گالری طلا و جواهر

نبی زاده

 انتخابی هوشمندانه برای آینده ای پرسود

طلا به عنوان یک سرمایه ملی از گذشته های بسیار دور، در طول تاریخ همواره مورد توجه بشر بوده و دارای اهمیت ویژه ای است. علاوه بر این به دلیل اهمیت و جایگاه استراتژیکی که طلا در اقتصاد جهانی دارد و نقش یک لیدر را در نوسانات سایر متغیرها ایفا می کند، تحت تأثیر نوسانات تورمی قرار نمی گیرد و بدیهی ست که این موضوع علاقه مردم و سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری در بازار طلا به عنوان یکی از جذاب ترین و پرحاشیه ترین بازارها افزایش داده و سبب شده هر چیز بسیار ارزشمندی را به طلا تشبیه کنند. این در حالیست که طلا، در بسیاری از مواقع علاوه بر زینتی بودنش، سرمایه افراد نیز محسوب می شود؛ سرمایه ای که باید از آن حفاظت شود و البته قبل از هر چیز از اصل بودنش اطمینان یافت. در این ارتباط وقتی که برای خرید طلا روانه بازار می شوید، چه چیز برایتان از همه مهم تر است؟ اینکه بتوانید طلای مورد نظرتان را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید؟ اینکه آن طلا و جواهر دارای یک علامت تجاری (برند) خاصی باشد؟ و یا اینکه متناسب با نیازتان باشد و کیفیت بالایی داشته باشد؟ بر این اساس افراد و خانواده هایی که می خواهید برای خرید و پس انداز سرمایه خود طلا خریداری کنید، می توانید به گالری طلا و جواهر نبی زاده مراجعه نمائید تا از قیمت ها و انواع طلا و جواهر موجود در این مجموعه پویا و خوش سابقه با خبر شوید. کمااینکه مجموعه گالری طلا و جواهر نبی زاده در شهر رشت با حدود 40 سال سابقه درخشان، از جمله طلا فروشی هایی ست که می توانید با خیالی آسوده لوکس ترین طلای مورد نظر خود را خریداری کنید. این مجموعه به لحاظ برخی ویژگی های شاخص همچون عرضه و فروش با کیفیت ترین و زیباترین طلا و جواهرات با پایین ترین قیمت بازار طلای کشور؛ موفق به جلب رضایت و اعتماد افراد جامعه در مقیاس گسترده شده و به عنوان یک واحد نمونه و خوش سابقه در اذهان عمومی شناخته می شود و در این رابطه به میزان بسیار زیادی در دل مردم به خصوص خانواده های گیلانی جای خود را باز کرده است. به گونه ای که امروزه علاوه بر شهرها و مناطق مختلف استان گیلان، شمار زیادی از متقاضیان خرید طلا و جواهر از تهران و کرج و دیگر شهرهای دور دست کشور نیز به این گالری طلا فروشی مراجعه می کنند و از این بابت دیگر نیازی به تعریف و تمجید این طلا فروشی نیست. چرا که مجموعه گالری طلا و جواهر نبی زاده جهت سهولت در خرید برای آن دسته از هم استانی هایی که ترجیح می دهند وقت خود را برای کارهای مهم و ضروری ذخیره کنند و خرید طلا و جواهر مورد نظر خود را با یک مراجعه ساده انجام دهند فراهم کرده است. لذا با توجه به کارنامه و عملکرد موفقیت آمیز گالری طلا و جواهر نبی زاده در ارائه خدمات به مردم و رضایت کامل مشتریان از نوع و نحوه خدمات رسانی این طلا فروشی، خبرنگار ما در سلسله گزارشات معرفی واحدهای صنفی نمونه و برتر، در این شماره به سراغ آقایان شایان و اشکان نبی زاده مدیران پرتلاش و خوش آتیه ی گالری طلا و جواهر نبی زاده که با تلاش، صداقت، برنامه ریزی و هدف گذاری درست و البته اعمال مدیریتی کارآمد و متخصص توانسته اند، منشأ خدمات چشمگیری در عرصه بازار طلا و جواهر استان و کشور باشند رفته و گفتگویی را با ایشان انجام داده که در ذیل می خوانید:

شرایط خرید طلا
در گالری طلا و جواهر نبی زاده استثنائی ست


ابتدا مهندس شایان نبی زاده با اشاره به اینکه طلا فروشی حرفه خانوادگی ایشان هم از سوی خاندان پدری و هم مادری محسوب می شود و پدر ایشان (آقای میرشمس الدین نبی زاده) از حدود 40 سال قبل فعالیت خود را در این رسته شغلی آغاز کرده، مشتری مداری را مهم ترین اصل در کار مجموعه گالری طلا و جواهر نبی زاده اعلام کرد و افزود: ما ایرانی ها ضرب المثل معروفی داریم که (آدم خوش حساب شریک مال مردمه!) ما نیز سعی داشته ایم از ابتدا با مشتری مداری و صداقت، رفته رفته برای مجموعه گالری طلا و جواهر نبی زاده اعتبار آفرینی بیشتری کنیم و شاید یکی از علل خوشنامی امروز مجموعه طلا و جواهر نبی زاده، به واسطه همین اعتمادی باشد که در مورد مسائل اعتباری و مالی نسبت به مجموعه مان شکل گرفته است. البته این اعتماد و اعتبار، تصادفی یا بر حسب اتفاق بوجود نیامده، کمااینکه ما علاوه بر توجه به بخش فروش و دانش طلا و جواهر؛ همواره سعی بر مبنای اصل (دیگر خوب کافی نیست؛بهترین باش،اگر به جلو نرویم عقب می مانیم) داشته ایم تا در زمینه تغییرات و به روز رسانی بازار طلا و جواهر، پیشتاز و پیشقدم باشیم. به طوری که از آغاز به کار مجموعه همواره تلاش مان این بوده که همه فعالیت های مجموعه طلا و جواهر نبی زاده هدفمند و در چارچوب برنامه های مشخص و حتی المقدور دقیق باشد. البته به طور حتم مجموعه خود را عاری از نقص و کمبود نمی دانیم و همیشه در صدد رفع نقاط ضعف بوده و هستیم و در این ارتباط تمام مسائل کاری و مدیریتی را در جلسات هفتگی با حضور همکاران و پرسنل محترم، مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم و همواره سعی بر حداقل رساندن نقاط ضعف و حذف عوامل بازدارنده داریم.


در ادامه این مصاحبه خبرنگار ما از مهندس شایان نبی زاده پرسید؛ کاهش قدرت خرید مردم و همچنین ضروری نبودن خرید طلا به عنوان یک کالای اساسی موجب شده مغازه های طلا فروشی در ساعات مختلف روز عمدتاً خالی از مراجعه کننده و مشتری باشد؛ در حالی که گالری طلا و جواهر نبی زاده از این امر مستثنی است و در همه اوقات روز چندین مشتری در این مغازه حضور دارند، علت این استقبال را در چه عوامل یا ویژگی هایی می دانید؟ مهندس شایان نبی زاده با اشاره به اینکه طلا مطمئن ترین و کم ریسک ترین روش برای حفظ ارزش پول و بهترین سرمایه گذاری با بازدهی بالا می باشد پاسخ داد: عرضه بهترین و با کیفیت ترین طلا با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت و ارائه خدمات شفاف و صادقانه به مشتریان به همراه خدمات پس از فروش از عوامل اصلی ازدیاد مراجعه کنندگان به این واحد محسوب می شود.


وی همچنین با بیان اینکه قیمت طلا جهانی است یادآور شد: در فروش طلا بر خلاف دیگر کالاها، قدرت و امکان مانور بسیار محدودی از حیث ارزان فروشی برای فروشنده وجود دارد اما با این وجود ما با خرید نقدی طلا که نسبت به خرید شرایطی ارزان تر محاسبه می شود، از امکان نسبی در این زمینه برخوردار هستیم ضمن اینکه سود اقتصادی خود را نیز به حداقل ممکن کاهش داده ایم. چرا که بر این اعتقادیم که قشرهای مختلف جامعه با هر سطح از درآمد بتوانند به طلا دسترسی داشته باشند و در این رابطه با توجه به اینکه تعصب زیادی نسبت به کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتریان محترم داشته و داریم، مقوله کیفیت و حفظ مشتری برای ما صرفاً یک شعار محسوب نمی شود بلکه، شناسنامه و اعتبار حرفه ای مجموعه گالری طلا و جواهر نبی زاده به شمار می رود و اساساً تلاش ما، همواره بر این بوده که بتوانیم کیفیت را در اجناس و خدمات خود به وجود آوریم و هر روز بهتر از دیروز باشیم و در این راستا خدا را شاکریم که توانسته ایم، به عنوان یکی از مجموعه های پیشگام طلا و جواهر استان گیلان، حرفی برای گفتن داشته باشیم. این در حالیست که ما با توکل به خدا و به پشتوانه مشتریان وفادار مجموعه طلا و جواهر نبی زاده، در اهداف و چشم انداز طرح توسعه کاری، ایجاد یک مجموعه بزرگ و بی نظیر فروش و خدمات طلا و جواهر را مد نظر داریم که این موضوع برگ افتخار آمیزی برای صنف طلا فروشان شهر رشت و استان گیلان در سطح کشور محسوب می شود. چه بسا که در این مجموعه بزرگ و کامل میزان اشتغالزایی مجموعه به میزان یکصد نفز افزایش پیدا می کند و از سویی دیگر هر قشری از جامعه با هر سطح درآمد و دریافتی می تواند به طلاهای مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.


در ادامه این گفتگوی صمیمی مهندس اشکان نبی زاده پیرامون ویژگی های خاص گالری طلا و جواهر نبی زاده به خبرنگار ما افزود: کیفیت بالا، قیمت ارزان و خدمات پس از فروش سه ویژگی اصلی این مجموعه را تشکیل می دهد که در این راستا سعی کرده ایم با کیفیت ترین طلاهای موجود در کشور را با کم ترین اُجرت ممکن و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتری قرار دهیم به طوری که مشتری محترم ارزان تر از این واحد در جای دیگری نمی تواند طلا خریداری نماید. به عنوان مثال اگر مقدار طلایی در بازار به قیمت بیست میلیون به مشتری فروخته شود همان مقدار طلا در گالری طلا و جواهر نبی زاده به قیمت 16 تا 17 میلیون در اختیار مشتری قرار می گیرد. در این ارتباط بدیهی ست که در شرایط سخت اقتصادی کنونی و نرخ تورم بالا و قیمت های صعودی، دو تا سه میلیون تومان ارزان تر خرید کردن برای مشتری بسیار حائز اهمیت است. از این رو در بیشتر اوقات روز مغازه طلا فروشی ما مملو از مراجعه کننده و مشتریان عزیز است. این در حالیست که ما مشتریان محترم را همچون اعضای خانواده خود می پنداریم و بر این باوریم که در راستای جلب رضایت مندی و پاسخگویی به نیاز مشتریان عزیز با صداقت و شفافیت، همواره اطلاعات کاملی را در زمینه طلا و جواهر در اختیارشان قرار دهیم تا با ذهنی روشن، انتخابی آگاهانه داشته و بر اساس سلیقه خود تصمیم گیری نمایند؛ به بیانی دیگر ما و تیم حرفه ای مجموعه گالری طلا و جواهر نبی زاده در گام اول به عنوان مشاور و بعد فروشنده خدمات دهی می کنیم، چرا که چنین رفتاری در ذهنیت مشتری ثبت شده و از این بابت همواره از مجموعه طلا و جواهر نبی زاده به نیکی یاد خواهد کرد، که این موضوع برای ما بسیار ارزشمند است و به نوعی تضمین کننده موفقیت و رمز ماندگاری مجموعه طلا و جواهر نبی زاده محسوب می شود.


این فعال بازار طلا و جواهر سپس در خصوص طلای خام و درصدهای متعارفی که به آن افزوده می شود و همچنین انواع طلا (اعم از لوکس یا معمولی) توضیحاتی داد و در ادامه متذکر شد: افرادی که قصد دارند در زمینه طلا خرید و یا سرمایه گذاری کنند حتماً قبل از خرید تحقیقات لازم را در خصوص اعتبار و سابقه ی کار آن مجموعه به عمل آورند و در مرحله ی بعد دنبال طلای کم اُجرت باشند. در عین حال توجه داشته باشند طلای خریداری شده (جهت سرمایه گذاری) فاقد نگین باشد چون نگین هنگام فروش طلا توسط خریدار از قیمت آن کسر می شود. که در این رابطه 99 درصد طلاهای موجود در مجموعه گالری طلا و جواهر نبی زاده فاقد نگین است و توصیه همیشگی ما به مشتریان عزیز، توجه داشتن به همین موضوع می باشد که اگر هم طلای نگین دار خریداری می کنند از فروشنده جویا شوند که قیمت آن هنگام فروش کسر می شود یا خیر؟!


مدیر گالری طلا و جواهر نبی زاده در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار ما مبنی بر فروش طلای کودک اظهار داشت: فعلاً در سطح بسیار محدودی در این زمینه فعالیت می کنیم اما به یاری خدا در نظر داریم در شعبه سوم این مجموعه (که ظرف سه ماه آینده راه اندازی خواهد شد) فروش طلای کودک را به صورت تخصصی تر در دستور کار قرار دهیم. چه بسا که بر این باوریم که مردم فرهیخته استان گیلان لایق و مستحق بهترین ها هستند و از این بابت همه تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات در عرصه طلا و جواهر به این مردم شریف و با فرهنگ به عمل می آوریم. چه بسا که شریک شدن در شادی ها و خدمت کردن به این عزیزان، بازخورد مطلوبی برای ما دارد و به ما انرژی می دهد.


وی آنگاه تعرفه های سنگین مالیاتی و حق بیمه تأمین اجتماعی را از جمله مشکلاتی برشمرد که گریبانگیر این واحد صنفی است اما گفت: به همت و تلاش مسئولان صنفی 9 درصد ارزش افزوده ای که رقم کلانی را تشکیل می داد و به صورت نقدی از ما اخذ می شد اکنون شکل متعادل تری به خود گرفته است. این در حالیست که اگر چنانچه در مالیات های سالیانه و نیز تعرفه حق بیمه با ما مساعدت و همکاری شود، قطعاً از امکان بیشتری جهت خدمات دهی بهتر به مشتریان عزیز برخوردار خواهیم شد.


گفتنی است: مدیریت گالری طلا و جواهر نبی زاده در پایان از زحمات و تلاش های نیروی انتظامی در افزایش ضریب امنیت بازار و نیز از همکاری و تعامل اتحادیه و اتاق اصناف و دیگر مراجع صنفی تشکر و قدردانی کردند.
آدرس:رشت،خیابان شیک ، پله برقی ، طبقه اول
تلفن تماس: 01333242947
اینستاگرام: nabizadeh_jewellery
سایت: www.nabigold.com