مدیر نان فانتزی خوشمزه لاهیجان:

تولیدی های نان فانتزی،نیازمند پیگیری فوری مشکل آرد توسط مسئولان هستند

با توجه به وضعیت اقتصادی که در استان و کشور وجود دارد کارخانه ها و مجموعه های تولیدی هر چند کوچک در استان گیلان فعالیت دارند که گرهی از مشکل یک خانواده باز کرده و جوانان بیکار را مشغول به کار کرده اند و نقش بسزایی در اقتصاد و اشتغال استان یا کشور دارند. در این راستا مجموعه تولیدی نان فانتزی خوشمزه واقع در شهر لاهیجان، یکی از مجموعه های موفق، کارآفرین و خوشنام در تولید انواع نان محسوب می شود که با بهره مندی از استانداردهای لازم در فرآیند تولید گام های بلندی برداشته و توانسته در تولید انواع نان، مطابق با عالی ترین کیفیت به موفقیت های خوبی دست یابد. آقای علی اصغر راد مریخی مدیر پرتلاش و خوش نام این واحد صنفی که از پیشکسوتان عرصه ورزش فوتبال استان نیز محسوب می شود و در تیم های فوتبال جوانان، صنعت چای، شهرداری و همچنین تیم پیشکسوتان فوتبال لاهیجان نیز کارنامه ای درخشان دارد؛ از دوران جوانی وارد عرصه تولید نان شده و با کسب تجربه؛ امروزه به یکی از کار آفرینان موفق و تولید کنندگان نمونه و فعال حوزه ی نان، تبدیل شده و مهم ترین افتخار خود را کیفیت برتر در تولید نان و خدمت به مردم می داند. این در حالیست که بنا به اذعان مشتریان نان خوشمزه؛ کیفیت عالی، طعمی دلپذیر، مشتری مداری، صداقت در کار و... از ویژگی های برجسته این مجموعه محسوب شده و بدون شک موفقیت های به دست آمده از اعمال مدیریتی آگاه و متخصص در این زمینه ناشی می شود. مدیریتی که با تهیه مرغوب ترین انواع مواد اولیه و فرآوری استادانه آنها در محیطی کاملاً بهداشتی و تمیز، اعتماد و رضایت مشتریان را از هر قشر و طبقه ای به خود جلب کرده است. با توجه به عملکرد بسیار مطلوب مجموعه تولیدی نان فانتزی خوشمزه در ارایه محصولاتی با کیفیت و بی همتا؛ گفت و گویی ویژه را با آقای علی اصغر راد مریخی مدیر خوش آتیه ی این واحد انجام داده ایم که ضمن آرزوی موفقیت برای این مدیر تلاش گر و خوش آتیه این گفت و گو را با هم مرور می کنیم:


علی اصغر راد مریخی مدیریت مجموعه نان فانتزی خوشمزه لاهیجان که از نظر سجایای اخلاقی از مردان نیک دوران و از نظر مرغوبیت پخت نان، مجموعه تولیدی نان تحت مدیریتش جزء نانوایی های برتر شهرستان لاهیجان و منطقه شرق گیلان محسوب می شود با اشاره به اینکه مشخص نبودن نرخ رسمی و ایجاد اختلال در سامانه فروش آرد باعث شکست و عقب ماندگی نان و نانوا می شود، به خبرنگار ما گفت: مشکل اساسی و حال حاضر صنف ما کمبود و نبود نرخ واحد آرد است، به طوری که از چند روز اخیر بدون اطلاع رسانی و ابلاغ مصوبه ای قادر به خرید و تهیه آرد نیستیم و با مشکل شدید تأمین آرد برای مجموعه خود مواجه شده ایم و با قیمت های عجیبی برای خرید آرد روبرو هستیم و علیرغم اینکه پی گیری های فراوانی در این خصوص داشته ایم، اتفاقی در این زمینه نیفتاده و هیچ نهاد و ارگانی جوابگوی درخواست ما نبوده و اگر این وضعیت همین طور ادامه داشته باشد، ادامه ی کار برای ما به صرفه نیست و متأسفانه مجبور به تعدیل نیرو خواهیم بود.
این در حالیست که ما تنها نیستیم و چه بسا که در حال حاضر با توجه به کیفیت و مرغوبیت نان های این مجموعه اکثر مراکز فست فود، اغذیه فروشی ها، سوپرمارکت ها و دیگر مراکز فروش منطقه، مشتریان ثابت نان فانتزی خوشمزه می باشند و پرسنل این واحدها هر کدام دارای خانواده، فرزند، مستأجر و... هستند و مجموعه شان وابسته به این کار است. البته ما با وجود تمامی این مشکلات، در چند روزی که مشکل کمبود و تأمین آرد داشته ایم، آرد مصرفی مورد نیاز مجموعه را با قیمتی چند برابر بیشتر از قبل تهیه کرده ایم تا بتوانیم نان باکیفیت و مرغوب را که حق مصرف کننده است، تولید کنیم و جوابگوی اعتماد مشتریان عزیز مجموعه نان فانتزی خوشمزه باشیم. کمااینکه این موضوع و جلب رضایت مشتری، برای ما بسیار مهم و ارزشمند است.


مدیر مجموعه نان فانتزی خوشمزه لاهیجان در همین رابطه تصریح کرد: با توجه به نقش مهم نان در سبد غذایی مردم به خصوص دهک های کم درآمد نیاز است تا مسئولان محترم با عزم جدی این موضوع را دنبال کنند. چرا که ادامه این روند زیبنده مردمی که همواره در تمامی بخش ها همراه دولت و حاکمیت بوده، نیست. لذا از این تریبون رسانه از مسئولان ارشد استان و شهرستان به ویژه استاندار محبوب و مردمی گیلان جناب آقای دکتر عباسی انتظار داریم که برای برون رفت از مشکلات موجود که کم اهمیت هم نیست، شخصاُ در زمینه حوزه ی آرد و نان ورود نمایند و لطفاً تا حد امکان، قیمت آرد را افزایش ندهند و سوبسید دولتی آرد را حذف نکنند و نرخ آرد را هر چه زودتر مشخص کنند تا بدین ترتیب مشکل تأمین آرد مجموعه هایی مانند ما، هر چه زودتر مرتفع گردد و ما با امید و انگیزه بیشتر در راستای خدمات رسانی به مردم شریف، به فعالیت خود ادامه دهیم. کمااینکه قیمت مناسب آرد به نفع مصرف کننده بوده و به دنبال آن، تولید کننده می تواند با سیاست و تدابیر بهتر نسبت به مرغوبیت و کیفیت نان بیشتر تلاش نماید و از هر اهرمی در راستای بهینه سازی و زیبا سازی مجموعه و تولیدات خود بهره ببرد.
علی اصغر راد مریخی همچنین تعرفه سنگین آب مصرفی مجموعه و حق بیمه تأمین اجتماعی پرسنل را از جمله دیگر دغدغه های کاری خود بر شمرد و در پاسخ به سؤال خبرنگار ما مبنی بر اینکه چه فاکتورهایی موجب شده این واحد صنفی با پشت سر نهادن فراز و نشیب های متعدد، همچنان در عرصه ی خدمات دهی به اهالی شریف منطقه فعال و پویا جلوه کند افزود: اعتبار یک واحد صنفی، مهم ترین سرمایه در هر کسب و کاری محسوب می شود که این اعتبار با ارایه خدمات به نحو احسن، ارایه محصولات با کیفیت و احترام به مشتری به دست می آید، که در این راستا ما همواره برای حفظ کیفیت و ایجاد امنیت غذایی در حوزه نان برای افراد جامعه، محصولات تولیدی نان فانتزی خوشمزه را با آرد مرغوب و انجام تخمیر کامل تهیه و تولید می کنیم و در این راستا خدا رو شاکریم که افتخار خدمت به مردم شریف گیلان و به خصوص لاهیجان را در عرصه تولید نان نصیب ما کرده است و از آنجایی که تولید نان از مشاغل مهم محسوب شده و برکات فراوانی در زندگی ما ها دارد، همواره تلاش می کنیم که به لحاظ کیفیت نان شرمنده مردم نباشیم، البته در این رابطه از مسئولان محترم انتظار داریم که با رفع موانع و مشکلات به ویژه تأمین آرد؛ همچنان ما را از رهنمودهای خود در پیمودن این مسیر یاری رسانند.


وی همچنین رعایت بهداشت را از اولویت های اصول کاری مجموعه نان فانتزی خوشمزه بر شمرد و یادآور شد: در زمینه اصول و موازین بهداشتی، این مجموعه صرفاً به آیین نامه های ابلاغی بسنده نکرده بلکه رعایت بهداشت محیط و پرسنل را در همه ابعاد با حساسیت ویژه مد نظر داریم، کمااینکه پرسنل مجموعه دوره های بهداشتی مربوطه را گذرانده و به رعایت اصول و موازین بهداشتی سخت ملتزم و پایبند هستند.
علی اصغر راد مریخی مدیر مجموعه نان فانتزی خوشمزه لاهیجان در پایان این گفت و گوی صمیمی از حسن اعتماد مردم شریف لاهیجان که نان های تولیدی این مجموعه را برای مصرف انتخاب کرده اند، مسئولان ادارات صنعت معدن تجارت، فرمانداری، بهداشت، اتاق اصناف، اتحادیه صنفی و دیگر دست اندرکارانی که با این مجموعه همکاری و تعامل دارند، پرسنل پرتلاش مجموعه و همچنین همسر و اعضای خانواده خویش تشکر و قدردانی کرد و یادآور شد: از این تریبون رسانه از مسئولان محترم انتظار داریم که با در نظر گرفتن برخی سیاست های اقتصادی و تشویقی در جهت توسعه کیفیت نان، بستری را فراهم سازند تا ما بتوانیم با فراغ بال بیشتر هزینه های بالای تولید را کاهش دهیم و در راستای تولید نان مرغوب در جامعه اسلامی هر چه بیشتر گام بر داریم.
آدرس مجموعه نان فانتزی خوشمزه:
لاهیجان، بین گلستان 35 و 37