اولین و تنها بانوی دیتیلینگ کار شمال کشور

 سنشا لاهیجان نانو سرامیک 8 ساله دنیا

 

مرکز دیتیلینگ خودرو، نمایندگی شرکت سنشا ژاپن تنها نانو سرامیک 8 ساله دنیا، در شهر توریستی لاهیجان از جمله واحدهای ممتازی به شمار می رود که خدمات مراقبتی خودرو از جمله کارواش 32 مرحله­ای، صفرشویی، موتورشویی، پولیش واکس، نانوسرامیک (بدنه، شیشه، داخل کابین، رینگ و لاستیک)، قلم­گیری، لیسه گیری، کاور بدنه، ترمیم چراغ و... را با بالاترین کیفیت و بهترین متریال مصرفی ارائه می کند.

خانم علی ­نیا مؤسس و مدیر جوان و خوش آتیه این مرکز دیتیلینگ خودرو؛ به عنوان اولین و تنها بانو در سطح شمال کشور به شمار می رود که برای نخستین بار این نوع خدمات ویژه و مدرن را در حوزه خدمات مراقبتی خودرو راه اندازی نموده و با استقبال قابل توجه و چشمگیر صاحبان خودرو مواجه شده است.

این بانوی خوش ذوق در خصوص شرکت سنشا ژاپن تنها نانو سرامیک 8 ساله دنیا به خبرنگار ما توضیح داد: شرکت سنشا ژاپن یک مرکز دیتیلینگ محسوب می­شود که هم تولیدکننده مواد اولیه دیتیل و هم در بخش ابزار و قسمت زیباسازی خودرو خدمات­دهی می­کند و به عنوان برندی جهانی در عرصه سرامیک خودرو سابقه ی درخشانی دارد.

مدیر نمایندگی سنشا ژاپن در لاهیجان در پاسخ به سؤال خبرنگار ما که از وی پرسید با توجه به اینکه خدمات دیتیلینگ، یک کار مردانه به حساب می آید؛ با چه هدفی به این حیطه شغلی ورود کرده اید گفت: امروزه در سطح دنیا زنان زیادی به فعالیت و سرویس­دهی در این رسته­ی شغلی اشتغال دارند و از قضا مشارکت و فعالیت زنان در این نوع از خدمات (دیتیلینگ)، مؤثرتر و کارآمدتر از دیگران ارزیابی می شود چرا که دیتیلینگ معطوف به ظریف کاری و زیباسازی خودرو است و بانوان به لحاظ طبع زنانه در چنین اموری از تبحر و خلاقیت بیشتری برخوردار هستند.

این بانوی خوش آتیه سپس با بیان اینکه خدمات این مجموعه با استفاده از تجهیزات مدرن جهت انواع خودروهای خارجی و داخلی با بالاترین کیفیت و بهترین مرغوبیت با عمر مفید بالا و همچنین اعتبار زمانی سه، پنج و هشت ساله انجام می پذیرد افزود: سرامیک بدنه خودرو مؤثرترین و کارآمدترین روش برای جلوگیری از آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو محسوب می شود. به بیانی دیگر سرامیک بدنه خودرو، نوعی محافظت قوی از خودرو است که مانع از آفتاب سوختگی بدنه و ایجاد خط و خش در آن می­شود.

وی همچنین خدمات دیتیلینگ خودرو را شامل ظرافت، دقت و خلاقیت و ذوق هنری خاصی برشمرد و افزود: کسانی که پیشینه فعالیت هنری داشته باشند در این عرصه موفق­تر خواهند بود کمااینکه من خود قبلاً در زمینه طراحی چهره فعالیت می کردم که اکنون تجارب آن در این حوزه کاری بسیار به من کمک می کند.

این بانوی خلاق در حوزه دیتیلینگ خودرو در پایان استقبال چشمگیر شهروندان و صاحبان خودرو را از خدمات واحد تحت مدیریت خود مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه از دیگر شهرهای استان و کشور هم صاحبان خودرو به این واحد مراجعه می­کنند از حسن انتخاب مشتریان عزیز تشکر و قدردانی کرد.

آدرس: کمربندی لاهیجان، سه راه سیاهکل

تلفن: 09112334380

اینستاگرام: sensha.lahijan

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید