نمایندگی رسمی توزیع گاز مایع استان گیلان
الگویی از یک مدیریت موفق و کارآمد

کارآفرینی برای جوانان بدون شک یکی از مهم ترین شکل های فعالیت عام المنفعه به شمار می رود. چرا که با ایجاد هر یک شغل، چند خانواده منتفع شده و سفره ای رنگین می شود. از این بابت حمایت از افرادی که در عرصه اشتغالزایی و خدمات رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکرده و در این مسیر سرمایه های شخصی خود را هزینه کرده اند، امری ضروری تلقی می شود. این در حالیست که در تاریخ پر افتخار کشورمان هستند افرادی که با احساس مسئولیت و نوآوری در عرصه های مختلف، خدمات شایانی به جامعه ارائه نموده و زندگی خود را وقف پیشرفت و توسعه کشور نموده و از احترام و تحسین همگان برخوردار می باشند. در این راستا یکی از این افرادی که با تلاش مجدانه و همتی مثال زدنی توانسته در عرصه صنعت تأسیسات سیلندر پر کنی گاز بدرخشد؛ مهندس خالدیان مدیر توانمند و ارزش آفرین نمایندگی رسمی توزیع گاز مایع استان گیلان است. البته این موضوع تمام توان این مدیر شایسته در امر خدمات رسانی و کارآفرینی نیست؛ بلکه با انگیزه و همتی که این کارآفرین خوش فکر و خلاق دارد؛ قطعاً در صورت اندک حمایت و توجه مسئولان می تواند عملکرد بسیار مطلوبی در امر کارآفرینی و عرصه خدمات رسانی به مردم داشته باشد. بنابراین می طلبد مسئولان امر با بررسی عملکرد و تحلیل توانمندی های افرادی همچون مهندس علی خالدیان، مقدمات حضور پررنگ تر وی را در عرصه اقتصاد و اشتغال کشور فراهم سازند تا وی بتواند با کمترین دغدغه برنامه ها و ایده هایش را عملیاتی کند. بر این اساس به منظور اطلاع رسانی از توانمندی ها و همچنین انعکاس معضلات و موانع پیش روی نمایندگی رسمی توزیع گاز مایع استان گیلان به مسئولان تصمیم گیر، در ادامه گفتگوی نشریه پگاه با مدیران و پیشکسوتان واحدهای موفق در این شماره به سراغ مهندس علی خالدیان مدیر با دانش مجموعه تأسیسات سیلندر پرکنی و نمایندگی رسمی توزیع گاز مایع استان گیلان رفته ایم که در ذیل مشروح مصاحبه انجام شده با وی آمده است:


مهندس علی خالدیان مدیر نمایندگی رسمی توزیع گاز مایع استان گیلان و همچنین طراح موتور خانه های شوفاژ با سوخت گاز مایع انواع سازه های اداری، مسکونی، تجاری و... که حدود 17 سال پیمانکار شرکت نفت زیر مجموعه شرکت گاز مایع بوتان است و در حال حاضر 3 جایگاه فعال تأسیسات سیلندر پرکنی دارد در گفتگو با خبرنگار ما ابتدا در تشریح وضعیت مجموعه تحت مدیریتش و معضلات پیش رو به خبرنگار ما اظهار کرد: در این مجموعه، 5 خانواده به طور مستقیم مشغول به کار هستند و خدمات ما عمدتاً شامل شارژ و فروش سیلندر گاز مایع در اوزان مختلف با گارانتی 10 ساله در بخش فروش است و در این راستا با توجه به حساسیت بالا نسبت به کیفیت خدمات مجموعه تجهیزات و تکنولوژی مدرن روز دنیا را در خصوص گاز مایع، فراهم کرده ایم و استانداردهای لازم را رعایت می کنیم و بر این اعتقادیم که هیچ چیز مهم تر از ایمنی و رفاه حال مردم عزیز نیست؛ نه فروش و نه سود!


وی خدمات با کیفیت به مردم را تضمین کننده بازار فروش و چراغ راه توسعه پایدار اقتصادی دانست و آنگاه با ضروری دانستن حمایت و پشتیبانی مسئولان ذیربط افزود: با توجه به همکاری و تعاملی که با شرکت گاز و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و دیگر دست اندرکاران داشته و داریم بازنگری در تخصیص سهمیه گاز مجموعه یکی از نیازهای اساسی ما است و در این رابطه باید سهمیه ما افزایش یابد تا پاسخگوی نیازهای مردم شهرستان و حومه باشیم. البته در این راستا علیرغم رایزنی ها و پی گیری های لازم که همواره اختصاص سهمیه بیشتر گاز به تأسیسات مان را مورد تأکید قرار داده ایم، متأسفانه به این در خواست رسمی ما تاکنون به معنای واقعی ترتیب اثر داده نشده، این در حالیست که اگر کمبود سهمیه گاز ما مرتفع شود می توانیم علاوه بر افزایش کارآفرینی، به راحتی و بی دغدغه به مردم شریف منطقه سرویس دهی داشته باشیم.


مهندس خالدیان در همین حال متذکر شد: کمبود سهمیه گاز باعث شده که به دفعات در طول ماه به ویژه در 6 ماهه دوم سال، جایگاه های سیلندر پر کنی ما به مدت 15 الی 20 روز تعطیل شود، کمااینکه در حال حاضر ما ناگزیر 2 شعبه فعال و اشتغال زا تأسیسات سیلندر پر کنی مجموعه خود را واقع در دارسازی و احمد گوراب به علت کاهش سهمیه گاز تعطیل کرده ایم. این در حالیست که تعطیلی واحدهای خدماتی و تولیدی به ضرر اقتصاد کشور است و نباید به سادگی اجازه داد، مجموعه های خدماتی همچون تأسیسات سیلندر پر کنی ما با رزومه درخشان و شفاف؛ با برخی مسائل پیش پا افتاده از جمله عدم تخصیص و یا کاهش سهمیه گاز و دیگر بروکراسی های اداری به تعطیلی و یا تعدیل نیرو کشانده شود. لذا از این تریبون رسانه از نهادهای سیاست گذار و متولی محترم انتظار داریم که به جهت رهایی نسل جوان از معضل بیکاری؛ در این خصوص اقدامات لازم را مبذول فرمایند و با نگاهی فرابخشی و اِعمال سیاست های حمایتی؛ پس از بازدید و مشاهده ی عملکرد مجموعه هایی مانند نمایندگی رسمی توزیع گاز مایع استان گیلان، که ظرفیت بالایی در ایجاد فرصت شغلی و خدمات رسانی برای افراد جامعه دارد؛ توسعه پایدار، تأمین رفاه و امنیت اقتصادی و اجتماعی صنعت گران و کارآفرینان را به عنوان الویتی کلیدی و اساسی مد نظر قرار دهند تا چرخه خدمات رسانی و کارآفرینی مجموعه هایی همانند ما، مورد حمایت قرار گیرد. مقوله ای که ایران بزرگ ما بیش از هر زمان دیگر به آن نیاز دارد تا بتواند همچون عقابی تیز پرواز، در فضای پیشرفت و آبادانی و افتخار اوج گیرد!
مدیر نمایندگی رسمی توزیع گاز مایع استان گیلان آنگاه با تأکید بر اینکه در صورت برخورداری از حمایت های لازم از جمله بروکراسی اداری و تسهیلات بانکی کارآفرینی، پتانسیل بالایی برای اشتغالزایی دارد؛ ارتباط صمیمانه و دو سویه با مشتریان عزیز را دارای نتیجه برد_ برد دانست و افزود: ما ایرانی ها ضرب المثل معروفی داریم که (آدم خوش حساب شریک مال مردمه!) ما نیز سعی داشته ایم از ابتدا با مشتری مداری و صداقت کاری، رفته رفته برای خود اعتبار آفرینی کنیم و تلاش می کنیم کاری که از ما خواسته می شود را در موعد مقرر و با کیفیت بالا تحویل دهیم و شاید یکی از علل خوشنامی امروز مان، به واسطه همین اعتمادی باشد که در مورد مسائل کاری نسبت به مجموعه شکل گرفته است. البته این اعتماد و اعتبار، تصادفی یا بر حسب اتفاق بوجود نیامده، کمااینکه همواره سعی بر مبنای اصل (دیگر خوب کافی نیست؛ بهترین باش،اگر به جلو نرویم عقب می مانیم) داشته ایم و همه فعالیت های مجموعه؛ هوشمندانه، هدفمند و در چارچوب برنامه های مشخص و حتی المقدور دقیق بوده تا به جهت آینده نگری و به روز بودن صنعت تأسیسات سیلندر پر کنی گاز در سطح منطقه پیشتاز و پیشقدم باشیم. البته مجموعه خود را عاری از نقص و کمبود نمی دانیم و همواره با ایجاد کمیته ای به ارزیابی خدمات و روند کار می پردازیم تا هر روز بهتر از دیروز باشیم. چرا که بر این باوریم که حق همیشه با مشتری است و مشتری آینه کیفیت نوع خدمات رسانی ما است.
به امید سرافرازی و سربلندی میهن عزیزمان ایران، مهندس علی خالدیان در پایان از مسئولان محترم شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان گیلان، شرکت بوتان، صنعت معدن تجارت، تعزیرات، استاندارد، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، همکاران پرتلاش مجموعه و به ویژه اعضای خانواده خود تشکر و قدردانی کرد و برای همه عزیزانی که در این آب و خاک بنا به هر دلیلی سرمایه خود را پیچ و مهره کرده و در تولید، کارآفرینی و خدمات رسانی به مردم ایفای نقش می کنند تا نام ایران مقتدرانه در جهان سربلند و سرافراز باشد، آرزوی سلامتی و توفیق کرد.
آدرس نمایندگی های رسمی توزیع گاز مایع:
شعبه یک: رشت،میدان گیل
شعبه دوم: رشت،میدان رازی ، ابتدای خیابان گلها
شعبه سوم:رشت،میدان امام علی،به سمت سنگر،نبش صنوبر 20

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید