مدیر شیرینی و کیک تیرازیس:
اعتماد مشتریان، با ارزشمندترین سرمایه ماست

در صنف قنادان استان گیلان شیرینی فروشی های زیادی در حال فعالیت هستند و فضای رقابتی خوبی در بین این مراکز وجود دارد. همین موضوع انتخاب بهترین ها را سخت کرده است. از این بابت ما سعی کرده ایم با نگاهی منصفانه و بر اساس رأی مردم، یکی از بهترین شیرینی فروشی های استان گیلان را به شما معرفی نمائیم. در این رابطه مجموعه شیرینی و کیک تیرازیس در شهر آستانه اشرفیه علیرغم اینکه مدت کوتاهی از تأسیس و راه اندازی آن سپری شده، معذالک طی همین مدت موفق به جذب مشتریان زیادی در منطقه و حتی از دیگر شهرهای استان شده است. بدون شک کیفیت بالا و طعم و مزه متفاوت؛ از مهم ترین عوامل خوشنامی این واحد شیرینی فروشی به شمار می رود اما قطعاً فاکتورهای دیگری نیز در این موفقیت نقش آفرین بوده اند. خبرنگار ما که در ادامه تهیه سلسله گزارش ها از واحدهای صنفی موفق و برتر، این هفته به آستانه اشرفیه عزیمت کرده بود، قبل از مصاحبه با مدیر شیرینی تیرازیس، با چند تن از مشتریان این شیرینی فروشی مصاحبه هایی جداگانه انجام داده که محور مشترک تمامی اظهارات مصاحبه شوندگان محترم، تأکید بر کیفیت برتر و اخلاق مداری شیرینی تیرازیس بوده است. به گفته ی برخی از شهروندن محترم، فرآوری استادانه ی مواد اولیه مرغوب و با کیفیت، عامل اصلی در کیفیت بالا و طعم دلپذیر شیرینی های تولیدی شیرینی و کیک تیرازیس به شمار می رود و از این بابت به نظر می رسد که در آینده ای نه چندان دور، تولیدات شیرینی تیرازیس به عنوان سوغات اصلی منطقه در سطح کشور زبانزد همگان شود. خبرنگار ما همچنین در بازدید دو ساعته از بخش های مختلف تولید و عرضه شیرینی تیرازیس فاکتورهای موفقیت این شیرینی فروشی را مورد جستجو قرار داده و در گزارش خود می نویسد: در بدو ورود به فضای کارگاه شیرینی تیرازیس تمیزی و نظافت محیط و تجهیزات مجموعه جلب توجه می کند. ضمن اینکه تمام پرسنل مجموعه ملبس به لباس کار بوده و با وسواس و ذوق و سلیقه مشغول به تولید انواع شیرینی هستند. همچنین مشاهده انبار مواد اولیه شیرینی تیرازیس که تمامی مواد از نوع درجه یک و ممتاز بودند، مهر تأییدی بر خوشنامی این شیرینی فروشی می باشد. لذا با توجه به کارنامه و عملکرد موفق شیرینی تیرازیس گفت و گویی با مدیر موفق و خوش سابقه این مجموعه که بیش از 20 سال در عرصه قنادی مشغول به فعالیت بوده و کار در شیرینی پزی و قنادی را از درجات پایین شروع کرده و با پشتکار و جدیت در کار، به مرحله کنونی رسیده است انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:


عسگر یعقوب زاده با بیان اینکه شیرینی تیرازیس در آیتم های کیفیت و تنوع در تولید حرف های زیادی برای گفتن دارد، مهم ترین افتخار شیرینی تیرازیس را کیفیت برتر در تولید، سلامت غذایی، صداقت کاری و مشتری مداری اعلام کرد و افزود: همان طور که می دانید امروزه بیشتر مردم به دنبال شیرینی های تازه و سالم هستند، که در این رابطه ما به منظور افزایش هر چه بیشتر ضریب اعتماد مصرف کنندگان در تهیه و خریداری مواد اولیه مصرفی از قبیل روغن، شکر، آرد، تخم مرغ و دیگر مواد مورد نیاز؛ صرفاً کیفیت بالای این اقلام را مدنظر قرار می دهیم و بر این باور هستیم که هر کسی که به بازار ورود می کند برای دست یابی به موفقیت می بایست نوآوری و خلاقیت داشته باشد، از این رو هدف اصلی ما پخت روزانه و تازه به تازه و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک در پخت انواع شیرینی است و در این ارتباط دیزاین داخلی شیرینی تیرازیس را تماماً با‌ شیشه اجرا کرده ایم و امکان مشاهده صفر تا صد فرآیند تولید برخی محصولات را برای مشتریان عزیز فراهم ساخته ایم تا این عزیزان بتوانند از فرآیند پخت انواع شیرینی رژیمی و کم شیرین لذت برده و با خیالی آسوده از شیرینی های خوشمزه و لذیذ تیرازیس استفاده کنند، این در حالیست که مسائل مالی در اولویت کاری ما قرار ندارد و در این رابطه ما خود را خدمتگزار مشتری می دانیم و بر این باوریم که بهترین، مهم ترین و مؤثرترین تبلیغات برای مجموعه ما، مشتریان راضی شیرینی تیرازیس می باشند. کمااینکه مشتریان راضی پس از مدتی مشتریان وفادار شده و به نوعی رمز بقاء و درآمد ما را تضمین می کنند و غایت تمامی اقدامات ما می باشند.


وی همچنین از تست رايگان محصولات تیرازیس خبر داد و افزود: خوشبختانه تست محصولات تأثير تبليغاتي و بازخورد بسیار مثبتی در معرفی مجموعه مان به دنبال داشته؛ به گونه ای که در پي هر تست، مراجعه‌كننده به خريد همان نوع شیرینی اقدام كرده است و در این رابطه بسیاری از مشتریان اذعان داشته اند که با مصرف شیرینی های تیرازیس طعم و مزه بسیار خوبی برایشان تداعی شده است. این در حالیست که هر کسب و کاری فقط با حضور مشتری معنا پیدا می کند و ما از حسن انتخاب و اعتماد مشتریان عزیز خود صمیمانه سپاسگزاریم و خدا رو شکر می کنیم که توانسته ایم با تنوع در محصولات شیرینی تیرازیس، مورد استقبال مصرف کنندگان و همشهریان عزیز قرار بگیریم.


مدیر خوش آتیه ی شیرینی تیرازیس آنگاه در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در خصوص رعایت نکات بهداشتی افزود: همانگونه که مطلع هستید اغلب واحدهای صنایع غذایی تحت نظارت بهداشت فعالیت دارند، شیرینی تیرازیس هم از این امر مستثنی نبوده و با نظارت مستقیم اداره بهداشت به فعالیت می پردازد و اشخاصی که شیرینی تیرازیس را می شناسند به حساسیت بالای ما در زمینه رعایت بهداشت کاملاً واقف هستند و اساساً یکی از عوامل موفقیت مجموعه ی تیرازیس، بعد از مقوله کیفیت همین رعایت نکات بهداشتی می باشد و خوشبختانه در این زمینه شبکه بهداشت منطقه با مدیریتی دلسوز و متعهد با ارائه راه کارهای مناسب، ما و همکارانمان را مورد تشویق و رهنمودهای خود قرار می دهند.


یعقوب زاده در ادامه سخنان خود نوسان و افزایش قیمت ها در ماه های اخیر را مانع از برنامه ریزی و اجرای طرح توسعه واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی و به خصوص مجموعه شیرینی تیرازیس دانست و افزود: نوسان و افزایش قیمت مواد اولیه به قدری شدید است که با قیمت انواع شیرینی تناسبی ندارد، به عبارت دیگر به آن نسبت که انواع مواد اولیه افزایش قیمت داشته تعرفه شیرینی تغییر چندانی نکرده است. لذا در این راستا از مسئولان ذیربط انتظار داریم که نرخ های ابلاغی را متناسب با این افزایش هزینه ها و به ویژه قیمت مواد اولیه، مورد بازنگری قرار دهند.


مدیر موفق و خوش آتیه مجموعه شیرینی و کیک تیرازیس در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان و مدیران تلاش گر از جمله استاندار محترم گیلان، فرمانداری، شهرداری و اعضای شورای اسلامی، ادارات صنعت معدن تجارت، بهداشت، اماکن و نیروی انتظامی، بسیج اصناف، دارایی و مالیات، اتاق اصناف، اتحادیه صنفی، پرسنل زحمت کش مجموعه، کسبه و مردم خونگرم آستانه اشرفیه و همچنین همسر و اعضای خانواده خویش افزود: انتظار داریم مسئولان محترم با در نظر گرفتن منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان؛ بستری را فراهم سازند تا بتوانیم ضمن بهره مند شدن از تسهیلات بانکی زودبازده و سوبسید های کارآفرینی، با فراغ بال بیشتر هزینه های بالای تولید را کاهش دهیم و در جهت تولید محصولی مرغوب و اشتغالزایی در جامعه اسلامی گام برداریم.
آدرس: آستانه اشرفیه، میدان امام حسین
تلفن تماس: 09906716343
اینستاگرام: cake_tirazis1401