کلینیک دندانپزشکی دایموند نمادی از اعتماد و اطمینان در خدمات دندانپزشکی

اشاره:
اگر به دنبال یک دندانپزشک خوب می گردید که هم با او راحت باشید، هم از روند درمان خودتان لذت ببرید و هم مدتی را که در دندانپزشکی نشسته اید، احساس آرامش داشته باشید؛ باید با ویژگی های یک کلینیک ایده آل دندانپزشکی و مختصات یک دندانپزشک کاردان آشنا شوید. با توجه به این مهم، در راستای سلسله گزارشات معرفی توانمندی های حوزه ی سلامت استان گیلان در این شماره گفت و گویی صمیمی را با دکتر محمد رضا بقایی جراح و دندانپزشک زیبایی، مدیریت کلینیک دندانپزشکی دایموند انجام داده ایم که با هم مرور می کنیم:

کلینیک دندانپزشکی دایموند در یک نگاه
کلینیک دندانپزشکی دایموند با هدف ایجاد تجربه ای متفاوت از دندانپزشکی، با بهره مندی از مدیریت یک دندانپزشک توانمند و خوش سابقه، همراه با کادری مجرب در راستای خدمت رسانی به مراجعین عزیز مطابق با استانداردهای روز دنیا و بکارگیری بهترین و مرغوب ترین مواد دندانپزشکی، سعی در ارتقاء کیفیت کلیه خدمات دندانپزشکی در جهت حفظ و بهبود سلامتی مراجعین محترم دارد. این کلینیک دندانپزشکی مدرن و بسیار زیبا، ضمن ارایه بهترین خدمات در محیطی آرامش بخش به شما کمک می کند تا خاطره ای خوب و لذت بخش از روند درمان دندان های خود داشته باشید، کمااینکه طراحی حساب شده دیزاین این کلینیک، دقیقاً در خدمت کاهش و بر طرف نمودن استرس و واهمه ای است که اکثر بیماران در مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی به آن دچار می شوند. با این وجود اقدامات مدیریت این کلینیک برای رفع حس ناخوشایند و ترس از محیط دندانپزشکی در بیماران، محدود به طراحی و اجرای دیزاین نیست، بلکه رفتار سنجیده و منطبق بر اصول روانشناسانه ی مدیریت این کلینیک با بیماران، در این رابطه نقش مؤثری ایفا می کند. به بیانی دیگر؛ مدرن و زیبا بودن فضای فیزیکی کلینیک، بهره گیری از تجهیزات به روز و پیشرفته، حضور دندانپزشکی نامی و با تجربه، به همراه امکانات رفاهی ویژه؛ کلینیک دندانپزشکی دایموند را به عنوان اولین و بهترین گزینه انتخابی بیماران برای درمان در سطح استان و منطقه تبدیل کرده است.

آشنایی با دکتر بقایی، مدیر کلینیک دندانپزشکی دایموند
دکتر محمد رضا بقایی، با بیش از 20 سال سابقه طبابت در حوزه ی دندانپزشکی، یکی از دندانپزشکان خوش سابقه در استان گیلان محسوب می شود که پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در شهر بندرانزلی مطب داشتند و در حال حاضر، در راستای طرح توسعه کاری خود، کلینیک دندانپزشکی دایموند را برای رفاه حال مردم، به عنوان یکی از مجهزترین و مدرن ترین کلینیک های دندانپزشکی استان گیلان، در شهر رشت راه اندازی کرده است. این جراح و دندانپزشک زیبایی، به روز بودن را از ضروريات حرفه‌ي دندانپزشكي می داند و معتقد است: مهلک ترين سم براي يك دندانپزشك اين است كه با علم قديم، بخواهد در جهان امروز به بيماران خدمات‌دهي كند. با توجه به اهمیت این موضوع؛ این جراح و دندانپزشک زیبایی، دوره های پیشرفته ایمپلنت و زیبایی و همچنین فلوشیپ و مستر شیپ ICOI را در کشورهای مختلف گذرانده است.

انجام کلیه خدمات دندانپزشکی با وام دندانپزشکی
مدیر توانمند و خوش سابقه کلینیک دندانپزشکی دایموند با بیان اینکه امروزه یکی از عمده دلایل مراجعه نکردن بیماران به دندانپزشکی مسأله اقتصادی است، درباره ایده پرداخت وام بانکی به بیماران جهت درمان دندان های شان تصریح کرد: در حال حاضر جزء معدود مراکزی هستیم که شرایط دندانپزشکی اقساطی را برای هم استانی های عزیز فراهم نموده ایم. وی با اشاره به این مطلب که این وام در مدت زمان 48 ساعت به فرد متقاضی پرداخت می شود افزود: طی تعاملی که با بانک قرض الحسنه مهر ایران انجام داده ایم، هر عضو خانواده، بدون نیاز به سپرده گذاری و پیش پرداخت، تا سقف 20 میلیون تومان از وام قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد می تواند جهت درمان دندان های خود استفاده داشته باشد. دکتر بقایی در ادامه نقدهای اصلاحی و سازنده را در راستای ارتقای هر چه بیشتر سطح کیفی امور در همه زمینه ها ضروری خواند و در پاسخ به سؤال خبرنگار ما مبنی بر شعار کلینیک دندانپزشکی دایموند افزود: دندانپزشکی آرامش بخش؛ در کنار رعایت آیتم هایی همچون؛ رفتار شایسته و محترمانه، تلاش برای جلب اعتماد بیماران، ارایه خدمات در سطح کیفی برتر با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب و درجه یک، شعار این کلینیک دندانپزشکی محسوب می شود، که ما همواره خود را ملزم به رعایت دقیق این موارد می دانیم. وی با تأکید بر اهمیت نکات بهداشتی در مجموعه خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط حساس کشور به واسطه ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتی بیماران و کادر درمان، تمامی پروتکل های بهداشتی در بالاترین سطح استاندارهای بهداشتی در کلینیک دندانپزشکی دایموند رعایت می شود.

پیشگیری مقدم بر درمان است
دکتر بقایی با بیان اینکه پیشگیری در تمام شاخه های پزشکی، از جمله دندانپزشکی، مقدم بر درمان است افزود: در کلینیک دندانپزشکی دایموند ویزیت و مشاوره کاملاً رایگان به افراد جامعه در زمینه پیشگیری و درمان بهداشت دهان و دندان ارایه می شود. وی همچنین خاطرنشان کرد: امروزه مردم معمولاً زمانی به دندانپزشک مراجعه می کنند که دندان درد دارند که همین امر خود به خود هزینه درمانشان را به صورت سرسام آوری بالا می برد. کمااینکه می توان با 2 تا 3 بار مسواک زدن صحیح در روز، استفاده از نخ دندان، توجه به نحوه تغذیه حاوی مواد قندی کمتر و کلسیم بیشتر، تحت نظر دندانپزشک بودن و همچنین چکاپ دندان ها هر 6 ماه و یا 1 سال یکبار از پوسیدگی دندان ها جلوگیری نمود. دکتر بقایی در ادامه با اشاره به اینکه امروزه علم و پیشرفت تکنولوژی نامحدود است و افق دستاوردهای دندانپزشکی در هر لحظه وسیع تر می گردد افزود: تمامی خدمات دندانپزشکی در کلینیک دایموند با استفاده از مدرن ترین و جدید ترین تجهیزات دندانپزشکی ارایه می شود، به طوری که نتیجه این به روز بودن تجهیزات و خدمات کلینیک؛ دندانپزشکی آرمش بخش، بی حسی بدون درد، دقت، سرعت و راحتی درمان و صدها فایده دیگر را برای بیماران به ارمغان داشته است.

دندانپزشکی تلفیقی است از علم و هنر
دکتر بقایی خاطرنشان کرد: حرفه ی دندانپزشکی تلفیقی از تجربه، علم و هنر است و در این رابطه دندانپزشک برای درمان دندان می بایست، علاوه بر دانش پزشکی از دستان هنرمندی نیز برخوردار باشد، کمااینکه اگر دندانپزشک از دانش بالایی برخوردار باشد ولی عاشق حرفه خود نبوده و دستان هنرمندی نداشته باشد به مشکل برخواهد خورد و این استنباط، نتیجه حدود بیش از 20 سال کار و سابقه من در دندانپزشکی است. اين دندانپزشك خوش سابقه در ادامه با بیان اینکه در ترمیم و درمان دندان بیماران تا به امروز سعی کرده از بهترین مواد مصرفی استفاده کند خاطرنشان کرد: از بدو شروع فعالیتم تاکنون اولویت هایی را برای خود ترسیم کرده ام که از جمله این اولویت ها جلب رضایت مندی مردم است که در این راستا با توجه به اینکه شرکت های مختلفی در توزیع مواد مصرفی در کشور فعالیت دارند، تمام تلاش ما این بوده که بهترین نوع مواد مصرفی را تأمین و استفاده کنیم که الحمدا.. این موضوع سبب شده رضایت بیماران جلب شود.

برای رسیدن به لبخندی زیبا کمکتان می کنیم
این جراح و دندانپزشک زیبایی با بیان اینکه امروزه با رشد و پیشرفت تکنولوژی و علم دندانپزشکی روش های بسیاری برای زیباسازی لبخند در هر سنی وجود دارد افزود: داشتن لبخندی زیبا، دارایی ارزشمند برای هر فرد محسوب می شود و به لحاظ عاطفی، اجتماعی و حتی شغلی مزایایی دارد که اهمیت آن بر هیچ کس پوشیده نیست. اما باید به این نکته توجه داشت که تبلیغات زیبایی دندان در فضای مجازی با بزرگ نمایی هایی همراه است که افراد جامعه نباید بدون تحقیق و تأمل، تحت تأثیر این تبلیغات قرار بگیرند و برای زیبا شدن و به دست آوردن لبخندی زیبا، دندان های سالم خود را تخریب کنند. دکتر بقایی با تأکید بر اینکه توقعات مردم از خدمات دندانپزشکی می بایست با محوریت درمان و سلامت باشد خاطرنشان کرد: افراد جامعه باید حتماً به دندانپزشک خوش سابقه زیبایی مراجعه داشته باشند تا با بهره مندی از خدمات وی و تلفیقی از هنر، خلاقیت و دانش او؛ به لبخندی زیبا دست یابند. کمااینکه اگر روش های زیبایی دندان و به اصطلاح لبخند زیبا به درستی انجام شود، نه تنها ایرادی ندارد، بلکه با طبع زیباپسند انسان همخوانی دارد.

رعایت حقوق بیماران ضروری است
دکتر بقایی با تأکید بر این مطلب که رعایت حقوق بیمار یکی از محورهای اساسی در تعریف استانداردهای خدمات کلینیک دندانپزشکی دایموند محسوب می شود افزود: همیشه بنده خود را جای بیماران و مراجعین قرار داده و تمام همت و تلاشم این بوده که خدمات در بالاترین سطح و با استفاده از بهترین نوع مواد مصرفی ارایه شود تا بتوانیم پاسخگوی اعتماد مردم به شکل شایسته ای باشیم و در این رابطه مسائل مالی در برابر کیفیت خدماتی که ارایه می کنیم چندان مطرح نیست. وی با اشاره به اینکه بیماران کلینیک دایموند به عنوان ولی نعمت، در خور بالاترین احترام و تکریم هستند افزود: شأن و منزلت بالای بیماران همیشه نزد ما محفوظ و ماندگار است و ما به جزء سلامت درمان و جلب رضایت بیماران محترم، هدف دیگری نداریم. این دندانپزشک گیلانی با تأكيد بر لزوم تفكر انساني در حرفه پزشكي افزود: بايد به بيماران همچون اعضاي خانواده خود بنگريم چرا که در پزشكي نوين، ابتدا مزايا و معايب انواع درمان‌ها به بيمار اطلاع‌رساني شده و بيمار با آگاهي كامل نوع درمان را انتخاب مي‌كند، در واقع درمان امروزي؛ درماني است كه بيمار در تصميم‌گيري آن نقش آگاهانه دارد.

نکته پایانی
دکتر محمد رضا بقایی، جراح و دندانپزشک زیبایی، در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همه فعالین حوزه ی سلامت، پرسنل کلینیک و همچنین اعضای خانواده خویش ابراز امیدواری کرد: با توجه به اهمیت و حساسیت بالای بهداشت دهان و دندان، افراد جامعه مشکلات دندانی خود را جدی گرفته و به محض مشاهده کوچکترین پوسیدگی دندان، به کلینیک دندانپزشکی دایموند مراجعه و از ویزیت رایگان و خدمات تخصصی کلینیک در فضایی آرامش بخش و دلنشین بهره مند گردند.

آدرس کلینیک دندانپزشکی دایموند:
رشت،بلوار گیلان،خیابان 170
تلفن تماس: 50 -01333780649 – 09026870242
آدرس سایت: DIAMOND – DENTISTRY .COM
اینستاگرام: DIAMOND.DENTAL.OFFICE