تجهیزاتی مدرن و ارایه خدمات تخصصی از ویژگی های شاخص کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر است

از آنجا که خدمت به همنوع و انجام امور عام المنفعه در دین مبین اسلام همواره مورد تأکید قرار گرفته و ائمه معصومین (ع) از بزرگ ترین نیکوکاران ادوار تاریخ هستند، امروزه در کشور مان هستند انسان هایی که همواره در طول زندگی خود خدمت به همنوعان را در شکلها و قالب های مختلف بر منافع شخصی و رفاه خود ارجح می شمارند. اساساً این عده از انسانها از انجام امور نیکوکارانه و عام المنفعه احساس شعف و لذت می کنند و به طور طبیعی الگویی برای فرزندان خود نیز می شوند تا بدین ترتیب فرهنگ خدمت به همنوع همچنان در جامعه جاری و ساری باشد. چه بسا که خدمت به مردم دارای شکل های مختلفی است؛ یکی به طور مستقیم به افراد بی بضاعت کمک می کند، دیگری با راه اندازی مرکز درمانی پزشکی، یکی هم با احداث کارخانه و... که در هر حال ویژگی مشترک این افراد خدمات رسانی به مردم می باشد. در این راستا کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر واقع در شهر رشت، که با یاری خداوند متعال و همت آقای دکتر محمد هادی قربانی جراح و دندانپزشک موفق و خوش سابقه گیلانی، از سال 1399 آغاز به کار کرده، از بسیاری جهات یک مرکز نمونه و منحصر به فرد به شمار می رود. نخست آنکه مؤسس و مدیر این کلینیک دندانپزشکی از جمله دندانپزشکان با تجربه، متعهد و خوشنام به شمار می رود که بیش از 20 سال فعالیت و ارایه خدمات دندانپزشکی و همچنین افتخار انتخاب 2 دوره دندانپزشک نمونه شهرستانی رشت، در رزومه ی وی ثبت شده و از نیروی متخصص و کارآزموده در مرکز تحت مدیریت خود استفاده می کند. این کلینیک به پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار مرتبط با حیطه ی کاری خود مجهز بوده و مدیریت آن عمده تلاش خود را معطوف به ارایه خدمات در سطح کیفی بالا و متناسب با مقتضیات و الزامات روز دنیا کرده است. همچنین این کلینیک از معدود مراكز ويژه دندانپزشکی در شهر رشت به ‌شمار مي‌رود كه خدمات دندانپزشکی آن زبانزد خانواده‌ها بوده و مديريت آن با بهره‌گيري از اصول روانشناسي و ايجاد ارتباط‌ عاطفي با بيماران، ترس و واهمه آنها از فضا و درمان دندانپزشكي را مرتفع و در فضايي آرام‌بخش خدمات‌دهي مي‌كند. علاوه بر این، کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر از نظر تعرفه ها نهایت مساعدت را با اقشار مختلف جامعه به عمل آورده و طرح های ویژه ای را تدارک دیده است. مجموع این ویژگی ها سبب شده طی مدت کوتاهی که از راه اندازی این کلینیک دندانپزشکی زیبا و مدرن سپری شده، استقبال فراوانی از آن به عمل آید. به گونه ای که چند تن از شهروندان در مصاحبه هایی جداگانه با خبرنگار ما خدمات تخصصی و ماندگار دکتر محمد هادی قربانی جراح و دندانپزشک متبحر و با تجربه، را مورد تأکید قرار داده و به خصوص حسن اخلاق و تواضع و فروتنی مدیریت و مساعدت با قشرهای مختلف مردم و مشارکت در امور عام المنعه را مورد اشاره قرار دادند، کمااینکه امروزه به واسطه خدمات با کیفیت دکتر محمد هادی قربانی جراح و دندانپزشک بااخلاق و توانمند گیلانی؛ بیمارانی از استان های البرز، قم، قزوین، زنجان، اردبیل، تهران، مازندران و همچنین ایرانیان مقیم خارج از کشور؛ برای درمان بیماری دهان و دندان خود به این کلینیک مراجعه می کنند. با توجه به این مهم؛ خبرنگار نشریه پگاه در راستای بالا بردن سطح سواد سلامت افراد جامعه و اطلاع رسانی از توانمندی های حوزه ی سلامت در این شماره به سراغ دکتر محمد هادی قربانی مؤسس و مدیر موفق کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر رفته و گفت و گویی صمیمی با ایشان در خصوص خدمات این کلینیک دندانپزشکی مدرن و پیشرفته انجام داده که با هم مرور می کنیم:
دکتر محمد هادی قربانی جراح و دندانپزشک حاذق و خوش سابقه گیلانی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه از سال 1399 کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر را در راستای رفاه حال شهروندان عزیز در شهر رشت داير و راه اندازی كرده، در خصوص خدمات مرکز دندانپزشکی تحت مدیریت خود توضیحاتی داد و افزود: ارایه خدمات در سطح کیفی بالا، استفاده از مواد اولیه مرغوب و تلاش برای جلب رضایت بیماران از ویژگی های بارز کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر محسوب می شود.
وی با مثبت ارزیابی کردن استقبال مردم از خدمات کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر افزود: مشتری مداری در هر صنفی از فاکتورهای موفقیت محسوب می شود و در حرفه دندانپزشکی نیز این اصل پر رنگ تر جلوه می کند، چرا که فرد بیماری که درد دندان دارد، از نظر روحی نیز دچار استرس بوده و باید بهترین رفتار و برخورد با او صورت بگیرد، از این رو مسئولیت ما در قبال بیماران سنگین تر ارزیابی می شود، لذا در این راستا از ابتدای شروع به کار کلینیک تاکنون، همواره با به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در جهت تأمین رضایت بیماران تلاش کرده ایم که از صفر تا صد تمامی خدمات دندانپزشکی از جمله زیبایی و ایمپلنت، لمینت، بلیچینگ، ارتودنسی، عصب کشی، درمان ریشه، جراحی های پیشرفته و تخصصی، اطفال، پروتز های دندانی و.... را برای تمام رده های سنی، در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت؛ با حضور جمعی از دندانپزشکان متخصص، مجرب و با سابقه، در فضایی دلنشین و زیبا، با رعایت پروتکل های بهداشتی، همراه با مدرن ترین تجهیزات به همشهریان و شهروندان عزیز ارایه داشته باشیم و بر این اعتقادیم که نام نیک از خود به یادگار نهادن، هدف تلاش ها و خدمات ما است.
مدیر کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر در ادامه سخنان خود پیشگیری را مقدم بر درمان دانست و با بیان اینکه توجه به بهداشت دهان و دندان هر فرد در دوران کودکی از اهمیت زیادی برخوردار است، خطاب به خانواده های محترم افزود: پیشگیری و درمان به موقع پوسیدگی های دندانی از همان ابتدا و در حدود سن دو سالگی باید شروع شود؛ در این راستا مراجعات 6 ماهه و سالانه به دندانپزشک، استفاده منظم از مسواک، نخ دندان و همچنین کاهش خوردن مواد قندی از مهم ترین موارد پیشگیری از پوسیدگی دندان ها محسوب می شود.
دکتر محمد هادی قربانی درهمین حال افزایش آگاهی بیمار و انجام درمان های پیشگیرانه به منظور به حداقل رساندن پوسیدگی های دندانی را از وظایف دندانپزشک بر شمرد و خاطرنشان کرد: متأسفانه امروزه استفاده از نخ دندان چندان در بین مردم فرهنگ سازی نشده است، اگر چه اکثر افراد جامعه مسواک زدن را جدی می گیرند اما هنوز نخ دندان را مورد استفاده قرار نمی دهند، این در حالیست که نخ دندان هم ارزان تر و هم استفاده از آن راحت است و از طرفی، مانع از عفونت های بعدی دهان و دندان می شود.
این دندانپزشک پیشکسوت همچنین با اشاره به خدمات درمانی ایمپلنت نیز اظهار کرد: ایمپلنت، یکی از معجزات علم دندانپزشکی است که بسیار بسیار درمان پیشرفته و خوبی است و واقعاً بهترین جایگزین دندان از دست رفته و دارای عمر مفید بالایی بوده و درمانی است که هم بیمار و هم پزشک انجام دهنده رضایت کاملی از آن دارد. به بیانی دیگر ایمپلنت یک درمان پروتزیست که یک فاز جراحی دارد و آن جراحی ظرافت و دقت خاصی را طلب می کند و برای بیش از 98 درصد افراد جامعه می تواند انجام گردد.
مدیر کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر در پاسخ به سؤال خبرنگار ما مبنی بر اینکه ارایه راهنمایی و مشاوره به بیماران در خدمات دندانپزشکی چه جایگاهی دارد افزود: مشاوره بسیار مؤثر بوده و می تواند فرآیند درمان را بهتر کند، که در این رابطه ما هنگامی که مراجعه کننده ای وارد این کلینیک می شود و درد و ناراحتی خود را بیان می کند، ابتدا طرح درمان و راهنمایی های تخصصی را به او ارایه و دانسته هایمان را صادقانه به این عزیزان انتقال می دهیم و پس از هماهنگی لازم و آگاهی بیمار، مراحل درمان را شروع می کنیم؛ چون بر این باوریم که شایستگی مردم شریف به مراتب بیشتر و والاتر از خدماتی است که ما ارایه می کنیم و اساساَ سر لوحه کار کلینیک که به آن ملتزم و پایبند هستیم این است که بهترین خدمات را به بیماران و مراجعه کنندگان عزیز ارایه داشته باشیم.
دکتر محمد هادی قربانی همچنین صداقت و وجدان کاری، استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک، مدارا با بیماران از نظر هزینه ها و اخلاق مداری را از فاکتورهای اصلی و رمز ماندگاری کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر دانست و تصریح کرد: همواره رفتار محترمانه و مؤدبانه با بیماران سرلوحه خدمات ما قرار دارد و بیماران عزیز را همچون اعضای خانواده خود می پنداریم و از هیچ تلاشی برای ارایه بهترین خدمات و جلب رضایت بیماران عزیز کوتاهی نمی کنیم. چه بسا که در تهیه اقلام اولیه، علیرغم نوسان قیمت ارز و دلار؛ همواره کیفیت برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است و در واقع حرف اول را کیفیت می زند، چرا که بر این اعتقادیم که ارایه خدمات خوب و تضمینی به بیماران؛ مستلزم استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک است و در این رابطه هنگام کار تنها دغدغه ذهنی ما این است که بیماران بعد از دریافت خدمات راضی و خشنود کلینیک را ترک نمایند و خاطره ای خوش از کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر به یادگار داشته باشند. کمااینکه در حال حاضر افرادی که از ابتدای شروع به فعالیت این کلینیک از خدمات ما استفاده کرده اند، همچنان به ما مراجعه می کنند و به نوعی جزء مشتریان ثابت کلینیک ما شده اند و به لحاظ رضایت از خدمات این کلینیک؛ آشنایان و بستگان خود را نیز به این مجموعه هدایت و معرفی می کنند که این موضوع برای ما بسیار ارزشمند است.
مدیر موفق و توانمند کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر در ادامه رشته ی دندانپزشكي را تلفیقی از علم و هنر دانست و افزود: هر كجا كه سخن از علم به ميان آيد؛ به روز بودن؛ جزء لاينفك آن بوده و حرف اول را مي‌زند. در واقع نمي‌توان مدعي شد كه صاحب علمي هستيم و ديگر نيازي به آموختن نداريم. بلكه بايد در هر حوزه‌اي به خصوص پزشكي و دندانپزشكي همواره با تازه‌ترين دستاوردهاي جهاني همگام و هماهنگ باشيم و بديهي است که به روز بودن خدمات، به تجهيزات و امكانات سخت‌افزاري مدرن نياز دارد، در واقع به روز بودن در اين عرصه‌ها الزاماً با تجهيزات پيشرفته و مدرن عينيت مي‌يابد.
این دندانپزشک گیلانی همچنین با بيان اينكه به روز بودن هزينه كلاني مي‌طلبد عنوان داشت: هر چند براي بيماران محترم چنين هزينه‌هايي قابل رؤيت نيست؛ اما درمان مؤثر و كارآمد، هنگامي محقق مي‌شود كه دندانپزشك علاوه بر مهارت بالا و تجارب لازم از تجهیزات پيشرفته و به روز برخوردار باشد.
دکتر محمد هادی قربانی مؤسس کلینیک دندانپزشکی پردیس مهر در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی مسؤلانی که در زمینه سلامت و بهداشت جامعه و خدمت به مردم تلاش می کنند افزود: جا دارد فرصت را مغتنم شمرده و از این تریبون رسانه مراتب سپاس و قدردانی خود را از دانشگاه علوم پزشکی، معاونت درمان، نظام پزشکی، همکاران دندانپزشک، پرسنل پرتلاش کلینیک، شهروندان عزیز گیلانی و همچنین اعضای خانواده پدر، مادر و همسر خودم که حمایت های فراوانی از بنده داشته اند اعلام و برای این عزیزان آرزوی موفقیت روز افزون داشته باشم.
آدرس: رشت،گلباغ نماز، ساختمان گلدن رُز
تلفن: 01333756462 – 01333756457 – 01333756458
اینستاگرام: pardisdental_clinic