مایع محافظ رادیاتور شبنم


پیشتاز در کیفیت و مشتری مداری

آیا دمای آب اتومبیل شما همواره بالا است؟ آیا سوراخ شدن رادیاتور برایتان دردسرساز شده است؟ آیا مایع رادیاتور اتومبیل شما جرم می گیرد و تغییر رنگ می دهد؟ آیا از هزینه برای سیستم خنک کننده اتومبیل خود به ستوه آمده اید؟ آیا به دنبال راه حل و رفع این مشکل هستید؟ ما برای پاسخ به تمام این سؤالات یک محصول داریم:
((مایع محافظ رادیاتور شبنم))؛

در دوراني كه هر روز شاهد عرضه و ورود اتومبيل‌هايي با كيفيت بهتر و آپشن‌هاي متنوع به بازار هستيم، نياز به مراقبت و استفاده از محصولاتي که آسيبي به خودرو وارد نكند، بيش از پيش احساس مي‌شود. در این بین يكي از محصولات مهم و پر مصرف كه كاربرد گسترده‌اي در مدل‌هاي مختلف اتومبيل‌‌ها دارد؛ مايع محافظ رادياتور است. محصولی كه نقش مهم و مؤثري در كاركرد صحيح رادياتور، واتر پمپ، ترموستات و سيلندر ايفا مي‌كند کما اینکه؛ کیفیت مايع‌هاي رادياتور موجود در بازار نتوانسته اند همسو با پيشرفت تکنولوژی های اتومبيل در عصر كنوني حركت كنند. بديهي است استفاده از مايع بي‌كيفيت باعث تحميل هزينه‌هاي سنگين از جمله سوراخ شدن رادياتور، گير كردن ترموستات و رسيدن به نقطه جوش مايع رادياتور شده و واشر سرسيلندر را از كار بيندازد و خوردگي و پارگي سيلندر را به دنبال داشته باشد؛ در چنين شرايطي استفاده از مايع با كيفيت براي رادياتور امري ضروري محسوب مي‌شود که در این راستا و با توجه به این نیاز جامعه؛ شركت لوشان شيمي با بيش از نيم قرن تجربه براي اولين بار در سطح کشور به توليد مايع محافظ رادياتور با برند شبنم اقدام نموده و برگ افتخار‌آميزي به رزومه پربار خود افزوده است. مايع محافظ رادياتور شبنم محصولي جديد، ممتاز و متفاوت همراه با استاندادرهایی بین المللی است كه به دغدغه‌های صاحبان خودرو پايان مي‌دهد؛ اين مايع از آب خالص شده و داراي خاصيت ضد زنگ با بيشتر فلزات موجود است.

جليل نظاميوند چگيني مدير عامل خلاق و کارآفرین شركت لوشان شيمي در مصاحبه با خبرنگار ما پيرامون اين محصول ممتاز و منحصر به فرد توضيحاتي داده که در ذیل می خوانید.
وي كه دانش‌آموخته‌ي رشته مهندسي صنايع با گرايش برنامه‌ريزي و تحليل سيستم‌ها و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی است با بيان اينكه اين شركت در سال 1358 تأسيس و راه‌اندازي شده گفت: در چند سال اول بعد از بهره‌برداري؛ اين شركت در لوشان مستقر بوده كه بعداً بنا به ابلاغ محيط زيست مبني بر انتقال واحدهاي صنعتي به بيرون از شهر، شركت لوشان شيمي در شهرك صنعتي سپيدرود رشت استقرار يافت.
این صنعتگر موفق با بيان اينكه اين شركت توليد‌كننده محصولاتي همچون آب مقطر، اسپری ضد بخار، الکل صنعتی، آب مقطر صنعتي، ضد یخ، آب باطري، آب رادياتور، شيشه‌شوي خودرو و... است خاطرنشان كرد: محصول جديد و استراتژيك اين شركت كه براي اولين بار در سطح کشور توليد و روانه بازار شده؛ مايع محافظ رادياتور با برند (( شبنم )) است كه ويژگي‌ منحصر به فرد آن عدم زنگ‌ زدگي با فلز است. چرا كه در فضاي فلزي داخل خودرو به كار برده مي‌شود و لذا زنگ‌ زدگي براي قطعات اتومبيل ايجاد نمي‌كند.
مهندس چگینی با بيان اينكه مايع محافظ رادياتور شبنم با استفاده از آب خالص و افزودني صنعتي و بهره‌گيري از فرمولاسيون خاص تولید می شود افزود: استفاده از اين محصول باعث طول عمر بيشتر و افزايش چشمگیر كارآيي سيستم خنک كننده خودرو خواهد شد.
وي در توضيح بيشتر گفت: زنگ‌زدگي سر سيلندر و يا خوردگي و پارگي آن از اين امر ناشي مي‌شود كه قطعات رادياتور، واتر پمپ، ترموستات و سيلندر جملگي از فلزات ساخته شده و از اين رو شرط اصلي و اساسي مايع رادياتور؛ دارا بودن خاصيت ضد خوردگي و ضد زنگ و ضد رسوب است كه در اين زمينه شركت لوشان شيمي توانسته با فرمول‌هاي خاص به اين محصول دست يابد؛ محصولي كه در آزمايش‌هاي متعدد انجام شده با هيچ فلزي واكنش نشان نمي‌دهد، خوردگي ايجاد نمي‌كند و رسوبي هم بر جاي نمي‌گذارد.
مدير عامل شركت لوشان شيمي در ادامه با تأكيد بر اين كه محصول ((مايع محافظ رادياتور شبنم)) با بهره‌گيري از خلاقيت و ابتكار ایرانی طراحي و توليد‌شده اظهار كرد: محصولي كه توليد و روانه بازار كرده‌ايم از كيفيت برتر برخوردار بوده و استفاده از آن به دغدغه‌هاي موجود در زمينه زنگ‌زدگي سيلندر و ترموستات و... خاتمه مي‌دهد.
وي آنگاه با اشاره به اينكه محصول توليدي اين شركت داراي پروانه ايزو مديريت كيفيت از يك شركت معتبر انگليسي است‌ افزود: اعطاي اين پروانه، تأييد بر كيفيت برتر اين محصول به حساب مي‌آيد.
مهندس نظاميوند چگيني در ادامه به برخي مشكلات اشاره كرد و افزود: برخي شركت‌هاي غير مجاز و فاقد پروانه، به توليد و عرضه‌ي محصول مشابه اقدام مي‌كنند در حالي كه محصولات آنها فاقد كيفيت است و موجب زنگ‌زدگي و خوردگي سر سيلندر و ترموستات و واترپمپ مي‌شود و از آنجايي كه این شرکت ها به‌طور غير مجاز فعاليت مي‌كنند در برابر مشتري پاسخگو نيستند؛ از تعرفه‌هاي دولتي نيز معاف بوده و هزينه‌‌هاي توليد براي اين قبيل شركت‌هاي غير مجاز و زير پله‌اي بسيار ناچيز است. اين حالیست که شركت لوشان شيمي كه مجوز و پروانه بهره‌برداري خود را از اداره صنعت معدن تجارت دريافت نموده؛ به‌عنوان يك شركت معتبر و با سابقه؛ تعرفه‌هاي دولتي مانند ماليات اداره دارايي، ارزش افزوده،‌ حق بيمه تأمين اجتماعي و نظاير آن را به موقع پرداخت می کند و انتظار می رود؛ مراجع نظارتي ذيربط در خصوص فعاليت شركت‌‌هاي غير مجاز اقدام قانوني را به عمل آورند و اين شركت‌ها را مجاب و ملزم به دريافت مجوز و پروانه بهره‌برداری نموده و يا اينكه از ادامه فعاليت آنها جلوگيري كنند.
وي با بيان اينكه متأسفانه محصولات مشابه شركت‌هاي غير مجاز در فروشگاه‌ها با قيمت ناچيز و كيفيت نازل به مصرف‌كنندگان عرضه مي‌شود اظهار كرد: همانطور كه اشاره كردم اين شركت‌ها، در قبال ايرادات كيفي محصولات خود پاسخگو نيستند و مصرف‌كننده با مشاهده ايراد و مشكل در محصول خريداري شده، نمي‌‌تواند موضوع را پيگيري كند چون اطلاعات دقیقی از اين شركت‌ها در دست ندارد اين در حاليست كه شركت لوشان شيمي با راه‌اندازي سامانه ارتباط دائم و شبانه‌روزي با مشتري، پاسخگوي هر نوع سؤال و ايراد احتمالي است. کما اینکه در اين خصوص شماره مستقيم مدير عامل را در اختيار مصرف‌كنندگان قرار داده‌ايم تا در هر تايم كه مشتری نياز داشته باشد تماس مستقيم حاصل نموده و مسايل و مشكلات احتمالي خود را با مديريت شركت مطرح كند.
مدير عامل شركت لوشان شيمي با بيان اينكه شركت‌هاي غيرمجاز با توجه به هزينه‌هاي پايين توليد محصول، امكان مانوردهي در رقابت را براي شركت‌هاي معتبر محدود مي‌سازند افزود: هدف و انگيزه ما اين نيست كه توليد محصولي را به‌طور انحصاري داشته باشيم؛ اما معتقديم شركت‌هايي كه در اين عرصه و يا در توليد محصولات ديگر، فعاليت مي‌كنند بايد تحت چارچوب و موازين قانوني و نظام صنفي عمل نمايند تا امكان رقابت برابر براي همه شركت‌ها به‌طور مساوي ايجاد شود و مهم‌تر از آن حفظ منافع مصرف‌كنندگان است كه به هر دليل كالاي بي‌كيفيت را خريداري مي‌كنند و هزينه‌هاي اضافي را متحمل مي‌شوند.
مهندس نظامیوند چگینی همچنين خطاب به عموم صاحبان خودرو اظهار كرد: با توجه به اينكه قيمت اتومبيل طي سال‌هاي اخير به نحو چشمگيري افزايش يافته؛ ضروري است در خريد لوازم و قطعات يدكي؛ حتماً كيفيت را مدنظر قرار دهند و صرفاً به جهت اينكه محصولي بی کیفیت با مبلغ ارزان‌تر به فروش مي‌رسد، آن را خريداري نكنند به نوعی کیفیت را فدای رقابت نداشته باشند. چون شايد به ظاهر محصولي ارزان‌تر خریداری کرده اند اما یقین داشته باشند که محصولات بي‌كيفيت؛ ماندگاري و دوام چنداني نخواهند داشت و از اين رو به فاصله زماني كمي بايد مجدداً براي همان محصول يا قطعه هزينه پرداخت كنند كه بدين ترتيب هزينه‌هاي بيشتري به آنها تحميل خواهد شد.
مدیر خلاق و کارآفرین شرکت لوشان شیمی در پايان با اشاره به اينكه تاكنون از تسهيلات بانكي استفاده نكرده و به دنبال چنين تسهيلاتي هم نيست اظهار كرد: ما به حمايت معنوي و اداري ارگان‌‌هاي دولتي ذيربط نياز داريم كه يكي از مهم‌ترين راه کار های حمایتی؛ ملزم نمودن واحدهاي مشابه به اخذ مجوز و پروانه بهره‌برداري و يا جلوگيري از ادامه توليد آنها طبق موازين قانوني است.


ویژگی های متفاوت مایع محافظ رادیاتور شبنم:
* فرآوری شده با تکنولوژی نانو
* تغییر شکل مولکول های آب
با روش میدان الکترومغناطیسی
* تهیه شده با فرمول خاص به منظور ضدزنگ زدگی و رسوب زدگی با فلزات و قطعات خودرو
* دارای تأییدیه تضمین کیفیت
ایزو 9001 از شرکت QAL انگلستان

 

آدرس شرکت لوشان شیمی: شهرک صنعتی سفیدرود رشت
تلفن تماس: 01332000414