در گفتگو با دکتر آرمان یوسفی مدیر رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت آرمان مطرح شد:

ارایه خدمات صحیح و با کیفیت، از اولویت های رادیولوژی آرمان است

امروزه این واقعیت بر همگان ثابت شده که تکنولوژی‌ مدرن؛ نقش تعیین‌کننده‌ای در توسعه علوم مختلف و از جمله علم پزشکی نوین ایفا می‌کند که شاکله اصلی آن تشخیص به هنگام انواع بیماری‌هاست که به تبع آن فرآیند درمان مؤثر را امکان‌پذیر می سازد.
بدون شک؛ رادیوگرافی؛ یکی از مؤثرترین و کارآمدترین ابزارهای تشخیص انواع بیماری‌ها به شمار می‌رود.
در واقع علم رادیولوژی با بهره‌گیری از تکنولوژی نوین جهانی توانسته نقش مؤثر و ارزشمند خود را در تشخیص و ارائه طرح درمان مناسب جهت انواع بیماری‌ها و مشکلات به خوبی ایفا نماید.
در این بین یکی از رشته‌های تخصصی دندانپزشکی، رادیولوژی، دهان، فک و صورت است که متخصصان این رشته پس از گذراندن یک دوره 6 ساله دندانپزشکی، یک دوره 3 ساله تخصصی را گذرانده و به عنوان متخصص این رشته؛ فعالیت و خدمات خود را آغاز می نمایند.
با توجه به این مهم؛ کلینیک تخصصی دهان، فک و صورت آرمان، با استفاده از جدیدترین دستاوردهای تکنولوژی روز دنیا همراه با پرسنلی مجرب و کارآزموده به تازگی در شهر لاهیجان (که عروس شهرهای شرق گیلان لقب گرفته)؛ افتتاح و آغاز به کار کرده و با استفاده از سیستم ارسال دیجیتال تصاویر امکان خدمات‌رسانی به تمامی شهرهای شرق گیلان را فراهم نموده است.
دکتر آرمان یوسفی متخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت مدیر و مسؤل فنی این کلینیک؛ با سابقه عضویت در هیأت علمی دانشگاه و فعالیت‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و تألیف کتاب و چاپ مقالات متعدد داخلی و بین‌المللی و همچنین از اعضای کارگروه استعدادهای درخشان دانشگاه به شمار می‌رود که در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما ضمن تشریح فعالیت‌ها و خدمات کلینیک تحت مدیریت خود، به سؤالات خبرنگار ما پاسخ داد.
وی ابتدا با اشاره به اینکه، این مرکز ارائه‌دهنده‌ی انواع خدمات تصویربرداری داخل دهانی، خارج دهانی و CT اسکن دندانی با حداقل دوز اشعه (CBCT) است؛ افزود: پزشکان، دندانپزشکان و مراجعین عزیز می‌توانند کلیه‌ی تصاویر را به صورت آنلاین مشاهده نموده و این تصاویر برای آنها در هر زمان قابل رؤیت می باشد.
دکتر آرمان یوسفی همچنین خاطرنشان کرد: یکی از اصول اساسی این مرکز علاوه بر ارائه خدمات تخصصی دقیق؛ کسب رضایتمندی و اعتماد مراجعه‌کنندگان محترم است به طوری که با نظرخواهی مداوم و مستمر از ارباب رجوع و بیماران، این امر مهم را به طور جدی در دستور کار داریم.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار ما که از ساعات کاری این کلینیک جویا شد، اظهار کرد: این مرکز تخصصی، همه روزه در دو شیفت صبح و عصر آماده خدمات‌رسانی به اهالی شریف لاهیجان و منطقه شرق گیلان است و فقط روزهای تعطیل رسمی، تعطیل می‌باشد.
این متخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت آنگاه شعار کلینیک تحت مدیریت خود را ارائه خدمات تخصصی در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت عنوان کرد.
دکتر آرمان یوسفی در پایان مصاحبه از استقبال شهروندان فرهیخته لاهیجانی و اهالی شریف دیگر شهرهای مجاور و همچنین از حسن نظر و اعتماد همکاران پزشک و دندانپزشک صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.
آدرس: لاهیجان،خیابان استقلال،برج مظفر تلفن: 01342348939
اینستاگرام:  Dr_armanyousefi_radiologist
سایت: ArmanRadiology.com