوازه ی کباب های یک مجموعه کبابی با عنوان (کباب گُنج) پیچیده و اغلب مردم از کباب های این کبابی تعریف می کنند و اذعان داشته اند که طعم خاص غذاهای این مجموعه زبانزد عام و خاص است. (کباب گُنج) مجموعه ای نوپا ست که اگرچه زمان زیادی از افتتاح آن نمی گذرد اما با محیطی بسیار گرم و صمیمی همراه با منوی متنوع؛ در طی مدت فعالیت خود با استقبال خوب و چشمگیر مردم و گردشگران مواجه شده و به مدد هوش و ذکاوت و نبوغی که مدیران این مجموعه کبابی از خود در این صنف نشان داده اند، توانسته است راه چندین و چند ساله را با توکل به خدای متعال طی کرده و گوی سبقت را به گواه مردم منطقه از رقبای خود برباید و پیشنهادی ست که نمی توان آن را رد کرد. امیر حسین نجفی و احسان سعیدی مدیران مجموعه (کباب گُنج) از جمله جوانان با دانش و توانمندی محسوب می شوند که با اعمال مدیریتی کارآمد، سبک نوینی از سرویس دهی و مدیریت رستوران داری را پایه گذاری کرده و این سبک نو، از ابتدا با عنوان نام رستوران که پس از مطالعه و تحقیق فراوان با هدف متفاوت بودن و اینکه در اذهان عمومی حک شود، جلب نظر می کند. نکته ی قابل توجه که حکایت از تواضع و فروتنی امیر حسین نجفی و احسان سعیدی وجود دارد اینست که ایشان ادعایی در زمینه بهترین بودن ندارند، بلکه بر این باور هستند که جلب اعتماد و کسب رضایت حداکثری مشتری، رمز ماندگاری و غایت تمامی اقدامات (کباب گُنج) می باشد و در این رابطه اساس خدمات خویش را بر پایه کیفیت و سلامت غذایی پی ریزی کرده و تضمین سلامت مصرف کنندگان از اهداف اصلی شان محسوب می شود.این در حالیست که آنچه خبرنگار ما در اولین دیدار با مدیران مجموعه(کباب گُنج) شاهد بوده، روحیه و اراده قوی و مهم تر از همه عشق و علاقه وافری ست که این جوانان موفق در حرفه رستوران داری دارند و چه بسا، شخصی که به کار خود علاقه مند است می کوشد تا با توکل به خداوند متعال، بهترین عملکرد را داشته باشد و بدیهی ست این عملکرد خوب از دید مردم پنهان نمی ماند و افرادی که بتوانند نظر مردم را به خوبی جلب کنند طعم موفقیت را با تمام وجود لمس خواهند کرد. لذا هدف ما از بیان این ویژگی ها و موفقیت ها، معرفی الگویی مناسب برای افرادی ست که موفقیت در کارشان مستلزم حضور مستقیم مردم است و مردم صلاحیت یا عدم صلاحیت شان را تعیین می کنند. با توجه به این مهم، در ادامه سلسله گزارشات معرفی واحدهای صنفی موفق و برتر استان؛ برای اطلاع رسانی به آن دسته از افرادی که می خواهند لذت خوردن یک کباب دلچسب و دوست داشتنی را با طعمی متفاوت و عالی در محیطی بسیار صمیمی و خانوادگی تجربه کنند و در عین حال لحظاتی خاطره انگیز و زیبا داشته باشند، گفت و گویی را با مدیران موفق و پرتلاش مجموعه(کباب گُنج) انجام داده ایم که مشروح آن در ذیل می آید:

 

امیر حسین نجفی و احسان سعیدی مدیران (کباب گُنج) در مصاحبه ای اختصاصی با خبرنگار ما اظهار داشتند: با توجه به تجاربی که در بازار آزاد داشتیم، پس از خدمت سربازی تصمیم گرفتیم که یک واحد پذیرایی کبابی را در شهر سیاهکل افتتاح کنیم. از این رو موضوع راه اندازی مجموعه (کباب گُنج) را به طور جدی مورد بررسی قرار دادیم و طی پروسه زمانی مشخص، به این نتیجه رسیدیم که می توانیم به شرط در نظر گرفتن همه جوانب، حرفی برای گفتن در عرصه ی کباب داشته باشیم. لذا پس از جستجو، این مکان را انتخاب نموده و از صفر تا صد دیزاین داخلی فضای مجموعه را مطابق با ذوق و سلیقه ی خود و مشتریان محترم طراحی و اجرا کردیم تا خانواده ها و مشتریان محترم در فضای دلنشین و آرام (کباب گُنج) حس خوشایندی از میل کردن غذا در ذهنشان تداعی شود و دقایقی که در این مکان سپری می کنند؛ دغدغه های زندگی روزمره را به فراموشی بسپارند و یقیین حاصل کنند که وجود و حضور آنها برای ما ارزشمند، محترم و مغتنم بوده؛ کمااینکه هدف اصلی مجموعه (کباب گُنج) تنها فروش غذا نیست بلکه رسالت اصلی ما کیفیت ارائه خدمات و ارتقاء سطح سلامت غذایی مشتریان محترم است.


احسان سعیدی در ادامه با اشاره به سبک نوین سرویس دهی مجموعه (کباب گُنج) خاطر نشان کرد: بنده و آقای نجفی در اداره (کباب گُنج) همواره به این فکر هستیم که برای مهمان هایی که وارد (کباب گُنج) می شوند خدمات پذیرایی خوب و باکیفیت داشته باشیم و بر این باوریم که اگر مشتری به (کباب گُنج) مراجعه و بابت غذا هزینه می کند نباید پول خود را هدر دهد چرا که لایق بهترین غذا و سرویس دهی است. لذا تعرفه ها را با توجه به کیفیت غذایی به گونه ای تعریف کرده ایم که امکان استفاده از غذا و خدمات (کباب گُنج) برای همه اقشار فراهم شود و در این ارتباط بر این اعتقادیم که باید نوع برخورد و رفتار با مشتری به گونه ای باشد که مشتری با حضور در (کباب گُنج) احساس مالکیت کند و چنانچه در این زمینه موفق شویم آن مشتری خود بهترین تبلیغ کننده و مدافع (کباب گُنج) خواهد بود.


وی با بیان این مطلب که از گوشت دام محلی استان گیلان برای طبخ انواع کباب ها استفاده می شود افزود: با توجه به اینکه حفظ سلامتی انسان در گرو تغذیه مناسب می باشد و غذای خوشمزه و لذیذ علاوه بر آشپز حرفه ای به مواد اولیه با کیفیت نیاز دارد ما اقلام مصرفی را به صورت روزانه خریداری می کنیم و معیار اصلی ما در تهیه مواد اولیه فقط کیفیت و مرغوبیت است و هرگز کیفیت را فدای مسائل اقتصادی نخواهیم کرد چون بر این اعتقادیم که کیفیت رمز ماندگاری در هر عرصه ای است و بی توجهی به ماندگاری و حفظ کیفیت آسیب مهمی می باشد که موفقیت را ناممکن می سازد.
در ادامه این مصاحبه امیر حسین نجفی توجه به اصول و مؤلفه های بهداشتی را از شاخصه های مجموعه(کباب گُنج)اعلام کرد و افزود: اگر در هر واحدی هر قدر تلاش برای عرضه ی غذای با کیفیت و سالم صورت پذیرد اما از طرفی نکات بهداشتی مورد غفلت قرار گیرد؛ ارزش کار از دست خواهد رفت. لذا ما در راستای رعایت بهداشت محیط و پرسنل تمامی ضوابط و آیین نامه های بهداشتی را با حساسیت بالا اجرا می کنیم و در این زمینه از تذکرات کارشناسانه مشتریان صاحب نظر و مسئولان ذیربط استقبال می کنیم چرا که تلاش مجموعه (کباب گُنج) این است که هر روز در جهت بهتر شدن عمل نماید و ما هنگامی از کار خود مطمئن خواهیم شد که رضایت مشتریان عزیز را جلب نمائیم. لذا همواره خود را خدمتگزار مشتری می دانیم و بر این باوریم که مشتری مهم ترین ناظر بر فعالیت های ما بوده و مجموعه (کباب گُنج) وابسته به او است.


وی همچنین در راستای انتقاد پذیر بودن مجموعه (کباب گُنج) به خبرنگار ما اظهار کرد: همواره بر این باوریم که خوب گوش دادن به سخن مشتریان، بهترین اصل در برقراری ارتباط درست و همچنین رمز ماندگاری مجموعه است لذا در این راستا از هر گونه تلاشی برای رشد خدمات دهی مجموعه(کباب گُنج) بهره خواهیم برد. البته در این رابطه لازم است که یادآور شوم که مردم عزیز، خیلی زود غذای با کیفیت و سالم را تشخیص می دهند و اگر رستورانی غذای خوب عرضه نکند دیگر به آنجا مراجعه نمی کنند. این در حالیست که مقوله کیفیت در تهیه و طبخ انواع کباب های (کباب گُنج) برای ما صرفاً یک شعار محسوب نمی شود بلکه؛ شناسنامه و اعتبار حرفه ای مجموعه به شمار می رود و مشتری ارزشمند ترین و گرانبها ترین سرمایه (کباب گُنج) می باشد.


مدیران (کباب گُنج) در پایان فرصت را مغتنم شمرده و از اعضای خانواده خود و همچنین حُسن اعتماد مردم عزیز گیلان و به خصوص شهروندان فهیم منطقه سیاهکل که غذاهای این مجموعه را برای مصرف انتخاب کرده اند صمیمانه تشکر و قدردانی کرده و برای مسئولان ادارات صنعت معدن تجارت، بهداشت، فرمانداری، شهرداری، اماکن نیروی انتظامی، دارایی مالیات، تأمین اجتماعی، اتاق اصناف، اتحادیه صنفی و دیگر دست اندرکارانی که با این مجموعه همکاری و تعامل دارند آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.


گفتنی است: یکی از مشتریان مجموعه (کباب گُنج) در مصاحبه با خبرنگار ما، طبیعی بودن کباب که با آتش و زغال طبیعی به عمل می آید را مهم ترین ویژگی (کباب گُنج) عنوان کرد. یک مشتری دیگر کیفیت، تازگی گوشت و اخلاق مداری (کباب گُنج) را یک ویژگی شاخص اعلام کرد و مصاحبه شونده سوم نیز مقوله بهداشت در نحوه سرو غذا را در جلب رضایت و اعتماد مصرف کنندگان مؤثر خواند و آن را اقدامی ارزشمند دانست.


ویژگی های شاخص کبابی گُنج:
*کیفیتی متفاوت
*محیطی صمیمی
*قیمت مناسب
*پخت کباب با زغال طبیعی
*آسودگی خاطر از بهداشت غذا
*احترام به مشتری و خواسته های او


آدرس: گیلان، سیاهکل جنب هنرستان 22 بهمن
اینستاگرام: kabab_gonj

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید