بستنی رضا
طعمی خوش، برای لحظاتی خوش

بدون شک بستنی، یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین دسرهای دنیاست که مصرف آن در سال های اخیر، در بین افراد جامعه رشد چشمگیری داشته و خوردن آن سن و سال نمی شناسد و هر فرد با هر نوع سلیقه و ذائقه ای را به سمت خود می کشاند و ارزش غذایی، طعم و سایر ویژگی های مطلوب بستنی بر کسی پوشیده نیست. در این راستا مجموعه بستنی رضا از جمله واحدهای فعال و باسابقه در سطح منطقه شرق گیلان و شهرستان زیبا و توریستی سیاهکل به شمار می رود که دست به ابتکارات قابل توجهی زده و با تمرکز بر خلق طعم های تازه و متنوع انواع بستنی و آب میوه های خوشمزه و طبیعی؛ با همان سبک و سیاق گذشته و کیفیتی اصیل و تمام نشدنی؛ ذائقه گیلانی و ایرانی را جذب هنر و تجربه خود کرده و از برخی جهات به عنوان یک واحد شاخص و متمایز شناحته می شود. کیفیت بالای مواد اولیه، طعم دلپذیر، استفاده از شیر تازه، خلاقیت، صداقت کاری، قیمت مناسب، رعایت اصل مشتری مداری و تنوع بسیار بالای محصولات به لحاظ طعم از ویژگی های برجسته مجموعه بستنی رضا به شمار می رود که بدون شک موفقیت های به دست آمده از اِعمال مدیریتی آگاه و توانمند در این زمینه ناشی می شود. مدیریتی که با تهیه مرغوب ترین انواع مواد اولیه، اعتماد و رضایت مشتریان را از هر قشر و طبقه ای به خود جلب کرده و بستنی رضا را نسبت به سایر بستنی فروشی ها متمایز کرده است. لذا به منظور آشنایی بیشتر با عملکرد و خدمات مجموعه بستنی رضا با آقای رضا پدرام بنیانگذار این مجموعه مصاحبه ای اختصاصی انجام داده ایم که مشروح آن در پی می آید:


رضا پدرام مدیر موفق و خوش آتیه ی مجموعه بستنی رضا در مصاحبه با خبرنگار ما با بیان اینکه طی سال ها فعالیت در عرصه بازار مهم ترین هدف وی ارائه انواع بستنی، آب میوه طبیعی و... با کیفیت بالا و طعم و مزه ی عالی به مردم شریف بوده، تنوع چشمگیر محصولات مجموعه ی تحت مدیریت خود را یکی از ویژگی های بارز و متمایز در قیاس با واحدهای مشابه ذکر کرد و افزود: از بدو شروع فعالیت مجموعه بستنی رضا تاکنون به این اصل که همیشه حق با مشتری است عمل می کنیم و در این راستا خود را موظف می دانیم با نهایت ادب و در عین حال گشاده رویی با مشتریان رفتار داشته باشیم. چه بسا که اعتبار یک واحد صنفی، مهم ترین سرمایه در هر کسب و کاری محسوب می شود و این اعتبار فقط با حضور مشتری و ارائه خدمات به نحو احسن، محصول با کیفیت و احترام به خواسته و شخصیت مشتریان معنا پیدا می کند.


وی همچنین با بیان این مطلب که فواید مصرف بستنی بر هیچ کس پوشیده نیست و محققان و کارشناسان بسیاری درباره اهمیت استفاده از آن اتفاق نظر دارند متذکر شد: ارزش غذایی بستنی نه تنها به اجزای تشکیل دهنده، بلکه به ارزش مواد اولیه که در ساخت بستنی مصرف می شود بستگی دارد و برخلاف تصور بسیاری از افراد جامعه بستنی؛ این غذای سالم، دوست داشتنی و پرطرفدار تهیه شده از شیر تازه؛ یک خوراکی مضر نیست و در مقایسه با دیگر پروتئین ها، بسیار راحت تر هضم و جذب می شود و منبع بسیار مناسبی از پروتئین، کلسیم، فسفر و همچنین ویتامین های D،E،K، B12، A، B6 و... برای تأمین نیازهای رو به رشد، به ویژه برای کودکان و نوجوانان است.


رضا پدرام این فعال خوش سابقه در صنف بستنی و آب میوه فروشان گیلان با تأکید بر اینکه کسب رزق حلال و داشتن صداقت در کار متضمن موفقیت در زندگی خواهد بود در ادامه سخنان خود خط مشی مجموعه بستنی رضا را تولید باکیفیت، تازه و خوش طعم بر اساس بازار مصرفی روز اعلام کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه امروزه ذائقه اکثریت مردم به سمت مصرف محصولات رژیمی و کم شیرین تغییر یافته، تمام همت و تلاش ما معطوف به حفظ کیفیت بالای خدمات و ارتقاء هر چه بیشتر ارزش غذایی محصولات با استفاده از سالم ترین و مرغوب ترین نوع مواد اولیه است تا بتوانیم در راستای تأمین غذای سالم و ارتقای سلامت غذایی افراد جامعه، پاسخگوی اعتماد مردم عزیز به شکل شایسته ای باشیم. البته ما مجموعه بستنی رضا را عاری از نقص و کمبود نمی دانیم و در این رابطه برای ارتقاء هر چه بیشتر سطح کیفی محصولات بستنی رضا، از انتقادات و نقطه نظرهای اصلاحی و سازنده استقبال می کنیم و همیشه نظر مشتریان را در خصوص کیفیت تولیدات و سرویس دهی این مجموعه جویا می شویم؛ چون بر این اعتقادیم که ایرادها و نقائص احتمالی در هر کاری، از طریق انتقادهای سازنده و دلسوزانه مخاطبین و مشتریان بر طرف خواهد شد.


مدیر جوان و متعهد بستنی رضا در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در خصوص رعایت نکات بهداشتی اظهار داشت: همه تلاش ما این است که مؤلفه ها و موازین بهداشتی را در بالاترین سطح ممکن رعایت کنیم و الحمدا... مسئولان بهداشت نظارت بسیار بالا و حساسیت ویژه ای بر فعالیت ما دارند، البته در این رابطه ما همواره سعی کرده ایم مطابق دستورالعمل های وزارت بهداشت گام برداریم و اساساً یکی از عوامل موفقیت مجموعه بستنی رضا بعد از مقوله کیفیت و تازگی؛ همین رعایت نکات بهداشتی می باشد و در این ارتباط خدا را شاکریم که توانسته ایم به عنوان یک برند گیلانی و ایرانی، حرفی برای گفتن در تأمین امنیت غذایی جامعه و صنعت بستنی و آب میوه داشته باشیم.


وی در ادامه پتانسیل مجموعه بستنی رضا را برای اجرای فازهای توسعه مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: تاکنون به دنبال دریافت تسهیلات کارآفرینی نبوده ایم اما با توجه به اینکه طرح های خوبی برای توسعه فعالیت های مان تدوین کرده ایم، امیدواریم بتوانیم برای توسعه فضای کار و افزایش اشتغالزایی از تسهیلات بانکی ارزان برخوردار شویم تا بتوانیم در منطقه تحولی شگرف از نظر کار آفرینی و خدمات رسانی بیشتر ایجاد کنیم.


رضا پدرام در پایان با بیان اینکه سلامتی و تندرستی مردم آرزوی قلبی او است؛ از ادارات بهداشت، اماکن نیروی انتظامی، صنعت معدن تجارت، اتاق اصناف، مشتریان محترم، جناب سید صادق دولتخواه مدیر صنایع برودتی آلپ و همچنین اعضای خانواده به خصوص همسر بزرگوارش صمیمانه تشکر و قدردانی کرد و برای همه همشهریان و مردم عزیز گیلان زمین آرزوی توفیق و سلامتی نمود.
آدرس: گیلان، کیلومتر 2 جاده لاهیجان به سیاهکل
اینستاگرام: reza.icecream

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید