رستوران قاشق طلایی

انتخابی برای همه سلیقه ها

در دنیای دیجیتال معاصر، زمان در اختیار مردم بسیار محدود شده و این محدودیت زمانی با توجه به افزایش ساعات کار و اشتغال افراد اعم از مرد و زن در محیط های بیرون از منزل، تبعاتی با خود به همراه داشته؛ که عدم اختصاص وقت به پخت و طبخ غذا که در گذشته توسط کدبانوی خانه انجام می شد از جمله این تبعات به شمار می رود. از این رو برای پر کردن این خلاء واحدهایی نظیر رستوران ها و غذاهای بیرون بر با هدف ارائه انواع غذا، به افراد جامعه پدیدار گشته اند. البته در این مشاغل ابتکارات و خلاقیت هایی نیز مشاهده می شود و در این ارتباط مشخصاً می توان به مجموعه ((رستوران و غذای بیرون بر قاشق طلایی)) که توانسته با کادری مجرب و آموزش دیده به عنوان یک مجموعه معتبر و خوشنام، کارنامه ای درخشان در حوزه ی صنعت رستوران داری و واحدهای عرضه‌ کننده غذای بیرون بر کسب نماید اشاره کرد. بدون شک کیفیت بالا و طعم و مزه متفاوت؛ از مهم ترین عوامل موفقیت رستوران قاشق طلایی به شمار می رود اما قطعاً فاکتورهای دیگری از جمله احساس مسئولیت پذیری نسبت به سلامت غذایی مردم نیز در این موفقیت نقش آفرین بوده اند. مجموعه رستوران و غذای بیرون بر قاشق طلایی همچنین شعار ((حق همیشه با مشتری است)) را در عمل به نمایش گذاشته و اساس خدمات خود را بر پایه کیفیت و سلامت غذایی پی ریزی کرده و تضمین سلامت مصرف کنندگان از اهداف اصلی این مجموعه می باشد. این در حالیست که رستوران قاشق طلایی بدون هر گونه حمایت دولتی توانسته نقش تأثیر گذاری در عرصه اشتغالزایی و خدمات رسانی به مردم داشته باشد و چندین خانواده را به صورت مستقیم مشغول به کار کند. البته این موضوع تمام توان رستوران قاشق طلایی در امر کارآفرینی نیست؛ بلکه با انگیزه و همتی که این رستوران دارد؛ قطعاً در صورت اندک حمایت و توجه مسئولان می تواند با اجرای طرح توسعه کاری خود؛ عملکرد بسیار مطلوبی در امر کارآفرینی داشته باشد. بنابراین می طلبد مسئولان ذیربط با مطالعه طرح ها و برنامه های واحدهایی همچون رستوران قاشق طلایی و بررسی کارنامه این مجموعه در صنعت رستوران داری و خدمات رسانی به مردم و ظرفیت هایی که این رستوران برای توسعه فعالیت خود دارد؛ اقدامات این رستوران موفق و خوش سابقه را به فال نیک گرفته و مقدمات حضور پررنگ تر این مجموعه را در عرصه گردشگری و کارآفرینی فراهم سازند. کمااینکه هر قدر در بحث تغذیه سالم کمک و مساعدت شود به همان میزان بیماری و نیاز به دارو و درمان کمتر احساس خواهد شد و به نوعی، سطح سلامت افراد جامعه حفظ و تضمین می گردد. لذا در ادامه سلسله گزارشات نشریه پگاه در معرفی توانمندی های چهره های موفق صنعت رستوران داری فرصتی دست داد تا گفت و گویی با مجموعه موفق رستوران قاشق طلایی داشته باشیم که مشروح آن در ذیل می آید:


تنوع منوی غذایی، کیفیت برتر، طعم عالی، استفاده از بهترین مواد اولیه در طبخ غذا، چیدمان هوشمندانه، دیزاین غذا، نوع بسته بندی و... رستوران و غذای بیرون بر قاشق طلایی را از دیگر واحدهای مشابه متمایز می سازد.


البته رستوران قاشق طلایی همواره داشتن خلاقیت، نوآوری، شفافیت، وجدان کاری و جلب اعتماد مشتریان را سرلوحه خدمات خود قرار داده و در این رابطه مسیر حرکتی خود را به گونه ای سازمان دهی کرده تا آماده سازی غذاها به سمت چرخه فریزری سوق پیدا نکند و طبخ غذاهای رستوران، با استفاده از مواد اولیه مرغوب؛ به صورت تازه به تازه و به صورت روز پخت انجام ‌شود تا پاسخگوی سلایق مردم باشد.


همچنین توجه به اصول و مؤلفه های بهداشتی از شاخصه های اصلی رستوران قاشق طلایی به شمار می آید و در این ارتباط هیچ گاه به دنبال این نبوده که با استفاده از مواد اولیه بی کیفیت حاشیه سود خود را بالا ببرد؛ چرا که همیشه خود را در قبال سلامتی مردم مسئول دانسته و سلامت مردم و جامعه برای این رستوران، حائز اهمیت است.


در همین رابطه رستوران قاشق طلایی ((سلامت و مغذی بودن غذا را بهترین هدیه برای مردم می داند)) و هدفش تنها فروش غذا نیست؛ بلکه بر این باور است که ارائه غذای سالم و مقوی همراه با رفتار محترمانه توأم با ادب، منجر می شود که مشتریان عزیز علاوه بر لذت بردن از غذا، خاطره ای خوش در ذهن خود از رستوران قاشق طلایی به یادگار داشته باشند.


این در حالیست که رستوران قاشق طلایی از ابتدای شروع به کار خود همواره از هنر و هنرمندان جامعه در حد امکان و توان خود حمایت داشته و در این رابطه آثار هنرمندان را در بخشی از فضای رستوران، به معرض نمایش گذاشته تا مشتریان و بازدیدکنندگان این آثار بتوانند به خرید آنها اقدام نمایند.


در پایان این مصاحبه مجموعه رستوران قاشق طلایی ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی مسئولانی که در زمینه سلامت و بهداشت جامعه و خدمات به مردم تلاش می کنند؛ از این تریبون مراتب سپاس و قدردانی خود را از شهروندان و مشتریان عزیز لاهیجانی، بازرسین بهداشت، اتاق اصناف، اتحادیه صنفی و همچنین اعضای خانواده خویش اعلام کرده و تصریح کردند: با توجه به در پیش بودن ایام نوروز ضمن تبریک پیشاپیش سال نو به یکایک ملت بزرگوار و مهربان ایران عزیز، امیدواریم در ایام نوروز اگر به استان گیلان و شهر زیبای لاهیجان سفر کردند افتخار میزبانی شان را به مجموعه قاشق طلایی بدهند تا بتوانیم خدمتگزار شایسته ای برای شان باشیم.
آدرس: لاهیجان،خیابان 16 متری،ترمینال قدیم
تلفن: 01342423322
اینستاگرام: Golden.spoon3322