ویتامینه ما سه تا؛ یک میان وعده غذایی کامل و سالم

مجموعه ویتامینه ما سه تا واقع در شهر توریستی لاهیجان، اولین ویتامینه و معجون به سبک حجیم، جدید و تخصصی در استان گیلان می باشد. مجموعه ای که با بهره گیری از استانداردهای لازم در فرآیند تولید انواع ویتامینه و معجون های بسیار خوشمزه و بی نظیر مطابق با عالی ترین کیفیت گام های بلندی برداشته و توانسته به موفقیت های خوبی دست یابد. این در حالیست که مدیریت موفق و خوش آتیه ی این مجموعه نسبت به امنیت و سلامت غذایی مردم حساسیت زیادی دارد و مهم ترین افتخار خود را کیفیت برتر در تولید بهترین و مرغوب ترین انواع ویتامینه و معجون ارگانیک می داند و در این راستا از ابتدای فعالیت خود علیرغم صرف هزینه های بالا در تأمین مواد اولیه ممتاز؛ با کمترین حاشیه سود به مردم خدمات رسانی می کند و این امکان را برای همه اقشار جامعه فراهم ساخته تا با قیمت مناسب بتوانند از محصولات خوشمزه و سالم مجموعه ویتامینه ما سه تا استفاده کنند و در این رابطه استقبال بی نظیر مردم و گردشگران بیانگر موفقیت ویتامینه ما سه تا است. با توجه به این مهم؛ خبرنگار ما که در ادامه تهیه سلسله گزارش ها از واحدهای صنفی موفق و برتر، به شهر توریستی لاهیجان عزیمت کرده بود، قبل از مصاحبه با مدیریت ویتامینه ما سه تا، با چند تن از مشتریان این مجموعه مصاحبه هایی جداگانه انجام داده که محور مشترک تمامی اظهارات مصاحبه شوندگان محترم، تأکید بر کیفیت برتر غذایی و اخلاق مداری ویتامینه ما سه تا بوده است. به گفته ی برخی از مشتریان، فرآوری استادانه ی مواد اولیه مرغوب و تازه، عامل اصلی در کیفیت بالا و طعم دلپذیر معجون های تولیدی ویتامینه ما سه تا به شمار می رود. خبرنگار ما همچنین در بازدید خود از بخش تولید و آماده سازی معجون های این واحد، فاکتورهای موفقیت این ویتامینه سرا را مورد جستجو قرار داده و در گزارش خود می نویسد: در بدو ورود به فضای ویتامینه ما سه تا؛ مواد و مغزهای درجه یک، انجام حرکات نمایشی حین آماده سازی معجون و همچنین پارچ پر از معجون در دستان مدیریت ویتامینه ما سه تا بسیار جلب توجه می کند. ضمن اینکه پرسنل مجموعه ملبس به لباس کار بوده و با وسواس و ذوق و سلیقه مشغول به کار هستند. از این بابت به نظر می رسد که در آینده ای نه چندان دور، مجموعه ویتامینه ما سه تا؛ به عنوان یک برند موفق معجون فروشی در سطح کشور، زبانزد همگان شود. بر این اساس اگر مسیرتان به شهر توریستی شهر لاهیجان افتاد و دلتان می خواهد لذت خوردن یک ظرف معجون پر شده از پسته، گردو، بادام، موز، برش های آناناس، کنجد، مسقطی و... را با بهترین طعم تجربه کنید، مجموعه ویتامینه ما سه تا، یک پیشنهاد تازه و خوشمزه است. لذا با توجه به عملکرد مطلوب مجموعه ویتامینه ما سه تا در جلب رضایت مشتری و عرضه ی محصولی سالم و با کیفیت، خبرنگار ما در ادامه سلسله گزارشات معرفی واحدهای نمونه و برتر استان، در این شماره با مدیر موفق و خوش آتیه ی این مجموعه مصاحبه ای اختصاصی انجام داده که ماحصل آن در ذیل به شما خواننده گرامی ارائه می شود:


محمد کاظمی مدیر مجموعه مدیریت ویتامینه ما سه تا؛ از جمله جوانان موفق و باانگیزه ای است که با توجه به نبوغ و خلاقیت و البته پشتوانه اعضای خانواده خویش توانسته پس از راه اندازی واحدهای مختلف خدماتی و پذیرایی از جمله کافی شاپ، فست فود،آب میوه فروشی، شهربازی و.... در تهران بزرگ؛ در آذر ماه سال 1400؛ مجموعه پرافتخار ویتامینه ما سه تا را به عنوان اولین ویتامینه و معجون به سبک حجیم، جدید و تخصصی استان گیلان در شهر توریستی لاهیجان دایر نماید.


وی در مصاحبه با خبرنگار ما ابتدا با اشاره به اینکه سلامت جسمی و روانی انسان به میزان قابل توجهی به نوع تغذیه، کیفیت مواد غذایی و ویتامین ها مربوط می شود، تغذیه سالم را یکی از مهمترین و شاید اساسی ترین راه دستیابی به سلامت جسم برشمرد و افزود: با توجه به اینکه غذای سالم یا ایمن، غذایی است که از مواد اولیه سالم و ایمن تهیه شده و عاری از مواد زیانبخش و مضر و متشکل از اجزای مفید برای مصرف کننده است، ما در تولید محصولات خود از هیچ نگهدارنده صنعتی استفاده نمی کنیم و در این ارتباط تازگی و مرغوبیت مواد اولیه نقش کلیدی در کیفیت و طعم محصولات مان ایفا می کند و اقلام مصرفی را از بهترین و با کیفیت ترین برند های بازار خریداری می کنیم. کمااینکه این مسئله باعث می شود که انواع ویتامینه و معجون هایی که ما تولید می کنیم، از نظر کیفیت، امنیت و سلامت غذایی در بهترین شرایط ممکن قرار داشته باشد.


محمد کاظمی همچنین در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه مصرف محصولات بسیار خوشمزه و سالم مجموعه ویتامینه ما سه تا به عنوان یک میان وعده غذایی کامل؛ برای تقویت بدن فواید بسیار زیادی دارد و باعث افزایش قوای بدنی و تأمین نیازهای بدن می شود یادآور شد: با توجه به اینکه مشتریان عزیز مجموعه را همچون اعضای خانواده خود می پنداریم، از ابتدای شروع به کار مجموعه ویتامینه ما سه تا؛ همواره به سلامت و طبیعی بودن انواع ویتامینه و معجون های تولیدی خود توجه زیادی داشته و داریم و در این رابطه بر این اعتقادیم که بهترین، مهم ترین و مؤثرترین تبلیغات برای مجموعه ویتامینه ما سه تا، مشتریان راضی و خشنود می باشند؛ البته به منظور افزایش هر چه بیشتر ضریب اعتماد این عزیزان، دیزاین ویتامینه ما سه تا را به گونه ای طراحی کرده ایم تا امکان مشاهده صفر تا صد کلیه عملیات مرتبط با فرآوری معجون ها و وضعیت بهداشت در معرض رؤیت مراجعه کنندگان قرار داشته باشد. کمااینکه در این زمان مشتری پس از مشاهده نحوه ی تولید و آماده سازی معجون ها، اطمینان خاطر بیشتری از سلامت و کیفیت غذایی ویتامینه ما سه تا؛ پیدا خواهد کرد و در این زمینه ما از حُسن انتخاب و اعتماد مشتریان عزیز خود صمیمانه سپاسگزاریم و خدا رو شکر می کنیم که توانسته ایم مورد استقبال مصرف کنندگان و همشهریان عزیز قرار بگیریم.


مدیر موفق و کارآفرین اولین ویتامینه و معجون استان گیلان همچنین قیمت مناسب و رفتار شایسته با مشتریان را از فاکتورهای دستیابی به موفقیت دانست و آنگاه با تأکید بر رعایت اصول و موازین بهداشتی تصریح کرد: همکاری و تعامل ارزشمندی بین ویتامینه ما سه تا با شبکه بهداشت منطقه برقرار است و خوشبختانه در این زمینه شبکه بهداشت منطقه با مدیریتی دلسوز و متعهد با ارائه راه کارهای مناسب، ما و همکارانمان را مورد تشویق و رهنمودهای خود قرار می دهند، که جا دارد از این تریبون رسانه از این عزیزان تشکر و قدردانی داشته باشیم.


به امید سرافرازی و سربلندی میهن عزیزمان ایران، محمد کاظمی مدیر مجموعه ویتامینه ما سه تا در پایان فرصت را مغتنم شمرده و از کلیه مسئولان و مقامات ارشد استان از جمله دکتر عباسی استاندار گیلان، دکتر فرخی نماینده محترم شهرستان لاهیجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار محترم، ادارات صنعت معدن تجارت، بهداشت، دارایی و مالیات، نیروی انتظامی، بیمه تأمین اجتماعی، اتاق اصناف، اتحادیه صنفی و به ویژه همسر و اعضای خانواده خویش و همچنین حُسن اعتماد مردم عزیز گیلان و به خصوص لاهیجان که محصولات این مجموعه را برای مصرف انتخاب کرده اند تشکر و قدردانی کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه تولید و اشتغال از ارکان اصلی رونق اقتصادی شمرده می شود، شایسته است که نهادهای سیاست گذار و متولی در راستای صیانت از دستاوردهای ارزشمند مجموعه های اشتغال آفرین همچون ویتامینه ما سه تا؛ امنیت اقتصادی و اجتماعی کارآفرینان را به عنوان اولویتی کلیدی و اساسی در عرصه اشتغال کشور مد نظر قرار دهند و مساعدت ویژه ای از جنبه حمایت های معنوی و بروکراسی اداری به ویژه پرداخت تسهیلات بانکی کارآفرینی داشته باشند تا چرخه اقتصاد کشور مورد حمایت قرار گیرد.
لاهیجان،خیابان کاشف شرقی،بین کاشف 18 و 20
اینستاگرام: vitamine_maseta_lahijan
تلفن تماس: 09112006586

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید