فست فود کَرتوب بی همتا در کیفیت و منوی غذایی

کَرتوب تجربه ای متفاوت در غذا

عشق و علاقه، خلاقیت، نوآوری و اشراف به کار از شاخصه های موفقیت در هر حرفه و شغلی ست. شاخصه هایی که به ویژه در صنعت رستوران داری، فقدان هر یک می تواند در عدم موفقیت و روند پیشرفت آن مجموعه تأثیر گذار باشد. در این رابطه خانم پرستو نقیبی و همسر محترم شان آقای حسین لوری از جمله فعالان خوش ذوق و با انگیزه صنعت رستوران داری هستند که پس از سال ها حضور در مشاغل گوناگون با کوله باری از تجربیات ارزشمند، وارد عرصه رستوران داری شده و با عشق و علاقه، نبوغ و تجربیات خود توانسته اند مجموعه ای بسیار شیک و زیبا با عنوان فست فود کَرتوب (خانه سیب زمینی گیلان) را در شهر توریستی بندرانزلی ایجاد کرده و عملکرد موفقیت آمیزی در جلب نظر مردم داشته باشند. این در حالیست که امروزه مجموعه پذیرایی تحت مدیریت این زوج پرتلاش از جمله فست فودهای خوشنامی ست که تعهد به سلامت مردم از جمله ویژگی های بارز آن است و اساس خدمات خود را بر پایه کیفیت و سلامت غذایی پی ریزی کرده و تضمین سلامت مصرف کنندگان از اهداف اصلی این مجموعه می باشد. همچنین علاوه بر کیفیت ممتاز غذایی این رستوران، آنچه باعث شده فست فود کَرتوب در منطقه مطرح شود خلاقیتی ست که مدیریت خوش ذوق این مجموعه در زیباسازی آن داشته است؛ محیطی زیبا، مدرن و دلنشین که با خلاقیت و نبوغ هنرمندانه طراحی شده و هر کس که وارد این رستوران می شود مجذوب نشاط آن شده و آرامش دلنشینی را تجربه می کند و این موضوع ناشی از هوشمندی و توانمندی مدیریت این رستوران در صنعت رستوران داری ست و در این رابطه استقبال کم نظیر مردم و گردشگران بیانگر موفقیت فست فود کَرتوب در ارائه خدمات صادقانه مبتنی بر خلاقیت است. مسئله دیگر در فعالیت های فست فود کَرتوب علاوه بر محیط زیبا و آرام بخش مجموعه، این است که مدیریت متعهد این مجموعه علی رغم صرف هزینه های بالا در زیباسازی محیط رستوران و تأمین مواد اولیه ممتاز؛ با کمترین حاشیه سود به مردم خدمات رسانی می کند و این امکان را برای همه اقشار جامعه فراهم ساخته تا با کمترین هزینه اوقات شاد و خاطره انگیزی را در فست فود کَرتوب سپری کنند که این امر، همواره مورد تحسین مشتریان واقع شده است. همچنین از دیگر عواملی که سبب شده فست فود کَرتوب، از نظر مردم و گردشگران به یکی از افتخارات استان گیلان و شهر توریستی بندرانزلی تبدیل شود، علاوه بر کیفیت و امنیت غذایی؛ به عمل آوری ممتاز غذاهای بسیار لذیذ و خوشمزه با بالاترین کیفیت توسط کادری توانمند و خوش سابقه است. بر این اساس اگر به دنبال یک فست فود شیک هستید و در عین حال دلتان می خواهد لذت خوردن یک غذای سالم فست فودی را با طعمی متفاوت و عالی تجربه کنید، مجموعه فست فود کَرتوب، یک انتخاب خوشمزه و دوست داشتنی است. با توجه به این مهم در ادامه سلسله گزارشات معرفی واحدهای صنفی خوش سابقه و برتر؛ در این شماره گفتگویی ویژه را با مدیریت متعهد و پرتلاش فست فود کَرتوب انجام داده ایم که ضمن آرزوی موفقیت برای این عزیزان و همکارانشان این گفتگو را با هم مرور می کنیم:


در ابتدای این گفتگو وقتی از خانم پرستو نقیبی و همسر محترم شان آقای حسین لوری مدیریت مجموعه فست فود کَرتوب از سختی های کارشان و اوضاع و احوال این روزها جویا شدم افزودند: هر آنچه خداوند برای انسان رقم بزند، همان پیش خواهد آمد و خدا رو شکر این روزها هم خوب است.
خانم پرستو نقیبی که از جمله بانوان تحصیلکرده ای است که عشق و علاقه ی فراوانی به صنعت غذا و هنر آشپزی دارد به خبرنگار ما گفت: همان گونه که مادر یک خانواده؛ برای رضایت خاطر اعضای خانواده بهترین طعم را خلق می کند، در فست فود کَرتوب نیز رضایت خاطر مشتریان در اولویت قرار دارد.


خانم نقیبی همچنین یادآور شد: با توجه به این که بنده خود یک زن خانه دار هستم همیشه تمایل داشتم که طعم غذاهایی که به مشتریان و همشهریان عرضه می کنیم طعم خانگی داشته باشد. چه بسا آنچه مشتریان را جذب خود می کند طعم، رنگ، عطر و بو، تازگی و سلامت غذا است و در این زمینه ما همواره سعی می کنیم روش طبخ غذا همراه با حفظ اصالت و سلامت غذایی باشد. البته در این رابطه لازم است که یادآور شوم که مردم عزیز، خیلی زود غذای با کیفیت و سالم را تشخیص می دهند و اگر رستورانی غذای خوب عرضه نکند دیگر به آنجا مراجعه نمی کنند. این در حالیست که بنا به اذعان مشتریان و به واسطه کیفیت غذایی و طعم خوب غذاهای فست فود کَرتوب، تا حدود زیادی در ایجاد اعتماد و رضایت مندی مردم شریف منطقه و گردشگران موفق بوده ایم و در این زمینه از حُسن انتخاب و اعتماد مشتریان عزیز خود صمیمانه تشکر می کنیم.


وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه همه سعی و تلاش اصلی مجموعه فست فود کَرتوب این بوده و هست که خانواده ها در آن احساس آرامش خاطر داشته باشند و دقایقی که در این مکان سپری می کنند؛ دغدغه های زندگی روزمره را به فراموشی بسپارند و یقیین حاصل کنند که وجود و حضور آنها برای ما ارزشمند، محترم و مغتنم است افزود: از آنجا که تازگی و طراوت مواد اولیه نقش کلیدی در کیفیت و طعم غذای پخته شده ایفا می کند، اقلام مصرفی را از بهترین برند های بازار به صورت روزانه و تازه به تازه، بنا به نیاز مصرفی خریداری می کنیم و معیار اصلی ما در تهیه مواد اولیه فقط کیفیت و مرغوبیت است و در این رابطه بر این اعتقادیم که همواره در خصوص کیفیت خدمات پیشرو باشیم و همه تلاش مان معطوف آن است كه كيفيت غذاهای فست فود کَرتوب تحت هيچ شرايطي در روزها و فصل‌هاي مختلف سال تغيير نكند، چرا که هدف اصلی فست فود کَرتوب تنها فروش غذا نیست بلکه اولویت اول ما کیفیت ارائه خدمات و ارتقاء سطح سلامت مشتریان محترم است و مشتری ارزشمند ترین و گرانبها ترین سرمایه مجموعه فست فود کَرتوب محسوب می شود؛ این در حالیست که پس از صرف غذا و هنگام خروج مشتری از مجموعه، نظر آنها را در خصوص کیفیت غذا و نوع سرویس دهی جویا می شویم که خوشبختانه بیشتر مشتریان از کیفیت و سرویس دهی ابراز رضایت می کنند. برخی مشتریان نیز پیشنهاداتی در زمینه بعضی غذاها به ما می دهند که با کمال میل، از این پیشنهادات استقبال و از آنها در پیشبرد اهداف فست فود کَرتوب بهره می گیریم.


خانم نقیبی آنگاه رعایت اصول و موازین بهداشت محیط و پرسنل را در مجموعه تحت مدیریت خود مور تأکید قرار داد و در ادامه با اشاره به اینکه فضای آشپزخانه فست فود کَرتوب در معرض رؤیت مشتریان قرار دارد متذکر شد: در فست فود کَرتوب مراحل مختلف فرآوری مواد اولیه و طبخ غذا مقابل دیدگان مشتریان انجام می شود و بدیهی ست هنگامی که مشتری نحوه ی طبخ غذا را مشاهده کند، اطمینان خاطر بیشتری از سلامت و کیفیت غذا در او ایجاد می شود.


خانم پرستو نقیبی در پایان فرصت را مغتنم شمرده و از همسر و اعضای خانواده خود، همکاران زحمت کش مجموعه و همچنین حسن اعتماد مردم عزیز گیلان و به خصوص بندرانزلی که غذاهای این مجموعه را برای مصرف انتخاب کرده اند صمیمانه تشکر و قدردانی کرد و برای مسئولان ادارات صنعت معدن تجارت، بهداشت، فرمانداری، شهرداری، اماکن نیروی انتظامی، دارایی مالیات، تأمین اجتماعی، اتاق اصناف، اتحادیه صنفی بندرانزلی و دیگر دست اندرکارانی که با این مجموعه همکاری و تعامل دارند آرزوی توفیق و سلامتی نمود.


حرف هایمان که به انتها رسید؛ در این فکر غوطه ور شدم که رستوران داری و جلب رضایت مشتری با سلایق متفاوت، به سادگی ممکن نیست! و خانم نقیبی و تیم حرفه ای ایشان چه خوب توانسته اند دوشادوش هم با تلاش، اخلاق مداری، ایده های مبتکرانه و وجدان کاری محیطی آنچنان گرم و صمیمی برای مشتریان خود بسازند که آنها لذت کنار هم بودن و حال خوش یک وعده غذای خوب را در فست فود کَرتوب (خانه سیب زمینی گیلان) جستجو کنند.
راه دسترسی به فست فود کَرتوب:
بندرانزلی، بلوار اطباء، نرسیده به اداره بندر
تلفن تماس: 01343431587 - 09028960224
اینستاگرام: Kartoob_guilan