سبک غذاهای رستوران آرشام (کاس کولی) مورد پسند بسیاری از خانواده های اصیل گیلانی است

رستوران آرشام (کاس کولی) که با ارایه انواع غذاهای متنوع و لذیذ حال و هوای محلی گیلان زمین را برای مراجعه کننده تداعی می کند یکی از رستوران های خوش نام شهر رشت محسوب می شود. اداره امور این رستوران که به صورت خانوادگی صورت می گیرد و همگی اعضای یک خانواده صمیمی می باشند بر این باور هستند که در خانواده شان؛ آشپزی، به معنای واقعی کلمه یک هنر تلقی می شود و این خلاقیت، ذوق و ابتکار در طبخ انواع غذاها موجب شده طعم خانگی غذاهای این رستوران به طور ملموس توسط مشتری احساس شود. این در حالیست که تمام غذاهای رستوران آرشام (کاس کولی) جهت حفظ ارزش غذایی بیشتر با عطر و طعمی فوق العاده به طور روزانه و تازه به تازه، توسط سرآشپز خانم که مادر بزرگوار این خانواده محترم هستند طبخ می شود و البته بنا به گفته مشتریان عزیز این رستوران، حجم و کیفیت غذاهای رستوران آرشام هم در مقایسه با قیمت، بسیار معقولانه می باشد. بر این اساس شهروندان و خانواده های اصیل رشتی که به دنبال یک رستوران شیک در داخل شهر هستند و در عین حال دلشان می خواهد لذت خوردن یک غذای سالم با طعم خانگی را تجربه کنند رستوران آرشام (کاس کولی)، یک انتخاب خوشمزه و دوست داشتنی است. با توجه به این مهم و در ادامه سلسله گزارشات نشریه پگاه در خصوص معرفی واحدهای صنفی موفق و برتر در این شماره خبرنگار ما به سراغ مدیریت خوشنام رستوران آرشام (کاس کولی) رفته و گفت و گویی را با وی ترتیب داده که در ادامه می خوانید:


در ابتدای این گفت و گو وقتی از آرشام طورچی مقدم و مادر بزرگوار ایشان از سختی های کارشان و اوضاع و احوال این روزها جویا شدم افزودند: هر آنچه خداوند برای انسان رقم بزند؛ همان پیش خواهد آمد و خدا رو شکر این روزها هم خوب است.
مادر پرتلاش و گرانقدر آرشام طورچی مقدم که مسئولیت سرآشپزی این رستوران موفق را برعهده دارند به خبرنگار ما افزود: همان گونه که مادر یک خانواده؛ برای رضایت خاطر اعضای خانواده بهترین طعم را خلق می کند، در رستوران ما نیز رضایت خاطر مشتریان در اولویت قرار دارد.
این سرآشپز خوش سلیقه همچنین افزود: با توجه به این که بنده خود یک زن خانه دار بودم همیشه تمایل داشتم که طعم غذاهایی که به مشتریان و همشهریان عرضه می کنیم طعم خانگی داشته باشد. لذا آنچه مشتریان را جذب می کند طعم، رنگ، عطر و بو، تازگی و سلامت غذا است و در این زمینه ما همواره سعی می کنیم روش طبخ غذا همراه با حفظ اصالت و سلامت غذایی باشد. البته در این رابطه لازم است که یادآور شوم که شهروندان رشتی که از نظر سلیقه غذایی شهرت جهانی دارند خیلی زود غذای با کیفیت و سالم را تشخیص می دهند و اگر رستورانی غذای خوب عرضه نکند دیگر به آنجا مراجعه نمی کنند. این در حالیست که امروزه به واسطه کیفیت غذایی و طعم خوب غذاهای رستوران، بیش از 99 درصد مشتریان وفادار و خوب رستوران آرشام (کاس کولی) را خانواده های محترم رشتی تشکیل می دهند و ما در این زمینه از حُسن انتخاب و اعتماد مشتریان عزیز خود صمیمانه تشکر می کنیم.
در ادامه آرشام طورچی مقدم با اشاره به اینکه رستوران آرشام (کاس کولی) با خرد جمعی و به طور خانوادگی اداره می شود متذکر شد: بدون شک هدف همه تلاش ها در بازار، کسب سود اقتصادی است و این مجموعه نیز همین هدف را دنبال می کند. معذالک صادقانه اعلام می کنیم مسایل مالی و اقتصادی اولویت دوم برای ما محسوب می شود و تکریم مراجعه کنندگان و احترام به مشتریان با ارایه غذای با کیفیت و سرویس دهی در خور شأن و منزلت عزیزان، اولویت نخست مدیریت و دست اندرکاران رستوران آرشام (کاس کولی) می باشد.


این رستوران دار موفق و خوش آتیه در ادامه سخنان خود با بیان اینکه هدف اصلی رستوران آرشام (کاس کولی) این بوده و هست که مشتریان در بدو ورود به رستوران احساس آرامش خاطر داشته باشند و یقیین حاصل کنند که وجود و حضور آنها برای ما ارزشمند، محترم و مغتنم است افزود: از آنجا که بر این باوریم که غذای سالم و با کیفیت هنگامی طبخ خواهد شد که در آن از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده شود. اقلام مصرفی را از بهترین برند های بازار به صورت روزانه و تازه، بنا به نیاز مصرفی خریداری می کنیم و معیار اصلی ما در تهیه مواد اولیه فقط کیفیت و مرغوبیت است.
وی در همین حال با بیان اینکه کیفیت رمز ماندگاری در هر عرصه ای است و بی توجهی به ماندگاری و حفظ کیفیت آسیب مهمی می باشد که موفقیت را ناممکن می سازد یادآور شد: علی رغم مشکلاتی که در زمینه گرانی مواد اولیه و هزینه ها وجود دارد، ما هرگز کیفیت را فدای مسایل اقتصادی نخواهیم کرد و با قناعت به سود اقتصادی اندک سعی می کنیم با افزایش تیراژ فروش، هزینه ها را تا حدودی پوشش دهیم.
آرشام طورچی مقدم همچنین با اشاره به اینکه مشتری ارزشمند ترین و گرانبها ترین سرمایه رستوران آرشام (کاس کولی) محسوب می شود افزود: بنا به اذعان مشتریان ثابت خود تا حدود زیادی در ایجاد اعتماد و رضایت مندی مردم شریف موفق بوده ایم چرا که هدف اصلی رستوران آرشام (کاس کولی) تنها فروش غذا نیست بلکه هدف اول ما کیفیت ارایه خدمات و ارتقاء سطح سلامت مشتریان محترم است و در این زمینه باور داریم که رمز ماندگاری رستوران اعتماد مشتریان عزیز می باشد.
این رستوران دار موفق سپس رعایت دستورالعمل های ابلاغی بهداشتی از سوی مرکز بهداشت را مورد تأکید قرار داد و با بیان اینکه مقوله بهداشت در رستوران آرشام (کاس کولی) حرف اول را می زند اظهار کرد: به این اصل اعتقاد داریم که در صنایع غذایی که با سلامت عمومی سر و کار دارند، رعایت بهداشت اولویت اول محسوب می شود و اساساً یکی از عوامل موفقیت مجموعه رستوران آرشام نیز همین رعایت نکات بهداشتی است.
آرشام طورچی مقدم همچنین با اعلام اینکه ساعت کاری رستوران از 12 ظهر تا 4 صبح است، منوی غذایی رستوران را طیف متنوعی از انواع غذاها عنوان کرد و افزود: برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کنیم کمااینکه در مواقع شلوغی رستوران، نهایت تلاش خود را برای سرویس دهی به موقع به کار می بریم و همواره رضایت مشتری را مهم تر از مسایل مادی می دانیم و بر این باوریم که هر مشتری که به این رستوران مراجعه می کند باید با خاطره ای خوش اینجا را ترک کند.
وی در ادامه سخنان خود خطاب به مسئولان محترم گفت: ما خانواده و انرژی خود را برای اینکار گذاشته و از سرگرمی و اوقات فراغت نیز صرف نظر کرده ایم تا بتوانیم هر چه بیشتر و بهتر به مردم عزیز خدمات رسانی کنیم. از این بابت سزاوار حمایت و پشتیبانی مسئولان در قالب سوبسید های دولتی از جمله انرژی مصرفی آب، برق، گاز، بیمه تأمین اجتماعی، دارایی و مالیات و... هستیم تا بتوانیم با توسعه و گسترش خدمات خود نزد مشتریان و همشهریان دوست داشتنی و عزیز سربلند باشیم.
مدیریت رستوران آرشام (کاس کولی) در پایان از ادارات بهداشت، اماکن و نیروی انتظامی، اتاق اصناف، اتحادیه صنفی، مشتریان محترم، همکاران زحمت کش مجموعه و همچنین اعضای خانواده خویش به خصوص مادر بزرگوارشان تشکر و قدردانی کرد و برای همه همشهریان و مردم عزیز گیلان زمین آرزوی توفیق و سلامتی نمود.
آدرس رستوران آرشام (کاس کولی):
رشت،میدان گیل،روبروی ترمینال
تلفن سفارشات: 09114777106
اینستاگرام: arsham.restaurant@

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید